یکudrey-ان LeBlanc شد یک نوجوان در شهر کبک کانادا, زمانی که او برای اولین بار آگاه شد از ورزشکار رزمی, استیون لوپز. لوپز است نه یک نام خانگی مانند سیمون Biles یا مایکل فلپس اما در تکواندو محافل او یک سوپراستار. LeBlanc ثبت نام در کلاس در باشگاه محلی که او در مهد کودک. چند سال بعد در سال 2000 استیون برنده اولین مدال طلا در المپیک سیدنی. سال بعد او موفق به کسب پنج عنوان قهرمانی جهان.

در سال 2010 LeBlanc ملاقات لوپز در فرد در تکواندو ایالات متحده باز در لاس وگاس او sparred در سومین المپیک این بار همراه با برادر کوچکترش را علامت و خواهر دیانا. این نخستین بار بود که یک هر دسته سه تایی از خواهر و برادر رفته بود به بازی های المپیک در بیش از یک قرن یک نقطه عطف شرکت در افراد مجله و امشب نشان می دهد. علاوه بر این خود را قدیمی ترین برادر ژان لوپز خدمت کرده بود به عنوان المپیک مربی. “من awed by که تمام خانواده” LeBlanc گفت: روزانه وحش. او گفت که او هیجان زده شد که استیون متوقف به تصویر خود را گرفته با او در لاس وگاس; در این عکس او چشمک می زند و یک لبخند بزرگ به عنوان او پرده یک بازو در اطراف شانه او.

LeBlanc گفت که او نمیفهمد تصویر-نما خواهد بود که میزان تعامل و شگفت زده شد زمانی که او زد به لوپز بعد و او پیشنهاد کرد که آنها ملاقات آن شب. LeBlanc موافقت کرد و ملبس هنرمندانه شلوار جین پاره پاره و نصب شطرنجی صورتی و سفید بالا برای این مناسبت است. “یکی از کسانی که لباس که امیدوارم به نظر می رسد مانند شما در حال تلاش نیست که بیش از حد سخت” او توضیح داد.

لوپز قرار داده و او را در سهولت او گفت: solicitously راه رفتن او را در لاس وگاس اصلی و سپس دعوت او به شام. او قدردانی خود را فرانسوی-کانادایی لهجه و پرسید: در مورد زندگی در کبک. در پایان شب او گفت: او را دعوت به اتاق هتل خود را. LeBlanc گفت: معمولا او را رد چنین پیشنهاد از کسی که او تا به حال فقط ملاقات کرد اما استیون آمد در سراسر به عنوان واقعا در نوع. “او به نظر می رسید علاقه مند در من به عنوان یک فرد” او به یاد می آورد. به گفته او آنها را به حال رضایت طرفین ،

ایمیل های از لوپز شروع به ظاهر شدن در صندوق پستی خود در مدت کوتاهی پس از آن. “من هرگز فکر نمی کردم همه چیز را تا پایان راه آنها” لوپز نوشت: در یک بررسی توسط The Daily Beast. “اما من بسیار خوشحال هستم آنها! آن را بسیار خود به خودی. ما در زمان استفاده از زمان ما بود. Carpe diem! شما باید یک کار بسیار مثبت اورا در مورد شما, و آن را بسیار با طراوت به من. مثل من گفت: شما [sic] شایان ستایش!”

LeBlanc scoured اینترنت برای عکس از استیون. “آیا شما یک مدل؟” “شما نگاه خیلی خوب!” او نوشت: بازگشت “مدل ؟ او او. چه تصاویر را می بینید ؟ شما به من احساس خوب با همه چیز به شما می گویند در مورد من.”

ماه بعد در ماه مه 2010, LeBlanc پرواز به دالاس برای دیدار با لوپز در یک تکواندو مسابقات منطقه ای. او گفت که او و یکی دیگر از ورزشکار او ملاقات کرده بود در لاس وگاس, دیوید منتالوو برداشت تا او را در فرودگاه و منتالوو چپ آنها را در یک هتل.

LeBlanc گفت که در برخی از نقطه در طول تعطیلات آخر هفته او به یاد می آورد که با استیون در اتاق یک هتل و چند جرعه از یک زغال اخته-Gatorade-ودکا, معجون او تا به حال دست به او. چند دقیقه بعد او شروع به احساس بد. که در آن نقطه او گفت: او هنوز هم می تواند راه رفتن و استیون به رهبری او را به هتل دیگری از اتاق که در آن او مواجه می شوند دو نفر از دوستان خود: یکی ایستاده و دیگری نشسته در صندلی. LeBlanc به یاد می آورد که مرد از او خواست تا روی تخت نشسته رو به او.

“من شروع به احساس که چیزی بسیار بد در حال اتفاق LeBlanc گفت. او گفت که او تبدیل به استیون که ایستاده بود کنار او و که او به او اطمینان. او گفت: “چیزی مانند” خوب است ” و شروع به بوسه من و من تحت فشار قرار دادند پشت بر روی تخت.” در آن نقطه او ادعا کرد که بدن او رفته بود بی اثر و او نه می تواند حرکت دست او را. او گفت که او دارای یک حافظه استیون تجاوز به او واژینال در حالی که مرد دیگری اقدام به قرار دادن آلت تناسلی خود را به داخل دهان او. او گفت: آخرین چیزی که او به یاد می آورد این است که این تلاش در آن زمان به حرکت سر او دور و از دیدن مرد سوم کمین در گوشه ای از اتاق.

LeBlanc گفت: او کسی نیست که چه اتفاقی افتاده و بسیاری از جزئیات این آخر هفته هستند فازی که کارشناسان می گویند غیر معمول نیست در تروما بازماندگان. او را به یاد داشته باشید که او از خواب بیدار شد بعد از ظهر امروز در هتل, اتاق بدون شلوار در سر او متصلب با درد است.

“گفتم خدای من چه اتفاقی افتاده است,'” او به یاد می آورد. “من فقط می خواستم به خانه بروم.” منتالوو گفت که در روز یکشنبه استیون او را به نام و به او گفت که به انتخاب کنید تا LeBlanc. او و یکی دیگر از ورزشکار کهربا به معنی سوار به هتل که در آن LeBlanc ایستاده بود در خیابان. به معنی به یاد LeBlanc به نظر می رسید اشتباه و LeBlanc تنها مبهم حافظه بودن به شام با منتالوو و معنی آن شب.

استیون لوپز منتالوو به یاد می آورد حال بررسی خارج از هتل و LeBlanc تا به حال هیچ جایی برای اقامت. او به او یدکی تخت خواب خود را در اتاق هتل و به نام تاکسی او را به فرودگاه صبح روز بعد. او گفت: روزانه وحش است که او تا به حال هیچ دانش از حمله و LeBlanc گفت که او درگیر نیست.

من شروع به احساس که چیزی بسیار بد در حال اتفاق است.

Audrey-ان LeBlance

LeBlanc که هرگز قبل از صحبت علنی در مورد این اتهام حمله به پیدا کردن یک سال و نیم پیش که او به دور از تنها زن متهم به استیون لوپز از تجاوز به عنف. پنج سابق آمریکا تکواندو ورزشکاران باید در زمینه کت و شلوار در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در کلرادو ادعا Steven یا ژان تجاوز جنسی آنها است. خود وکلا می گویند که آنها را شناسایی کرده اند بیش از دو دوجین اضافی زنانی که ادعا می کنند آنها قربانی توسط Lopezes. در حالی که ادعا می کند در برابر ژان اخراج شده اند در این مورد اقدام علیه استیون در اتهامات که او سوء استفاده جنسی از دو ورزشکار نقض قانون فدرال است.

شاکیان همچنین شکایت ایالات متحده آمریکا تکواندو و کمیته المپیک ایالات متحده برای عدم حفاظت از آنها. قاضی فدرال کریستین Arguello را رد کرد و ادعا می کند در برابر این کمیته اما این مورد در برابر ایالات متحده آمریکا تکواندو در حال انجام است.

از طریق وکیل خود Howard Jacobs, استیون و ژان لوپز رد تمام اتهامات سوء رفتار جنسی از جمله اتهامات وارد شده توسط LeBlanc. در مصاحبه های رسانه ای برادران را به شدت رد میکند. “اگر شما فقط می توانید تصور کنید آنچه در آن مانند این است که متهم از جمله شنیع چیز” استیون گفت: KRIV محلی فاکس وابسته در هوستون در سال گذشته است. در سال 2017, او ساخته شده مشابه انکار به ایالات متحده آمریکا امروزکه تکرار توسط ژان لوپز که مقاله گفت: “من هرگز نامناسب با هر کسی.”

این لوپز برادران مواجه اند اتهامات جنایی, اما در اواخر سال 2019 یک هیئت منصفه فدرال در واشنگتن دی سی برگزار شد به بررسی دست زدن به اتهامات سوء استفاده جنسی توسط کمیته المپیک ایالات متحده و وابسته به آن است. با توجه به Orange County Registerبزرگ هیئت داوران درخواست کرده و رسوبات از دو فعلی و سابق ایالات متحده کمیته المپیک کارمند. روندا شیرین سابق ایالات متحده آمریکا تکواندو عضو هیئت مدیره نیز شهادت داده به هیئت منصفه با توجه به یک منبع با آگاهی از این وضعیت است. و ماه گذشته یک وکیل از وزارت دادگستری ایالات متحده ملاقات با LeBlanc در شهر کبک و مصاحبه او در مورد اتهام تجاوز در دالاس.

برای مطمئن شود, تکواندو است که نه تنها ورزشی المپیک متصلب با اتهام سوء رفتار جنسی. بدنام ترین مورد, البته, نگرانی های سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, دکتر تیم لری Nassar, که تعرض صدها نفر از زنان و دختران تحت پوشش درمان های پزشکی. اما مربیان در المپیک ورزشی از جمله اسکیت ، شنا و اسب سواری نیز ممنوع شده است برای سوء استفاده جنسی ورزشکاران زن.

حتی در برابر آن افت تکواندو خارج از غرفه. برای یک چیز, دو مرد که متهم شده از سریال شکار شد در بالای ورزشی: استیون لوپز بوده است به نام “تکواندو را مایکل جردن” و ژان لوپز المپیک مربی. پنج زنانی که شکایت Lopezes مندی Meloon هایدی گیلبرت کی پو, گابریلا Joslin و به معنی کهربا—که برخی از امیدوار کننده ترین زن آمریکایی هنرهای رزمی ورزشکاران از نسل خود. آنها استدلال می کنند آنها را فشرده از ورزش پس از قربانی بودن Jean یا استیون یا در مورد Meloon گیلبرت و Joslin—هر دو مردان است.

“شرایطی که تحت آن آنها می توانند در رقابت بودند برای ارسال به لوپز برادران جنسی خواسته می گوید:” جان کوچولو یکی از زنان وکیل. “آن پرداخت-به-بازی بازی خالص و ساده است. به جز در این مورد پرداخت پول به معنای داشتن رابطه جنسی با استیون یا ژان لوپز—و یا هر دو آنها است.”

آن پرداخت-به-بازی بازی خالص و ساده است. به جز در این مورد پرداخت پول به معنای داشتن رابطه جنسی با استیون یا ژان لوپز—و یا هر دو آنها است.

جان کمی وکیل برای Lopezes’ شاکیان

در حداقل دو مورد سوء استفاده گفته فراتر رفت و در حال تجاوز جنسی توسط یکی از لوپز برادران. LeBlanc نیست تنها کسی که مدعی استیون لوپز در معرض خود را به یک باند تجاوز به عنف: کهربا به معنی یک عضو سابق junior USA Taekwondo team که ملاقات LeBlanc در طول سفر خود به دالاس گفت: در ورزشکاران’ طرح دعوی در دادگاه و در مصاحبه با Daily Beast که او همان را به او در سال 2008 فقط قبل از بازی های المپیک تابستانی. به معنی شناخته شده بود استیون پس از او پیوست Lopezes’ آموزش استودیو نخبگان تکواندو به عنوان یک 13 ساله. او 18 تابستان او می گوید: او پذیرفته استیون دعوت به با هم در خود محل سکونت. او گفت که پس از او در زمان چند جرعه از نوشیدنی او به او محذوف.

“نبود یک, ‘آه من احساس تهوع احساس” به معنی گفت. “من شفاف و بعد از آن همه رفت و تاریک است.” به این معنی گفت که او را مورد سوال استیون در مورد آنچه اتفاق افتاده بود روز بعد اما او دست تکان داد و دور او سوال. اما بعد از آن, او گفت, او به او گفت که آنها به حال مقاربت جنسی و سپس او را ترک بازگشت به پیدا کردن صاحب محل سکونت داشتن رابطه جنسی با او. معنی گفت: او اعتراض کردند که در اثر یک باند تجاوز به عنف به خاطر او شده بود ناخودآگاه. لوپز, او ادعا به او گفت او “نگاه صحیح به او.” او گفت که او نمی گزارش استیون در آن زمان به دلیل اعتقاد او آن بيهوده خواهد بود: “قوانین نمی اعمال می شود به Lopezes. استیون ستاره بود.”

و استیون لوپز بود یک ستاره است. به عنوان او می نویسد: در خانواده قدرت یک کتاب او با همكاري خواهر و برادر خود را در سال 2009 در ایالات متحده کمیته المپیک شد او پرداخت $6,500 یک ماه یکی از این سخاوتمندانه ترین حق الزحمه به تابستان ورزشکار در سال 2008. این کمیته نیز در حال اجرا ایالات متحده آمریکا تکواندو هنگامی که ژان لوپز نصب شده بود به عنوان یکی از مربیان تیم ملی در سال 2006. این است که بسیار غیر معمول: به طور کلی این سازمان دارای یک طول بازو رابطه به 50 ورزش آن نظارت کند. آن doles پول و منابع و نمایندگان تدارکات انتخاب المپیک تیم ملی حاکم بر بدن مانند ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا راکت ، در اواسط aughts هر چند ایالات متحده تکواندو ورشکسته شد و این کمیته در زمان بیش از آن حکومت. هنگامی که این ورزش به بیرون آمدن از مشروط شدن این USOC ادامه داد: پوشش و دستمزد برای ژان لوپز و دیگر مربی تیم ملی.

از صرفا مالی دیدگاه حمایت Lopezes ساخته شده حس. از لحاظ تاریخی برد—به خصوص در بازی های المپیک بازی شده است متریک است که توسط آن کمیته اندازه گیری موفقیت است. این کمیته رئیس سابق اجرایی اسکات Blackmun قرار داده و آن را موجز در یک سخنرانی او در باشگاه مطبوعات ملی در سال 2014 چهار سال قبل از او پا را تحت فشار برای او چگونه رفتار Nassar رسوایی: “برای ما این همه در مورد مدال. چگونه ما کمک به ورزشکاران آمریکا دریافت مدال قرار داده و در اطراف گردن خود را در المپیک و پارالمپیک بازی؟”

پس از انفجار سوء استفاده جنسی رسوایی بیش از دو سال گذشته کمیته ساخته شده است که ورزشکاران ایمنی بیشتر از یک اولویت است. “ما اقدام به مثبت جای ورزشکار خوب بودن و قوی حکومت در برابر با رقابتی پایدار تعالی” در این رابطه گفت: Mark Jones, در بیانیه ای. “که متحد تعهد مرکزی به ماموریت ما به عنوان یک سازمان و اطمینان از موفقیت و ایمنی از تیم ایالات متحده آمریکا ورزشکاران برای سال آمده است.”

تا مطمئن شوید که هر ملتی می خواهد به حداکثر رساندن خود تعداد مدال در این بازی ها. جنبش المپیک در ایالات متحده, اما مسلما بیشتر تحت فشار مالی به انجام این کار در کشورهایی مانند انگلستان و یا استرالیا که در آن دولت فدرال کمک می کند تا صندوق به تیم ملی است. در سال 1978 کنگره آمریکا به ایالات متحده در کمیته ملی المپیک چه مسلما با ارزش تر کالا: انحصار بیش المپیک علامت تجاری. این مالکیت معنوی تعبیر شده است که شامل همه چیز از تصویر در هم تنیده پنج حلقه و جهان “المپیک” را به عباراتی از جمله “رفتن برای طلا” و “اجازه دهید بازی آغاز خواهد شد.” این بازار از خواص آن در حال تقویت تیم ایالات متحده آمریکا تسلط از تریبون و ماهرانه مهندسی مونتاژهای حدود 4 ساعت آموزش wakeups و مادران کار سه شغل به پرداخت برای درس اسکیت. در سال 2016 بازی, تیم, ایالات متحده آمریکا به خانه آورد 121 مدال—تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری به عنوان نفر دوم در چین است. که مسافت و داستان در پشت آنها کمک کمیته ملی المپیک در 340 میلیون دلار است که در سال بیشتر از پخش حقوق و حمایت مالی است.

این Lopezes مجموع تولید پنج مدال و آنها را قانع کننده داستان شخصی. پدر و مادر خود را در مهاجرت از هندوراس در اوایل دهه 1970 و خواهر و برادر بازی را رویای آمریکایی cred در مصاحبه توصیف چگونه آنها تمرین هنرهای رزمی ضربات در زیرزمین خانه دوران کودکی خود را در تگزاس است.

استیون خاص ثابت می شود موثر سیار. در علاوه بر این به خود دلاوری های ورزشی, او کاملا خوش تیپ با مخروط ویژگی ها و موهای سیاه او گاهی اوقات سبک به یک پامادور. مجله مردم او را به نام یکی از آنها “داغترین لیسانس” در سال 2004. چهار سال بعد, Coca-Cola شامل او در آن “شش بسته” مبارزات انتخاباتی آگهی (او یکی از شش ورزشکاران از جمله LeBron James که graced بسته بندی در نوشیدنی در سرب تا بازی). این Lopezes’ ورزش ممکن است گارنر “blink-و-شما-آن را از دست” پوشش تلویزیون, اما آنها باعث شد تا تعداد مدال و ارائه شده قانع کننده تا-از-این-خندیدن داستان. برخی از زنان آنها مربی و رقابت با این, می گویند Lopezes’ افزایش هزینه آنها خود را در رویاهای المپیک و چپ عاطفی زخم آنها خرس به این روز است.

هنرهای رزمی می تواند القای نظم و انضباط و اعتماد به نفس. فرهنگ این ورزش می تواند همچنین پزشکان در معرض شکار. تکواندو در کره سرچشمه برخی از 2000 سال پیش به عنوان یک راه برای آموزش نظامی سربازان; مطلق احترام به سلسله مراتب است که بخشی از DNA خود را. قبل از هر کلاس دانش آموزان تعظیم به معلم خود آنها تماس سنسی یا استاد. همین پارکر که به ریاست ایالات متحده آمریکا تکواندو را به کمیته اخلاق آمد و به این باور است که معتادان استراتژیک حک کردن فرصت های شغلی در ورزش. “این ارائه می دهد بلامنازع انطباق و برخی از مردم در زمان استفاده از آن” پارکر توضیح داد.

خدمت به عنوان یک مربی تیم تکواندو واگذار ژان لوپز با اقتدار. این واقعیت که او در المپیک مربی نیز او را دروازه بان به بازی و توضیح می دهد که چرا ورزشکاران زن نقل مکان به زمین قند تگزاس به آموزش در نخبگان تکواندو و حتی پس از او به اتهام ضرب و شتم آنها. با توجه به ژان لوپز شاکیان او مشغول درنده رفتار برای چند دهه.

Meloon گفت که او برای اولین بار مواجه می شوند او در سال 1995 در مرکز آموزش المپیک در کلرادو اسپرینگز کلرادو زمانی که او تنها 13 و ژان 21. در ورزشکاران’ طرح دعوی در دادگاه و در مصاحبه با Daily Beast, او گفت که او ساخته شده نامناسب پیشرفت پرسیدن که آیا او و دادن او یک عکس از خود را با پوشیدن چیزی جز یک حوله. دو سال بعد زمانی که آنها بخشی از هیئت نمایندگی ایالات متحده به مسابقات قهرمانی جهان در قاهره گفت: Jean وارد اتاق هتل خود را در وسط شب کشیده پایین خود را پایین پیژامه و درج انگشت خود را وارد مهبل (واژن).

“من فقط وانمود به خواب بود,” او گفت:. “آن را مانند شما بدن خود را ترک آن را به عنوان اتفاق می افتد.” روز بعد او گفت: لوپز او را کشیده کنار و گفت که او مست شده بود شب قبل از. Meloon گفت: او از آن زمان به عنوان یک ضمنی عذرخواهی و درخواست برای آرام ماندن.

Meloon اتاقی در قاهره بود کی پو که سال گذشته در سن 14 سالگی تا به حال تبدیل شدن به جوانترین عضو U. s. ملی تکواندو تیم. او گفت که در مرکز آموزش المپیک او یک “توله سگ” له ژان لوپز بود که نه سال ارشد خود را. توسط او حساب در طرح دعوی در دادگاه او تا به حال مقاربت جنسی با ژان در یک تورنمنت در کانادا در سال 1999 زمانی که او 17 سال داشت و او بود 26. “هرگز در یک رابطه,” او گفت:.

در سوار شدن هواپیما برای دیدار با کرواسی بعد از آن که سال, او می گوید: او همراهی او را به او در هواپیما. در سال 2002 در یک مسابقه در اورلاندو فلوریدا پو گفت: لوپز شد و او برای کمک به او را به اتاق خود. او گفته است که قبل از او قادر به ترک او دوخته او را به طبقه خشک و خم او را تا زمانی که او جهنده اى. “چه شما انجام شده است ؟” او گفت که او در او فریاد زد. “شما ازدواج!” پو گفت: او منزجر و عصبانی اما نبود اعتماد در هر کسی از دوست پسر او را در زمان. (دوست پسر نمی تواند نظر رسیده است.)

اگر او به او گفته بود دوست و هم تیمی هایدی گیلبرت او ممکن است آموخته اند که لوپز به اتهام حمله او تقریبا در دقیقا به همان شیوه در یک رقابت در کویتو اکوادور, که همان سال است. مانند Meloon گیلبرت نیز تصمیم به حرکت به زمین قند به آموزش در نخبگان با وجود این حادثه است. “شما رویاهای المپیک آنقدر, قوی,,” او گفت: Daily Beast, “که شما مایل به توجیه شرایط شما نباید.” او گفت که در حالی که او در تگزاس ژان چیزی نامطلوب. اما به عنوان دقیق است در طرح دعوی در دادگاه در سال 2003 در مسابقات قهرمانی جهان در گارمیش-پارتنکیرشن آلمان گیلبرت مدعی است که ژان لوپز دارو و سعی به حمله جنسی به او.

گیلبرت گفت: او تصمیم گرفت او دیگر نمی تواند قطار با Lopezes. او با اکراه داد تا المپیک آرمان و در نهایت مهاجرت به کالیفرنیا. Meloon باقی مانده در تگزاس آموزش در حوزه نخبگان است. او به عنوان تقریبا قطعی به سال 2008 تیم المپیک. “او باور نکردنی جنگنده می گوید:” Lynnette عشق یک مربی با آمریکا پارا المپیک تکواندو تیم. “همه ما فکر می کردند او برنده مدال طلا.” در علاوه بر این به درایو خود را به آن را به تریبون Meloon تا به حال شخصی دلیلی برای ماندن در Lopezes’ مدار: او درگیر شد با استیون لوپز. در واقع در مدت کوتاهی پس از نقل مکان به تگزاس نقل مکان کرد و در با او.

این یک جنگ زده ارتباط, از, شروع, او گفت:. یک منبع تنش بود و آنچه او تصور می شود لوپز تثبيت با دختران جوان است. Meloon گفت که او متوجه شده که چگونه Steven باران وسط-مدرسه تکواندو ورزشکار نینا Zampetti با توجه.

Zampetti گفت که در سال 2000 زمانی که او 14 ساله بود و استیون 23 بود او اغوا شده او را به اتاق خواب او با Meloon در زمین قند تگزاس و تا به حال انجام در دهان او. Zampetti می گوید: او گفت: استیون جوان برادر و خواهر دیانا در آن زمان است. آن را تا چندین سال پیش که Zampetti جلب اعتماد در او خواهر بزرگتر کانی که به تایید Daily Beast که او گفته بود. در مارس 2018 نینا ظ گزارش Fort Bend, اداره پلیس, اما خیلی دیر شده بود به دنبال اتهامات جنایی.

Meloon نمی یاد از این اتهامات تا زمانی که دو سال پیش اما او احساس کردند که دختران در معرض خطر بودند به عنوان طولانی به عنوان Lopezes شد در بالای تکواندو سلسله مراتب است. در سال 2006 او در نامه ای به دیوید Askinas سابق مدیر عامل شرکت ایالات متحده تکواندو جزئیات ژان لوپز به اتهام رفتار نامناسب در مرکز آموزش المپیک و به اتهام حمله در قاهره. “من احساس نمی راحت با او همکاری با افراد زیر سن قانونی بدون نظارت,” او نوشت. در همین سال او همچنین می گوید او در گفتگو با یک مقام عالی رتبه در کمیته المپیک در مورد سوء استفاده او مدعی استیون لوپز تحمیل کرده بود ، که نقطه خود را در ارتباط بود و Meloon برای ایمنی او می ترسیدند.

با توجه به زمین قند گزارش پلیس از ماه مه سال 2006 ذکر شده است که در طرح دعوی در دادگاه استیون شکست به خانه او نقل مکان کرد; افسر پلیس اشاره کرد که Meloon توصیف احساس “می ترسم که [Steven ممکن است] بازگشت” و استیون نیست “بر این باورند که رابطه بود.” (پس از تشکیل پرونده گزارش Meloon کاهش یافته است به اتهامات مطبوعاتی.) در طرح دعوی در دادگاه او همچنین مدعی است که استیون ضرب و شتم فیزیکی او در مادرید, اسپانیا, زمانی که آنها در حال سفر بودند برای مسابقات و در دو نوبت جداگانه مورد تجاوز قرار گرفته ، پس از آن سر از ایالات متحده آمریکا تکواندو, دیوید Askinas مشخص Meloon داستان به عنوان “معتبر نیست” به کلرادو اسپرینگز روزنامه در سال 2007 (Askinas نمی تواند نظر رسیده است.) Meloon شد و در نهایت لگد کردن ایالات متحده آمریکا تکواندو تیم پس از نوشته های او در رسانه های اجتماعی تلقی می شد به نقض این اصول اخلاقی. این Lopezes در ضمن در ادامه به نمایندگی از تیم ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک پکن در سال 2008.

که آخرین بازی که در آن استیون لوپز medaled. او sparred در سال 2012 و 2016—دوباره تحت سرپرستی ژان اما سن و یک سیستم نمره دهی جدید مجاز نسل جدید بین المللی مبارزان به ضرب و شتم او. این Lopezes’ شهرت نیز با ابتلا به آنها را. در 2015, ایالات متحده آمریکا تکواندو استخدام یک وکیل دیوید Alperstein بررسی و برادران. در طول سال 2016 او انجام مصاحبه با Meloon معنی گیلبرت و ساده لوح Joslin سابق تکواندو ورزشکار بود که شروع به آموزش در نخبگان به عنوان یک نوجوان. او گفت: روزانه وحش که در سال 2012 Jean—که او تا به حال شده است به طور متناوب درگیر با خشونت مورد تجاوز او در نتیجه یک حاملگی خارج رحمی. او همچنین مدعی است که در سال 2006 استیون ضرب و شتم او را در یک اتاق هتل زمانی که آنها هر دو رقابت در یک مسابقه در شهر بن آلمان است.

Alperstein اشاره کرده و در مکاتبات خود را با Lopezes’ شاکیان که او در بر داشت آن را دشوار است به یک رشته مورد به عنوان 2016 بازی با نزدیک شدن. “در حال حاضر که بازی های المپیک هستند و بیش از همه چیز در حال حل کردن من می خواهم به حرکت دوباره در استیون لوپز انضباطی در مورد” Alperstein نوشت: در یک ایمیل او فرستاده شده به گیلبرت. او همچنین به این تصور که او معتقد است که داستان های خود را. “با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم, Gabby از توجه شما” او فرستاده Joslin. “من می دانم که این یک موضوع دشوار. من انجام آنچه من می توانم برای کمک به شما و دیگر قربانیان ژان لوپز و دیگر شکارچیان که با استفاده از ورزش به سوء گناه ورزشکاران است.” (هنگام تماس با Daily Beast, Alperstein گفت که او “در یک موقعیت که در آن من می توانید ارائه دهید.”) در سال 2017, او گذشت در تحقیقات خود به یک نهاد جدید ایالات متحده در مرکز SafeSport که راه اندازی شده در آوریل آن سال است.

کمیته المپیک برای اولین بار پیشنهاد ایجاد یک سازمان مستقل به پلیس سوء استفاده جنسی در سال 2013 سه سال پس از ایالات متحده آمریکا شنا شد لرزاند رسوایی. پس از لری Nassar را جنایت علیه ژیمناست ملی شد, اخبار کمیته ارائه منابع برای SafeSport برای باز کردن. این لوپز بررسی شد و یکی از اولین موارد و استیون به نظر می رسد شده اند riled با موشکافی. در ماه ژوئن سال 2017 او فرستاده از 1200 کلمه ایمیل به Blackmun و سپس رئیس کمیته ملی المپیک ، lamenting آنچه لوپز به عنوان یک مخرب تلاش برای خراب ورزشی خود را حرفه ای.

من می دانستم که من بی گناه بود. با شنیدن این تاکید از قاضی بود آه امداد.

استیون لوپز

“به کسانی که من می دانم و یا به هر کسی که به دنبال زندگی حرفه ای من آن را همواره آشکار است که من قبول چالش ذاتی است که با ورزش های رقابتی و غلبه بر آنها وقت و زمان دوباره از طریق عملکرد من,” او نوشت. “اما من در حال حاضر به صورت بی سابقه ای از حملات کردن حصیر و نه از رقبای خارجی اما از یک بدن که تنها هدف این است که به ارائه من با محیط زیست و به معنی انجام در بالاترین سطح ورزش ما است.”

استیون لوپز بسته نامه با تجدید نظر به Blackmun برای “کامل تحقیق برای پایان دادن به این نهادینه شکار ساحره و فرهنگ از حد وسط است. Blackmun به یک پاسخ سریع. “استیون” او نوشت: “من برای پیدا کردن این بسیار نگرانکننده است.” تحقیقات او وعده داده شده خواهد بود در آینده.

نتیجه این تحقیقات چیزی بود که استیون لوپز به نظر می رسد که پیش بینی. در سپتامبر 2018, SafeSport ممنوع او را از رقابت; Jean معلق شده بود شش ماه پیش از آن. یک مانع وجود دارد هر چند. SafeSport کد مجوز ورزشکاران به درخواست برای داوری شنوایی مسابقه برای تحریم و Lopezes اعمال است که درست است. زنان وکلا توصیه می شود آنها را در برابر شهادت در بخشی به دلیل آنها شک ایالات متحده در مرکز SafeSport واقعا مستقل از کمیته المپیک. SafeSport مشتق تقریبا تمام بودجه خود را از این کمیته و برای سال اول از وجود آن یکی از بالاترین مقامات رده قبلا مشغول به کار در این کمیته به عنوان در خانه دادستان رسیدگی به سوء استفاده جنسی شکایت. “داشتن یک مشتری صحبت می کنند به آن دسته از بچه ها خواهد بود مانند دادن مخالفت خود را وکیل نگاه کردن به درون به خود را در مورد” کمی گفت: روزانه وحش.

Dan Hill, سخنگوی آمریکا مرکز SafeSport شمارنده است که سازمان مستقل است. “ما به حالت تعلیق در [این Lopezes] پس از تحقیق کامل” گفت: روزانه وحش. Zampetti تا به حال ثبت یک گزارش جزئیات سوء استفاده او می گوید: استیون لوپز تحمیل کرده بود در زمانی که او جزئی و مرکز تحمیل ممنوعیت دائم در Steven بر اساس شکایت.

این واقعیت است که او اتهامات رله توسط یک SafeSport محقق لوپز در حالی که شهادت خود را نمایندگی می کند و به نظر می رسد که تا به حال تاثیر بر داور Jeff Kaplan. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز کاپلان نوشت در گزارش خود که “لوپز شهادت در شیوه ای سازگار با کسی که به دروغ متهم کرده است.” این واقعیت است که Zampetti صحبت نمی کنم او از طرف خود کاپلان نوشت: به معنای “سوال در مورد اعتبار در حال بی جواب مانده.” در حالی که Zampetti گفته بود SafeSport محققان او در جلب اعتماد و دیانا لوپز, دیانا شهادت او هرگز تا به حال گفته شده است. کاپلان به این نتیجه رسیدند که “این مرکز موفق به اثبات یک مزیت شواهد” که استیون گناه بود. چند هفته پس از استیون ممنوعیت برداشته شد یک داوری پنل برداشته ژان بان به عنوان به خوبی. (دوباره زنان و اتهامات نیست شهادت در مشاوره خود را مشاور و داوران گفت: آنها با چپ “شواهد کافی برای حمایت از این اتهامات توسط یک مزیت از این شواهد است.”)

برادران را به تصویر کشیده این احکام به عنوان یک کامل دفاع. “آن را تسکین بود زیرا تمام وقت من می دانستم که من گناه” ژان گفت: Fox 26. در کاتولیک های ورزشی رادیو, پادکست, Steven اعتبار یک قدرت بالاتر برای داور تصمیم. “ستایش خدا از آن بیرون آمد راه است که آن را,” او گفت:. “پیروزی برای پادشاهی.” برادران اما باید موانع مواجه می شوند: Audrey-ان LeBlanc را با اتهامات و کسانی که از ایالات متحده ورزشکاران شد و فرستاده شده به فدراسیون جهانی تکواندو. این سازمان به طور موقت ممنوع Steven و ژان لوپز از رقابت در انتظار بررسی است, که به معنی آنها محروم از نمایندگی نه فقط در ایران بلکه هر کشور در جهان است.

شاکیان خود را در ضمن باید صرف سال تلاش برای بازسازی زندگی خود پس از ترک ورزش است. Meloon شد به طور موقت بی خانمان و مجبور به پناه در پناهگاه. در سال 2015 او محکوم به دو سال زندان برای آزار یک کلانتر معاون. گیلبرت که تدریس تکواندو برای حمایت از خودش و پسرش به عنوان پدر و مادر تنها گفت که او خودکشی پس از دادن تا المپیک آرمان. “کسانی که مردان در زمان چیزی از من دور من هرگز نمی تواند به عقب بر گردیم,” او گفت:.

Meloon و گیلبرت و از سوی دیگر ایالات متحده ورزشکاران زن بودند حداقل قادر به اعتماد در هر یک از دیگر. برای LeBlanc, یادگیری او فقط یکی از بسیاری از مقتولین بوده است disorienting و در عین حال تصدیق تجربه. او تا به حال احساس ناتوان به سعی کنید به نگه استیون لوپز پاسخگو: او یک آمریکایی مقیم و لوپز یک افسانه ای هنرهای رزمی. سپس در سال 2018 کهربا به معنی به یاد زن جوان او ملاقات کرده بود در دالاس هشت سال پیش از آن. او فرستاده LeBlanc نام به ورزشکاران وکیل و LeBlanc, برای اولین بار صحبت در مورد بدترین شب زندگی خود را.

“در حال حاضر آن را مانند من می دانم که تمام وقت من تنها نبود, LeBlanc می گوید. “من تنها کسی نیست که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im