این نشاط بخشی خاطرات خود را بازگرداندن ایمان به انسانیت

Category: دیلی بیست Comments: No comments

روز دیگر من در راه رفتن به خانه از اجرا من احتمالا نباید داشته اند در زمانی که من شروع به شنیدن کف زدن و جیغ و فریاد و کوبیدن. من به عقب گرفته شد برای اولین بار در. منهتن تبدیل شده وهم آور یک شهر ارواح تقریبا و من فکر چه می گذرد. و سپس یک مرد راه می رفت توسط من و چون من به وضوح نگاه مزاحمت او گفت: “این برای سلامت کارگران است.” من تا به حال شنیده ام در مورد این پدیده اما فقط فراموش کرده و شاید حتی شک آن واقعی بود: ظاهرا هر شب در 7 ساعت, نیویورک شده اند باز کردن پنجره و کف شگفت انگیز و شجاع بهداشت و درمان کارگران شده اند که مبارزه با این بحران ،

به عنوان من به قدم زدن با سر و صدا ادامه داشت و قلب من شروع به متورم می شود. آن را حقیقی چیزی است که شما می خواهم به شنیدن در مورد اتفاق می افتد در فیلم اما واقعا هرگز انتظار می رود اتفاق می افتد در زندگی خود را. من متوجه شدم, بعد, که, نشاط بخشی احساس مهم است. این مهم است به یاد داشته باشید آنچه انسان قادر هستند و چگونه ما در نهایت فراموش چوب با هم به خصوص زمانی که همه چیز دشوار است. این کمک خواهد کرد که شما اقامت سالم. این تجربه ساخته شده من فکر می کنم برخی از کتاب های مورد علاقه من یکی که من را ساخته اند هیبت الهام از تخصص و باز بودن از دیگران را که به من احساس الهام گرفته می شود بهتر است یک فرد بهتر به چالش های بیشتر و این که باید تغییر برداشت من از آنچه انسان قادر به انجام و همچنین احساس. در اینجا برخی از مورد علاقه من, نشاط بخشی, خاطرات, بنابراین شما می توانید امیدوارم احساس می کنید که راه بیش از حد.

روح اجرا

Yakima بومی Alvarez خود می گوید داستان های باور نکردنی از ترک کالج برای پیوستن به صلح و کرامت سفر یک گروه حدود ده بومی آمریکا/برای اولین بار سازمان ملل دونده که باید اقدام حماسی از 6000 مایل بازحمت حرکت کردن از آلاسکا به پاناما. در طول راه Alvarez می گوید از آمدن به شرایط با خود و مردم خود را به جای در امریکا امروز پس از زمین های خود را به سرقت رفته بود از آنها. آن را قدرتمند خاطرات است که ترکیبی از شجاعت با منحصر به فرد انسان در جریان زندگی تغییر اجرا در سراسر ساحل غربی ایالات متحده است.

آنها نمی توانند ما را بکشند تا زمانی که آنها ما را بکشند

من خواستار آن خاطرات. آن را به احتمال زیاد نزدیک به سرگذشتی نوشتن اما اجازه دهید فقط می گویند این زیبا نوشته شده خاطرات یک مرد سیاه و سفید را عشق به موسیقی در طول زندگی اش. Abdurraqib جذب فرهنگ پاپ و خروجی آن را به شما در راه است که باعث می شود آن را به نظر می رسد کاملا متفاوت بازسازی اطراف بافت با خود را قابل ملاحظه ای شاعرانه صدای. شما گریه در حالی که خواندن مقاله خود را در Fall Out Boy به دلیل چگونه Abdurraqib مربوط به قدرت موسیقی به بزرگتر چیزهایی در زندگی است. از آنجا که این کتاب در مورد موسیقی, مطمئن, اما آن را در مورد آنچه آن را مانند به عنوان تنها سیاه و سفید بچه در یک پانک نشان می دهد در مورد آنچه آن را مانند به در یک کنسرت پیدا کردن اخبار Trayvon Martin. آن سنگین است. اما این نشاط بخشی به دلیل آن را به شما در مورد فکر می کنم و درک برای تلفن های موبایل که از بلندگوهای خود را که بسیار بیشتر و آن را به شما می خواهید به احساس شیرین آزادی از تمام احساسات خاموش بیش از حد.

پتی اسمیت نوشتن را به چنگ زدن نگه دارید از شما و هرگز به شما اجازه رفتن. در فقط بچه ها او جزئیات منحصر به فرد او در رابطه با Robert Mapplethorpe. این کتاب در مورد وسعت عشق, چگونه آن را طول می کشد مختلف اشکال و رشد می کند با ما به جای محدود کردن ما. رابطه او با Mapplethorpe بود و نه تنها در خود و برای خود آن نیز به زیبایی نوشته شده توسط یک استاد از هنر و صنعت خود را. و این نشان داده شده نسخه قبل از هرگز دیده می شود عکس ها به عنوان یک جایزه اضافه شده.

خورشید یک قطب نما

برای شش ماه کارولین ون Hemert و همسرش, Pat عبور برخی از مکان های از راه دور بر روی زمین به عنوان آنها سفر از اقیانوس آرام انبوه به قطب شمال ساحل. چالش ها عبارتند از: استحکام خود را از طبیعت, البته, اما, جدید, والدین, یک پدر با بیماری پارکینسون و یا نه به دنبال دکترا اضافه کردن پیچیدگی به عنوان به خوبی. برای کسی که بسیار آگاه در مورد محیط اطراف خود و شجاع در تلاش خود را ون Hemert است که هر دو منحصر به فرد untrammeled و فوق العاده فروتن در نوشتن.

مغز در آتش

Susannah Cahalan داستان فک انداختن است به حداقل می گویند. به عنوان یک بالا و آینده نگار برای نیویورک پست Cahalan بود به طور ناگهانی گرفتار با صدای در سر خود را و تشنج. پزشکان تشخیص داده و او را به عنوان دیوانه اما در نهایت آنها متوجه او تا به حال منحصر به فرد و بسیار نادری از ضد NMDA آنسفالیت. از طریق این تجربه او در بر داشت که فضل از افرادی که تشخیص داده بودند و یا تشخیص داده نشده و این خود منجر به پیگیری دولت روانشناسی در او فقط به عنوان درخشان و تازه ترین کار The Great Pretender.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>