این آدیداس در گوش هدفون مناسب برای کار کردن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به عنوان گاه به گاه دونده به طور کلی یک فرد فعال و کسی که نمی تواند کار کردن بدون گوش دادن به موسیقی من شده اند در جستجوی یک جفت خوب از بدنسازی-دوستانه هدفون برای سال. شما می دانید آنهایی که نمی لغزش از گوش من اگر تمرین بیش از حد شدید است. پس از جستجو برای یک در حالی که من پیدا کردم من مطابقت کامل در آدیداس FWD-01 ورزشی هدفون در گوش.

آدیداس نیست دقیقا شناخته شده برای خود را با تکنولوژی لوازم جانبی, اما آنها شناخته شده برای ساخت دنده های ورزشی که در واقع احساس خوبی برای پوشیدن در ورزشگاه بنابراین من تصمیم گرفتم به این شات بدون انتظارات بسیار بالا. آنها به پایان رسید تا تعجب آور من در بهترین راه: سبک و راحت, این با کار کردن در ذهن و آن را واقعا نشان می دهد.

پس چه هستم من خودم را به?

برای یک چیز, بند ناف کامل است: آن را به اندازه کافی بلند به طوری که آن را جلو باد را از گوش خود اما نه تا زمانی که به آن پرش نامناسبی در مقابل قفسه سینه خود را با هر جهش یا پرش شما را. شما همچنین می توانید آن را می پوشند به همراه پشت گردن خود را که من شخصا ترجیح می دهند. بند ناف نیز ضخیم پس از آن هرگز دولایه. کنترل را می توان نیز وجود دارد و آنها بسیار آسان به حرکت.

هدفون با چند تعویض راهنمایی گوش و گوش بال بنابراین شما می توانید سفارشی این کاملا مناسب برای گوش خود را اندازه و شکل—من بسیار کوچک گوش و بسیاری از earbuds احساس نمی راحت برای من, اما من قادر به دریافت این به جا درست و مناسب است. از earbuds نیز مغناطیسی به طوری که هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از آنها شما می توانید به سادگی آنها را آویخته در اطراف گردن خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آنها سقوط کردن.

یکی دیگر از چیزی که من در مورد این باتری است. من به طور کلی و نه یک فن عظیمی از بلوتوث earbuds دلیل پیدا کنم که عمر باتری تقریبا همیشه وحشتناک و نفرت مشکل داشتن به یاد داشته باشید برای شارژ earbuds پس از هر بار استفاده. اما این باید 16 ساعت عمر باتری و آنها واقعا در گذشته که طولانی—من گاهی اوقات دو هفته بدون نیاز به شارژ معدن.

البته صدا نیز قابل ملاحظه است. هیچ استاتیک و یا فازی و موسیقی تحویل داده شده است به وضوح به گوش خود را. منفعل شفافیت در آنها نیز اجازه می دهد تا شما را به شنیدن محیط اطراف خود را (بر خلاف نویز) که خوب است به خصوص در حالی که در حال اجرا خارج از منزل.

چرا آن را به ارزش پیدا کردن راحت هدفون

مهمتر از همه? طراحی ارگونومیک اجازه می دهد تا آنها را به ماندن قرار داده در گوش خود را بدون توجه به آنچه شما انجام می دهند. من آنها را پوشیده, در حال اجرا, بلند کردن وزنه و فقط به طور کلی در حال حرکت در اطراف و آنها نمی تکان دادن. آنها هرگز احساس مانند آنها تنگ و یا صدمه زدن به گوش من اما مدیریت آنها نیز به اقامت در محل بدون توجه به آنچه که واقعا چه نگاه می کنم برای زمانی که به دنبال برای بدنسازی-دوستانه هدفون. در این در حال حاضر تنها چیزهایی که من می پوشند هنگام کار کردن و من نمی بینم که تغییر در هر زمان به زودی.

آدیداس Fwd-01 بلوتوث هدفون در گوش

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن بیشتر tech معاملات از بهترین خرید و Newegg. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>