“آنها عصبانی هستند’: همه گیر و فروپاشی اقتصادی اسلم مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر زنگ کمربند

صنعتی میانه بود و همیشه برای رفتن به میدان نبرد در ماه نوامبر.

این منطقه در حال حاضر تبدیل شدن به یک جبهه جدید line برای آمریکایی ها زندگی و معیشت به عنوان coronavirus نقاط داغ تکثیر و نرخ بیکاری مارپیچی. تلاقی وحشی گیر تعمیق بحران اقتصادی و افزایش تنش های سیاسی بیش از دیگر کشورها در اینجا از هر جای دیگری در کشور است. و آن مجموعه صحنه را برای یک احتراق کمپین های نجومی است که تست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای حرکت و عایق خود را از بحران و جو بایدن توانایی به سرزنش او برای خرید اینترنتی.

در روز پنج شنبه تهمت اقدام به نوسان شهرستان در پنسیلوانیا توقف کردن در Lehigh Valley تجهیزات پزشکی توزیع کننده که در آن او با استفاده از یک سخنرانی رسمی به مسخره “خواب آلودگی جو” سرزنش فرمانداران برای حرکت بیش از حد به آرامی به بازگشایی و سلب رسانه های خبری به عنوان یک “فاجعه” در حالی که شعار کارگران آمریکایی.

“من می گویند این” گذار به عظمت است.’ گذار است در سه ماهه سوم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “سه ماهه چهارم در حال رفتن به انجام این کار بسیار خوبی است. و در سال آینده در حال رفتن به از طریق سقف.”

اعداد و مصاحبه اما رنگ بسیار گریمر تصویر. این ویروس منتقل شده از مراکز شهری مانند دیترویت و شیکاگو به حومه و بیشتر جمعیت, شهرستان, روند دیده می شود از غرب پنسیلوانیا به مینهسوتا و آیووا. در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا—دموکرات به اصطلاح “دیوار آبی”-19 شهرستانهای گزارش coronavirus موارد به دو برابر در کمتر از 14 روز. برگ برنده برنده تمام اما یکی از این استان ها به طور متوسط 65 درصد است.

دموکرات ها در حال کار برای اطمینان حاصل شود که نمی تواند دوباره اتفاق می افتد که توسط پاسداشت بیش ویروس و اقتصاد به عنوان یک خیانت است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است برای حمله به جنبش کارگری را تضعیف و خیانت به کارگران” سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) گفت: POLITICO. “و پس از coronavirus او را به انجام هیچ چیز برای کمک ضروری به کارگران است.”

این منطقه ویران شده است با از دست دادن شغل در میان همه گیر-اقتصادی ناشی از خاموش شدن ناگهانی در برخی موارد به مراتب پیشی میانگین ملی در نظر بسیاری از حقوقی واجد شرایط که دارای کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس.

در میشیگان بیش از 3 در 10 کارگران باید به دنبال کمک های اولیه در دو ماه گذشته با توجه به یک تحلیل سیاسی از وزارت کار داده است. اخراج و furloughs نیز تا ستون در پنسیلوانیا که در آن بیش از یک چهارم از نیروی کار — و یا 29.6 درصد — ثبت یک بیکاری ادعا می کنند.

مینه سوتا و اوهایو هم هستند و هر دو از دیدن بیش از یک پنجم کارگران تقاضا برای مزایای بیکاری هر چند هر دو آنها سقوط کمی پایین تر از میانگین ملی از 22 درصد است.

دو شوک ویروس و بحران مالی بیشتر تیز حزبی تقسیم در ایالات متحده است. ویسکانسین و میشیگان به خانه بودند به بالاترین درصد مردم گفت: دولت خود را دولت بودند زیاده از بحران با توجه به بررسی انجام شده توسط محققان در دانشگاه هاروارد شمال شرقی و دانشگاه راتگرز در ماه گذشته.

به طور کلی, اما, عمومی باقی مانده است محکم پشت فرمانداران که اصرار احتیاط به آنها علائم بالا برای عملکرد خود را در حالی که ارزیابی های خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و شیوع شره.

و خصوصی بررسی های انجام شده توسط هر دو طرف و توصیف برای سیاسی نشان دادن نگرانی در مورد ویروس ها و مراقبت های بهداشتی در حال اجرا جلوتر از نگرانی بیش از اقتصاد است.

در مصاحبه های مقامات بهداشت عمومی در سراسر ایالات متحده گفت که در حالی که عفونت داده است که روند در مسیر درست در بسیاری از مناطق وجود دارد نگرانی در مورد لجبازی نقاط داغ و گسترده تر در افزایش مرگ و میر به عنوان شهرها و ایالات متحده شروع به بازگشایی کسب و کار.

تجهیزات حفاظت فردی نیز یک مشکل باقی می ماند و در بسیاری از حوزه های قضایی, مقامات بهداشتی می گویند و با وجود ترس از چگونه مناطق روستایی با افزایش caseloads و کمتر بيمارستان را مدیریت آینده شیوع بیماری به ویژه در میشیگان که در آن مقامات بهداشت در حال شروع به دیدن خوشه در مناطق روستایی شهرستانهای استان است.

اقتصادی خرید اینترنتی انتظار می رود که حتی بیشتر دراز ریخته گری سایه بر انتخابات ریاست جمهوری. بایدن را حفظ کرده است رای گیری منجر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان در حالی که رای گیری عمومی از اوهایو شده است کمیاب.

“راه من آمدن به شرایط با آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 در این طبقه کارگر مناطق است که مغلوب ساختن پیشی جستن رای یک رای از ناامیدی و یاس و نومیدی. و که یاس و ناامیدی باقی می ماند در سال 2020 گفت:” پل کلارک مدیر مدرسه کار و روابط کار در دانشگاه ایالتی پن. “سوال بزرگ این است که مردم را در این زمینه واکنش نشان می دهند در راه همان است که آنها واکنش نشان داد و در سال 2016 … یا باید آنها را به حال به اندازه کافی است؟”

در حال ظهور رکود اقتصادی نیز بیشتر تضعیف رئیس جمهور وعده احیای آمریکایی تولید و به خصوص صنعت فولاد.

“من انجام بهترین من برای حفظ روحیه اما این سخت است” گفت: همین Furko جمهور ایالات Steelworkers محلی 1557 در Clairton پنسیلوانیا در خارج از پیتسبورگ. “این است که در واقع سخت ترین چیزی است که اتفاق افتاده است به صنعت فولاد پس از آنها شروع به بسته شدن کارخانه های تولید فولاد در 70s و 80s.”

در برخی از صنایع از ساخت و ساز و معاملات ساختمان برای مثال کارگران استفاده می شود برای مدت طولانی استراحت بین شغل و بسیاری از آنها در زمینه بیکاری در گذشته است. اما ناگهانی طبیعت کشور shutdown انداخت بسیاری از کار با هشدار کمی ترک آنها را بدون زمان برای آماده سازی.

“شما معمولا برخی از مرتب کردن بر اساس اطلاع هنگامی که شما در حال رهبری نسبت بیکاری — شما می توانید صرفه جویی در پول شما می توانید سعی کنید به خط تا کار جلوتر از زمان” گفت: رایان بنت است که در حدود 800 فعال و 200 بازنشسته لوله کش و pipefitters به عنوان بخشی از UA محلی 174 در Coopersville میشیگان در خارج از گرند رپیدز ، “اما این چیزی که فقط نوع اتفاق افتاد از هیچ جا.”

بنت گفت: تقریبا نیمی از نیروی کار خود را تا به حال مشاغل خرد به توقف در هنگام خاموش شدن آغاز شد. عدم اطمینان در اطراف چه اگر هر گونه اضافه مزایای دولت فدرال ارائه می کنند زوج با slowdowns در تشکیل پرونده برای کمک بیکاری در دولت آژانس تنها اضافه شده به درد. “این بسیار دشوار شده است در اینجا در میشیگان,” او گفت:.

یکی از عمده صنعتی میانه متحده شاهد پایین تر از میانگین ادعا می کند نرخ ویسکانسین با توجه به تجزیه و تحلیل آن در مقایسه با غیر فصلی تنظیم ادعای ثبت به تعداد کارکنان در ایالت’ بخش غیرکشاورزی در ماه فوریه است. اما 17.6 درصد از کارگران پر ادعا وجود دارد هنوز هم نشان می دهد افزایش وسرد برای یک دولت که در آن نرخ بیکاری به حال برای سال ماند حدود 3.5 درصد و یا کمتر است.

دموکرات ها معتقدند که این منطقه در طولانی مدت مشکلات مالی در حال حاضر در حال تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سه سال قبل از coronavirus زده. آنها با اشاره به تعرفه های تجدید پذیر و سوخت استاندارد پوشی که نهفته ذرت کشاورزان است. تولید بیش از حد گرفته, big hits. در سال گذشته پنسیلوانیا دیدم یک قطره از 5700 کارخانه مواضع در حالی که میشیگان پایین بود 5,300 و ویسکانسین از دست 4,100 شغل.

در گفتگو با ترکیبات دیابت تمی بالدوین (D-Wis.) می گوید که آنها در حال حاضر تشخیص مغلوب ساختن پیشی جستن در نقش یک رشته از گزارش های اقتصادی عقب نشینی شده اند که مرکب توسط ویروس.

“آنها بسیار واضح و روشن در مورد چه کسانی که در اشتباه هستند و رک و پوست آنها عصبانی هستند” بالدوین گفت.

کارشناسان هشدار می دهند که داده های اخیر زیان کار است که به احتمال زیاد هنوز هم یک undercount با توجه به مسائل گسترده متحده تا به حال در پردازش تعداد مدعیان بیکاری و این واقعیت است که خود اشتغالی و دیگر به تازگی واجد شرایط کارگران مواجه شده اند تاخیر در قادر بودن به موفقیت ادعای کمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان درجه اول با تمرکز بر تغییر موضوع از این بیماری همه گیر و متعاقب آن ویرانی اقتصادی — برجسته بایدن را از آسیب پذیری در این منطقه به جای دفاع از دولت را پاسخ. در مصاحبه های آنها نقد بایدن را در آغوش, از سیاست های زیست محیطی مانند سبز معامله جدید و گذشته تجارت پیمانهایی مانند نفتا. مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین دستیار پیشنهاد بایدن خودش حساس است در مراقبت های بهداشتی استدلال خود را “عمومی گزینه” پیشنهاد خواهد جمعیت از بیمه های خصوصی و رانندگی بیمارستان های روستایی از کسب و کار.

جمهوری خواهان بر روی زمین توصیف یک شور و شوق شکاف است که می تواند کار را به نفع خود.

“دل و روده من به من می گوید که دموکرات نیستند درگیر در این موضوع در راه همان است که یک مرکز-راست تهمت رای دهندگان بوده است” گفت: Dennis لنوکس یک استراتژیست جمهوری خواه در میشیگان از ناآرامی و نصب تظاهرات بیش stay-at-home سفارشات. “آن را مطلق امکان وجود دارد که این می تواند شعله ور شدن دوباره. اما آن را نیز می تواند مانند سارس و ما هرگز در مورد آن بشنوند و دوباره.”

محافظه کار مخالفان از مستندات در این منطقه رشد کرده اند به طور فزاینده تهاجمی است. ویسکانسین مقننه جمهوری خواه به رهبری بریده یک پیروزی بزرگ بیش از لیبریا تونی Evers’ دولت روز شنبه زمانی که دادگاه عالی ایالت زده فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید. ویسکانسین در حال حاضر نزدیک به معیارهای Evers’ دفتر تاسیس آن مرحله به مرحله بازگشایی.

Evers هشدار داد در کابل اخبار ظاهر در مدت کوتاهی پس از این حکم که آن را “نهاد دولت ما را به هرج و مرج.”

“در حال حاضر ما هیچ برنامه و هیچ حمایت مردم ویسکانسین” Evers گفت: در سی ان ان. “هنگامی که شما بیشتر مردم در یک فضای کوچک—من اهمیتی نمی دهند اگر آن میله, رستوران ها و یا خانه خود را—شما در حال رفتن به قادر به گسترش این ویروس است.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات هشدار معترضان در این هفته خود را تکرار تظاهرات می تواند نتیجه معکوس در شرکت کنندگان و منجر به تاخیر در گرفتن کسب و کار در حال اجرا دوباره. در چهارشنبه Whitmer با اشاره به شعله ور شدن یو پی اس—و صحبت از افزایش فعالیت در فضای باز توسط ساکنان به اصرار مردم به چوب به دستورالعمل.

“این امر می تواند یک تقلید مسخره امیز اگر قربانی ما بیهوده بود,” او گفت.

پنسیلوانیا به لیبریا تام گرگ ماه گذشته را وتو کرد اوباما-حمایت بیل به بازگشایی بیشتر کسب و کار. او را صادر استرن هشدار در روزهای اخیر که در شهرستان رهبران که مخالف دولت کنونی سفارشات را از دست خواهد داد در بودجه.

“حتی اگر ما شاهد یک روند مثبت در ما Covid-19 موارد ما می دانیم که ما تا کنون از انجام این کار گفت:” بنیامین وستون مدیر خدمات پزشکی برای شهرستان میلواکی دفتر مدیریت اضطراری که اضافه شده است که این شهرستان ادامه خواهد داد برخورد با کروناویروس و ادامه داد: شیوع و افزایش تا یک واکسن است که امیدوارم در دسترس مدتی در سال آینده.

“این است که واقعا آغاز Covid,” او گفت: “ما یک راه طولانی در پیش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر