این کانادایی ها زندگی در خارج از کشور نمی آمد خانه که coronavirus آغاز شده و هنوز هم نمی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تکاپوی خانه در پروازهای بین المللی و پرداخت هزاران نفر برای پیدا کردن جای پا در خاک کانادا دوباره نیست سناریوی ایده آل برای شرح بسیاری از را انتخاب کنید که به زندگی در خارج از کشور در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان برخی از کشورها شاهد گسترش ویروس هفته قبل از موارد تایید شده در کانادا هستند و به ظاهر بیشتر طول مسطح منحنی آن را امن تر احساس می کند به ماندن قرار داده و گفت: Kevin Caners که زندگی در برلین آلمان به مدت شش سال.

اخبار جهانی صحبت کرد به Caners در اصل از Brockville, Ont., بیش از یک ماه پیش در مورد اینکه آیا او برنامه ریزی شده به خانه آمده با توجه به شیوع.

ادامه مطلب: به دام افتاده در خوابگاه اتاق برای 23 ساعت در روز و کانادایی در پرو ناامید به خانه می آیند

در کانادا تا به حال کمتر از 70 مورد در حالی که آلمان تا به حال نزدیک به 400. Caners بیان شده که او می خواهم امیدوار است که اوضاع در اروپا و او احساس نمی مجبور به بازگشت به کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حال حاضر کانادا با داشتن بیش از 20 ، 000 موارد و 500 مرگ و میر به علت COVID-19, Caners است دو برابر را در طرح خود را به باقی می ماند در آلمان و مطمئن نیستید که آیا یک برنامه ریزی سفر به انتاریو در ماه ژوئن امکان پذیر است.

“من می توانید ببینید که چرا بسیاری از مردم می خواهم به خانه بروم” گفت: Caners, 34. “اما برای من آن را واقعا نمی به طور جدی عبور از ذهن من چون این صدا بسیار استرس زا برای رفتن به کانادا.

“من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد [در کانادا] که هوازدگی این طوفان هر گونه آسان تر از آن خواهد بود هوازدگی آن را در اینجا,” او گفت:.

حرکت بازگشت به خانه به معنی در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر خود نیاز به پیدا کردن یک کار جدید و زندگی در قرنطینه برای اولین بار در 14 روز, او گفت:.

“زندگی من است پس تا اینجا…و ما کمی بیشتر پیش رو آن برخورد کرده بود ما را به شدت به قبل از آن آمار کانادا,” او گفت:.

“پس از آن کمی احساس امن تر در اینجا به دلیل چیزهایی که در حال حاضر در شار و من کل سیستم پشتیبانی است که در اینجا…من یک مکان امن برای زندگی است. من احساس می کنم آن را امن تر و راحت تر به ماندن در اینجا.”

COVID-19: بازگرداندن کانادایی است که در یک مقیاس ما هرگز قبل از دیده می شود’ – شامپاین

COVID-19: بازگرداندن کانادایی است که در یک مقیاس ما هرگز قبل از دیده می شود’ – شامپاین

برای کسانی که فقط نقل مکان کرد و در خارج از کشور و لازم نیست که یک سیستم پشتیبانی و یا اشتغال پایدار از آمدن به خانه به کانادا خواهد بود بیشتر مربوط به او گفت.

همانطور که در آوریل 8, بیش از وجود دارد 370,000 کانادایی که امضا کرده اند تا برای ثبت نام از کانادایی ها در خارج از کشور خدمات ارائه شده توسط امور جهانی کانادا. ثبت نام معنا نیست که شما نیاز به خدمات برای بازگشت به کانادا گفتند یک ایمیل به در.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Kevin Caners is glad he stayed in Germany instead of returning to Canada in March. Photo provided by Kevin Caners.
کوین Caners است خوشحالم که او در آنجا ماند در آلمان به جای بازگشت به کانادا در ماه مارس است. عکس های ارائه شده توسط کوین Caners. ارائه شده توسط کوین Caners

در حال حاضر مجموع روزانه جدید کروناویروس موارد کاهش یافته است و در آلمان از حدود 7000 به طور متوسط 4000 و این کشور در حال کاهش مرگ و عوارض از انگلیس و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا با توجه به نیویورک تایمز.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با اتریش به دنبال سهولت محدودیت Caners می گوید آلمان در حال شروع به دیدن “نور در انتهای تونل” و او را به جای اقامت قرار داده است به این امید همان اتفاق خواهد افتاد در برلین زودتر از کانادا.

دیدن که امید شروع به ظهور در بخش هایی از اروپا را می توان یک محتاط به نشانه کانادایی است که اقدامات می تواند تاثیر و بهبود سناریو, او گفت:.

“کانادا نیز از طریق آن دریافت کنید, آن را فقط یک سوال از کجا و هنگامی که همه چیز می تواند به بازگشت به آنچه در نظر ما عادی است,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مجاز به شروع به بیرون رفتن’ به زودی در اتریش

امکان بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی است و یکی از دلایل Leora کورتنی-Wolfman باقی مانده است در وین اتریش که در آن او زندگی می کردند برای هفت سال گذشته.

اخبار جهانی نیز صحبت کرد و به کورتنی-Wolfman, 35 ماه گذشته زمانی که در وین بود رو قفل فراز کانادا تا به حال تجربه نشده است.

دولت اتریش این هفته اعلام کرد که محدودیت خواهد شروع به شل در این کشور از جمله مغازه ها و فروشگاه های مجاز به دوباره باز کردن در هفته های آینده.

ملی مستند تحمیل شد در اتریش در مارس 16, زودتر از دیگر همتایان اروپایی.

ادامه مطلب: ‘کمک به ما:’ کانادایی گیر کرده در خارج از کشور بپرسید فدرال برای ارسال کمک به, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

“من احساس می کنم حتی بهتر است در مورد ماندن در اتریش در مقایسه با کانادا چون من فکر می کنم از آنچه که من دیده ام این کشور شده است کاملا یک رهبر تا آنجا که نحوه شامل چیزهایی و چگونه به مقابله با همه چیز به طور کلی و فقط کنترل گسترش” گفت: Courtney-Wolfman, که با این نسخهها کار به عنوان یک جمعیت شناختی محقق.

اقدامات لازم برای نگه داشتن هر کس در خانه به نظر می رسد سختگیرانه تر در اتریش اجازه می دهد او را از آسایش است که این کشور در مسیر حق او گفت:.

در وین او همچنین دارای امنیت شغلی که او نمی خواهند به رها کردن به بازگشت به کانادا, او گفت:. بیش از یک میلیون نفر از آنها در حال حاضر بیکار در سراسر کشور, اداره آمار کانادا اعلام کرد در 9 آوریل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مارس 21, نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد راه اندازی یک وام ابتکار برای کمک به کانادایی ها در خارج از کشور برای بازگشت به خانه به عنوان پروازها شد کمیاب تر و افزایش در هزینه های.

کشمکش یک پرواز و خطر یک فرودگاه سفر همراه با 14 روز در قرنطینه پس از بازگشت نیز به نظر نمی رسد ایده آل گفت: Courtney-Wolfman.

“تلاش برای به دست آوردن یک پرواز و یا پرداخت پول برای آن حتی با وام, به نظر می رسد باور نکردنی استرس زا” او گفت:.

زندگی در وین اجازه داده است او را به “احتمالا یکی از بهترین و کم دردسرتر بیشتر موقعیت های خاص, او گفت:. که تغییر خواهد کرد اگر او تا به حال هر گونه آسیب پذیر تر اعضای خانواده که ممکن است نیاز به مراقبت در کانادا است که می تواند یک دلیل خوب برای بازگشت به خانه, او گفت:.

پس از اینکه تحت یک دوره طولانی از مستند او می گوید که در حالی که آن را دشوار است به ماندن در خانه به مدت دو ماه پیروی از قوانین می تواند منجر به آزمایشی موفقیت, او گفت:.

“پیشنهاد من این است که اگر شما می توانید در خانه بمانند, صفحه اصلی, است که آسان تر از انجام گفت,” او گفت:. “اما ما در حال رفتن به اجازه شروع به بیرون رفتن و انجام مسائل.”

ماندن به کمک در خطوط مقدم

کانادا الکسیس Rancier تصمیم به ماندن در انگلستان به عنوان کشور خود را دیدم موارد سنبله به حال بیش از 65,000 همراه با بیش از 7000 مرگ و میر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما دلایل خود را برای باقی مانده نیست زیرا این کشور است که پیش از منحنی وقتی که می آید برای مقابله با ویروس است. او احساس می کند یک وظیفه به چوب در اطراف با توجه به نقش خود به عنوان درمانگر در Addenbrooke بیمارستان در کمبریج.


الکسیس Rancier اقامت در انگلستان به کار در یک بیمارستان.

“من یکی از ضروری کارگران در خط مقدم” او گفت:. “من مجبور به تخلیه یک کل دسته از مردم را به مطمئن شوید که ما به اندازه کافی تخت برای افرادی که در واقع COVID-19…بنابراین من تصمیم به ماندن بگیرید.”

در اواسط ماه مارس انگلیس از مقامات مواجه انتقاد اجازه می دهد رستوران ها مدارس و فضاهای عمومی به باز باقی می ماند به عنوان موارد به طور پیوسته در حال افزایش است.

در حال حاضر موارد باید منفجر شد و نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بیمارستان بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19.

ادامه مطلب: بستری برای روز جوان کانادایی با COVID-19 می گویند بیماری است ‘شوخی’

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Rancier می گوید: او دوست دارد در انگلستان اما نتواند خانواده اش. او احساس وظیفه به ماندن در بیمارستان و کمک به جایی که او می تواند به عنوان کشور همچنان به نبرد تاثیر ویروس, او توضیح داد.

اگر او نبود ضروری کارگر او را به خانه می آیند به کانادا, او گفت:.

به دنبال در صفحه اصلی از سراسر تالاب او گفت: کانادا مقابله با ویروس کارآمد تر از انگلستان

“هر کس رفت و در مستند زودتر از انگلستان بود که من فکر می کنم یک تاثیر بزرگ…شما بچه ها در حال دست زدن به آن راه بهتر است بیش از وجود دارد,” او گفت:.

بسیاری را در انگلستان از موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و کانادایی به نظر می رسد گوش دادن به مقامات کمی بهتر است, او گفت:.

دانستن اینکه او می تواند دوباره به کانادا هر زمان بوده است آرام و در حال حاضر او احساس امن در بیمارستان, او در, او اضافه شده است.

“رفتن به خانه را می توان یک گزینه اگر من کاملا احساس می کنم که من نه مقابله,” او گفت:.

— با فایل های از کاترین Aylesworth

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>