با برنی ساندرز به دست آوردن بخار یک هفته قبل از آیووا, قفقاز, عذاب دموکرات دوم-حدس زدن آنچه که آنها می گویند یک دست کردن استراتژی در برابر سناتور ورمونت در سال 2020 اولیه.

آنها از ترس تکرار 2016 است که در ساخت — هنگامی که جریان اصلی جمهوری خواهان در تمسخر این ایده که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند همیشه برنده نامزدی تا زمانی که او غیر قابل توقف — فقط این بار از سمت چپ.

“جمهوری خواه پول مردم به خندیدن برگ برنده هنگامی که او آمد پایین پله برقی و نگهداری آنها در خنده او را برای راه بیش از حد طولانی تا زمانی که ‘تلخه مقدس” او برنده مقدماتی,” مت بنت بنیانگذاران راه سوم گفت: POLITICO. بنت گفت که او در تلاش برای هفته برای پیدا کردن تلاش سازمان یافته برای مبارزه با ساندرز’ افزایش تا کنون فایده ای نداشت. “آنچه که من از ترس است که یک پدیدار خواهد شد خیلی دیر به آنچه اتفاق افتاده است با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بسیاری از دموکرات ها می گویند آنها احترام حمایت پشت ساندرز اما ترس خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی خواهد صرفنظر کردن باید برنده battlegrounds برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“نوسان متحده باید غلظت بالاتر از نوسان رای دهندگان. ما نیاز به یک نامزد که تساوی آنها به دموکراتیک ستون” گفت: رام امانوئل سابق شیکاگو شهردار و رئیس ستاد اوباما ، “ساندرز” تئوری مانند مغلوب ساختن پیشی جستن به حق است بر اساس مفهوم میزان مشارکت بالاتر از نادر رای دهندگان.”

ساندرز است که در یک موقعیت قوی بر اساس نظر سنجی های اخیر به پیروزی در آیوا و سپس New Hampshire. یک-دو پانچ در دو کشور می تواند او را سخت به متوقف شود. جو بایدن فایروال — محبوبیت خود را در میان آفریقایی-آمریکایی در کارولینای جنوبی و دیگر ایالات جنوبی — را یک آزمون شدید.

اما دموکراتیک استقرار در یک catch-22: حمله ساندرز و خطر گالوانیزه حامیان او و تبدیل او به یک شهید از دور به سمت چپ. و یا او را تنها بگذارید و به تماشای او همچنان به جمع آوری شتاب.

خود را اتصال باز شدن در چشم ساده هفته گذشته زمانی که هیلاری کلینتون شکایت کرده است که “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز و نمی خواهد در ابتدا متعهد به حمایت از او اگر او نامزد. (او بعدها توضیح داد که او این کار را انجام دهید.) کلینتون دچار واکنش و ساندرز’ تنها به دست آورد قدرت در روزهای اخیر.

که تا حد زیادی به همین دلیل بنت فشار برای سازماندهی مخالفت ساندرز نیست به دست آوردن کشش.

“ما مایل به قرار دادن انگشت خود بر روی این مقیاس در هر راه” گفت: یک عضو هیئت مدیره از اولویت های ایالات متحده آمریکا و دموکرات ها’ بزرگترین super PAC.

ساندرز تلاش برای شکستن در نظر سنجی برای ماه ها در سال 2019 به عنوان همکار مترقی الیزابت وارن نصب شده قوی مبارزات انتخاباتی. اما وارن پسرفت پس از او محاصره شد و سوالات بیش از چگونه او را به پرداخت هزینه برای مدیکر برای همه جالب اینجاست که ساندرز’ امضای موضوع اما بیش از آن از او و نه فشرده شده است برای شبیه جزئیات منتقدان گفت. (هفته گذشته او دوباره به پاسخ مبهم در مورد هزینه های خود را به CBS’ نورا o’donnell.)

بنت سرزنش رسانه ها برای برگزاری ساندرز به همان استاندارد به عنوان وارن.

“آنها به او اجازه دهید get away with murder,” او گفت:. “آنها به او اجازه دهید بحث گذشته سوال سخت.”

ساندرز کمپین مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر.

ساندرز’ تجدید حیات آغاز شد در اواخر سال گذشته. پس از حمله قلبی رنج می برد و بسیاری از ترک به تعجب می کنم اگر او مجبور خواهد بود از نژاد او موفق به دریافت یک افزایش عمده ای از لیبرال عزیزم اسکندریه Ocasio-کورتز.

یک قایق از نظرسنجی این آخر هفته بود ساندرز پیشرو یا در مقام دوم در آیووا رقابت با بایدن برای نقطه بالا. شور و شوق برای ساندرز شد بر روی صفحه نمایش در آیووا روز یکشنبه زمانی که 1100 مردم با توجه به مبارزات انتخاباتی خود تبدیل به یک تجمع در شهر سو co-میزبانی Ocasio-کورتز و مایکل مور.

“او در یک موقعیت برای برنده شدن در آیووا و نیوهمشایر در این مرحله گفت:” بن LaBolt اوباما سابق ملی مطبوعات ، “در حال حاضر لحظه ای. ما یک هفته خارج از آیووا. ممکن است آن را خیلی دیر شده برای برخی از کشورها در حال حاضر. اما آن را خیلی دیر نیست برای نامزدی.”

LaBolt گفت ساندرز’ رقبا باید او را ضربه سخت تر در بحث مرحله و در کمپین بلیزرز. او استدلال وجود دارد کمتر در معرض خطر از رفتن منفی در حال حاضر که در این زمینه شده است محدود به یک چهار یا پنج نامزد قابل دوام در آیووا و نیوهمشایر.

او افزود: “باید وجود داشته باشد پرداخت می شود و رسانه های استراتژی است که او را به چالش.”

چه کسی باید انجام دهد ؟ “من نمی باید پاسخ به آن است.”

دموکرات ها صورت همان ترفند جعبه است که جمهوری خواهان مواجه شده و در سال 2016. حمله ساندرز تنها gins خود را در حال حاضر مشتاق پایه.

“ما در حال تغییر برنامه بازی ما” گفت: یک بایدن دیپلم آشنا با کمپین استراتژی است. “ما احساس نمی کنم نیاز به حمله برنی یا هر کس دیگری.”

این بایدن فوق العاده PAC نیز خودداری از حمله به معاون سابق رئیس جمهور رقبا است و انتظار نمی رود به سطح حملات علیه ساندرز در روز قبل از آیووا.

LaBolt استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است برای هل ساندرز را به نفع خود با اشاره به یک صدای جیر جیر اخیر از رئیس جمهور ادعا که حزب دموکرات بود “تقلب در انتخابات در برابر برنی ساندرز” به سعی کنید برای کمک به بایدن. در Facebook کمیته برای دفاع از رئیس جمهور طرفدار تهمت تاریک پول گروه در حال حاضر در حال اجرا تبلیغات علیه بایدن.

آیووا دادستان کل تام میلر که به تازگی منتقل حمایت خود را از استیو بولاک به بایدن استدلال کرد که ساندرز خواهد آسیب پایین-رای دموکرات ها در میدان نبرد منطقه. میلر با اشاره به ساندرز’ پشتیبانی برای مدیکر برای همه و جهانی دانشگاه آزاد به عنوان مسائل است که می تواند آسیب دیگر دموکرات ها در انتخابات.

“من فکر می کنم وجود دارد یک نگرانی در میان برخی از, و من فکر می کنم آن را نسبتا گسترده,” او گفت: “که اگر برنی است که نامزد او به خوبی ممکن است از دست بدهند و دیگر دموکرات ها با او.”

مایا پادشاه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im