این دوستدار محیط زیست ورق & Giggles اکالیپتوس ورق را تبدیل تخت من

وجود دارد چند چیز بهتر از صعود به یک دنج و راحت تخت پس از یک روز طولانی است. و وقتی که می آید به ساخت تخت خود را احساس به عنوان لوکس که ممکن است یک مجموعه بزرگ از ملافه و پتو رفتن راه طولانی ،

من شده است با جستجوی کامل ورق برای, من فکر می کنم تمام زندگی من, بنابراین من بسیار هیجان زده به می گویند که من در نهایت در بر داشت آنها را در ورق & Giggles اکالیپتوس Lyocell ورق. آنها احساس ابریشم واقعی آنها مقرون به صرفه و آنها بیشتر سازگار با محیط زیست دوستانه تر از بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. آنها همچنین به طور کامل دگرگون شده تخت من به یک آرامش واحه کوچک است که من نمی توانم صبر کنید برای رسیدن به هر شب.

ورق & Giggles ورق ایستادگی چرا که آنها ساخته شده از 100% اکالیپتوس lyocell ایجاد شده از درختان اکالیپتوس که renewably رشد پایدار مدیریت مسئولانه اداره مزارع. به عبارت دیگر: آنها نمی نایاب طبیعی جنگل های اکالیپتوس و آنها فوق العاده سازگار با محیط زیست دوستانه است. با نام تجاری خود می بالد که خود ورق را نزدیک به صفر اثرات زیست محیطی به عنوان آنها با استفاده از 96 درصد آب کمتر و 30% انرژی کمتر از پنبه و همچنین حاوی صفر آفت کش یا حشره کش ها. آنها حتی میخ جزئیات کمی با nixing پلاستیکی در بسته بندی برای بسیاری از محصولات خود را. ورق در آمده کوله پشتی کوچک است که می تواند repurposed به عنوان یک کیف برای لپ تاپ شما و یا حتی یک تشک یوگا.

من باید اعتراف, من کمی شک و تردید است که این می تواند خیلی خوب برای این سیاره و همچنین راحت اما من به سرعت ثابت شده اشتباه است. این ورق ها خیلی فوق العاده نرم که آنها واقعا به شما احساس مثل شما در حال خواب در ابریشم. اولین بار من آنها را مورد استفاده من قرار داده و آنها را در تخت خواب در صبح در مدت کوتاهی پس از بیدار شدن از خواب… بعد من بلافاصله صعود حق بازگشت به تخت خواب برای کار در آن وجود دارد.

پس از چند شب خواب را بر من می دانستم که این ورق خواهد بود چیزی است که من به احتمال زیاد هرگز مبادله. نه تنها آنها را نرم و آنها نیز فوق العاده تنفس و واقعا دوست داشتنی احساس نور. افشای کامل: شوهر من می شود کاملا عرق شبانه, اما حتی او اشاره کرد که این ورق ها را خوب سرد به آنها احساس می کنید که کمک می کند تا حفظ درجه حرارت خود را.

من هم دوست دارم که چگونه آنها جا روی تخت. آنها بزرگتر از برخی دیگر ورق من سعی کردم اما به لطف ضخامت الاستیک در کل لبه آنها قرار داده است. و البته آنها زیبا و دل انگیز: من رنگ مروارید است که مرتب کردن بر اساس از یک خاموش سفید فوق العاده نور سرخ, سایه, و آنها را به تخت من مانند یک Instagram photo.

در حالی که ورق های یک عدد من, من هم باید اشاره کنم که چقدر دوست دارم ورق & Giggles’ اکالیپتوس تسلی دهنده. آن را پر شده با اکالیپتوس lyocell فیبر و بازیافت الیاف پلی ساخته شده از repurposed بطری های پلاستیکی, و آن را بسیار باور نکردنی است. من مطمئن بود که این همیشه می تواند جایگزین عشق من از پایین comforters اما پس از تنفس و راحت است که من فکر می کنم آن است. آن را از من: وقتی که می آید به خود را ورق اکالیپتوس راه رفتن است.

100% اکالیپتوس Lyocell ورق مجموعه

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از Wayfair, هدف, Kohls, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر