Vigils و احترامات برای 57 کانادا قربانیان ماه گذشته ایران سقوط هواپیما در سمت چپ Lata Pada تأمل در خود را از دست دادن.

Pada را دختران نوجوان, Arti و Brinda و همچنین شوهرش Vishnu, کشته شدند, در سال 1985 هوایی هند سقوط هواپیما که در سمت چپ 268 کانادایی مرده است.

“شرایط تقریبا مشابه” سپس Mississauga, Ont., زن گفت.

“شما فقط می توانید در هر پرواز مانند آن را عادی ترین چیزی که به انجام است. آن را پر از مردم با خوشحالی رفت و آمد … هیچ کس تا کنون فکر می کند نه رسیدن به مقصد خود را.”

ادامه مطلب: آنچه ما در مورد ایران تصادف مرگبار با ادمونتون اتصالات

اما کیف با ایران به ضرب گلوله در ایران در ژانویه. 8 کشته شدن تمام 176 مسافر در هیئت مدیره نگران کننده است آشنا برای خانواده های کسانی که جان خود را در هوا در هند فاجعه است.

ادامه مطلب: هوایی هند بمباران قربانیان به خاطر 30 سال بعد در ونکوور مراسم

بسیاری از باقی مانده اعضای خانواده می گویند که آنها تا حدودی درک آنچه Iranian-Canadian خانواده در حال رفتن را از طریق. برخورد با غم و اندوه در یک مرحله می تواند پیچیده و زخم را تجربه کنند.

“همه آنها این است که خاطرات” گفت: Chandrima چاکرابورتی, فرهنگی, مطالعات استاد در دانشگاه مک مستر در همیلتون, Ont.

چاکرابورتی انجام تحقیقات گسترده در هوایی هند فاجعه است.

“داشتن یک فوران پشتیبانی مهم است به دلیل این است که [خانواده] به آن نیاز دارید بیشتر. این است که یک لحظه از آسیب پذیری شدید و به دنبال پاسخ گفت:” چاکرابورتی.

او می گوید که در ابتدا اعضای خانواده هوایی هند سقوط قربانیان تا به حال برای اثبات به دولت کانادا که آنها سزاوار حمایت بیشتری از این حادثه نبود به عنوان یک کانادایی فاجعه در آن زمان است.

Mina Sarangi, the mother of Air India plane crash victim 14-year-old Rajashree Sarangi, cries during a memorial service in Nathan Phillips Square. (Photo by Jeff Goode/Toronto Star via Getty Images)
مینا Sarangi مادر هوایی هند سقوط هواپیما قربانی 14 ساله Rajashree Sarangi گریه می کند در طول یک مراسم یادبود در میدان ناتان فیلیپس. (عکس از جف گود/تورنتو استار از طریق گتی ایماژ)

در سال 2005 نخست وزیر پل مارتین صحبت در مراسم سالگرد 20th باشد از بمب گذاری در Ahakista, ایرلند. او اظهار داشت: “اشتباه نکنید: این پرواز ممکن است هوا در هند ممکن است جای گرفته اند در سواحل ایرلند, اما این است که کانادا یک فاجعه است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بعد از آن در سال 2010 در 25 سال پس از سقوط هواپیما سابق نخست وزیر استفان هارپر صادر عذرخواهی پس از پرس و جو عمومی گفت: “آبشار از اشتباهات” کانادا توسط مقامات مجاز بمب در هواپیما.

جاستین ترودو با تشکر از شهرستان های بزرگ شهرداران برای حمایت خود را زیر ايران سقوط هواپیما

جاستین ترودو با تشکر از شهرستان های بزرگ شهرداران برای حمایت خود را زیر ايران سقوط هواپیما

او همچنین عذرخواهی برای دولت درمان خانواده ها با “اندک احترام و یا در نظر گرفتن.”

در حالی که دولت فدرال انجام داده است یک کار خیلی بهتر حمایت و استقبال ایرانی-کانادایی خانواده ها در پی, ایران, هواپیما, سقوط, ما نیاز به نگاهی به حوادث به خودمان چقدر ما را در آغوش مهاجر در جوامع در یک روز-به-روز, اساس توضیح داد چاکرابورتی.

“شما می توانید می گویند بله, کانادا بالغ شده است. اما این است که برای رفتن به یک پرش کردن نقطه گفت: “نگاه کنید چقدر بهتر از ما هستند بنابراین ما لازم نیست که برای مقابله با هر روز غم و اندوه,” او گفت:.

اخبار جهانی صحبت با کانادایی ها که از دست اعضای خانواده در هوا در هند فاجعه ای در مورد چگونه آنها می توانند به نشانی آنچه اتفاق افتاده در دهه های بعد. این خانواده های قربانیان نیز پشتیبانی خود را ارائه به ایران-خانواده های کانادایی و در مورد راه هایی برای کنار آمدن با از دست دادن سال بعد.

استقبال از جوامع ایرانی در خارج از کشور

In this 2010 photo, Lata Pada displays a picture of her daughters Brinda (L) and Arti (R) and husband Vishnu. All three died in the 1985 Air India bombing. (Photo by Rick Eglinton/Toronto Star via Getty Images)
در این 2010, عکس, Lata Pada نمایش یک عکس از دخترش Brinda (L) و Arti (R) و ویشنو. هر سه فوت در سال 1985 هوایی هند بمب گذاری. (عکس توسط ریک Eglinton/تورنتو استار از طریق گتی ایماژ)

ايران سقوط هواپیما در Jan. 8, 2020 اتفاق افتاده است در حالی که Pada شد بازدید از هند. او گفت که او بود و آرامش به دیدن نخست وزیر جاستین ترودو تمرکز بر روی خانواده ها پس از سقوط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او گفت که او می تواند به پایین چه چیزی باعث این …. او بسیار دلسوز,” او گفت:.

Pada یک جشن هندی-کانادا رقصنده مستقر در Mississauga, Ont., که تمجید شامل سفارش کانادا.

A wreath left for Lata Pada’s family at the memorial ceremony to commemorate the 20th anniversary of the Air India disaster,  June 23, 2005. (Fran Caffrey/AFP via Getty Images)
یک تاج گل در سمت چپ برای Lata Pada خانواده در مراسم یادبود به مناسبت سالگرد 20th باشد از هوایی هند فاجعه ژوئن 23, 2005. (Fran Caffrey/خبرگزاری گتی ایماژ)

او می گوید این داستان نبود همان برای زنده ماندن خانواده های هوایی هند سقوط. سپس نخست وزیر برایان Mulroney صادر تسلیت به هند حتی اگر اکثریت قربانیان کانادا.

“هیچ کس تا به حال به فکر ما را به عنوان کانادایی … آنها نمی فکر می کنم از آن به عنوان یک کانادایی فاجعه است.”

پرینت این

استقبال ایرانیان جوامع در سراسر کانادا بسیار مهم است در چند ماه آینده و با آن بوده است “دلگرم کننده” برای دیدن بسیاری از حضور در یادمانهای گفت: Pada.

اگر چه Pada در هند در طول زمان از ایران, سقوط هواپیما او بخواهد او شده بود در خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این چیزی است که من انجام داده اند … فقط کامل از بین رفته اند به آنها,” او گفت:. “که همبستگی ما نیاز به ساخت.”

آن است که این نوع پشتیبانی ساخته شده است که یک تفاوت برای او.

“من رو هیچ چیز با حسن نیت و حمایت است. من ساخته شده بسیاری از دوستان به دلیل مجازی غریبه ها به من رسیده است از آنجا که هوایی هند تراژدی” او گفت:.

اهمیت ایجاد بناهای یادبود

Rajiv Kalsi’s parents at the Air India memorial in this undated photo. Kalsi’s sister Indira died in the Air India bombing. (Photo by Rajiv Kalsi)
راجیو Kalsi پدر و مادر در هوایی هند یادبود در این عکس بدون تاریخ. Kalsi خواهر ایندیرا کشته در بمباران هوایی هند. (عکس توسط راجیو Kalsi)

شرایط اطراف ایران سقوط هواپیما شد وسرد یادآوری برای اتاوا بومی راجیو Kalsi که گاهی اوقات زندگی به طور ناگهانی می تواند تغییر را با توجه به ظاهر دور از شرایط سیاسی.

Kalsi خود را از دست داد 21 ساله و خواهر ایندیرا در تصادف.

خشونت در هند در آن زمان بین گروههای مذهبی همراه با جنبش های جدایی طلب بودند و در پس زمینه برای Kalsi و خانواده اش, او گفت:.

“ما به نوعی می دانستم که وجود دارد همه چیز است که رفتن در در هند, اما شما واقعا هرگز [فکر] آن را خواهد شما را تحت تاثیر قرار و یا خانواده خود را,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مردم بی گناه را هدف قرار داده و برای استفاده سیاسی … این چیزی است که من فکر می کرد و پس از آن احساس در مورد [ایران] خانواده است.”

Kalsi مادر بزرگ نیز درگذشت و در همان ماه از سقوط در هند احتمالا از چه برخی بر این باورند به عنوان یک شکل از شوک.

او می گوید در سال 2020 کانادا نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها به یاد داشته باشید و افتخار قربانیان ایران سقوط هواپیما و آنها را به یک بنای یادبود برای بازدید است.

“که در یک زمان اتفاق می افتد با هوایی هند به دلیل آن را به فرد خانواده,” او گفت:.

ادامه مطلب: غم و اندوه را می توان یک “مادام العمر” سفر زمانی که مرگ غیر منتظره — راهنمایی در مورد چگونه به مقابله

برای Kalsi و پدر و مادر خود در این مراسم یادبود که قرار بود در ایرلند شد بسیار مهم است برای آنها.

“پدر و مادر من رفت و هر سال حداقل 20 سال پس از سقوط” او گفت:.

مردم در ایرلند واقعا در آغوش پدر و مادر خود Kalsi توضیح داد: توقف خود را برای جمع آوری احساسات.

“پدر من تا به حال برای رفتن به ایرلند برای شناسایی خواهر من بدن [اما] آن بود ایرلندی افرادی که با باز کردن قلب خود را … در آن انواع روابط آنها نگه داشته است.”

A photo of Indira Kalsi placed by her family at the memorial in Ireland in 2005. (Photo by Haydn West/PA Images via Getty Images)
یک عکس از ایندیرا Kalsi قرار داده شده توسط خانواده اش در یادبود در ایرلند در سال 2005. (عکس Haydn غرب/PA تصاویر از طریق گتی ایماژ)

Kalsi پدر خیزران سینگ Kalsi گذشت در سال 2016. او خواسته است که خود را خاکستر پراکنده در آبهای سواحل یادبود به عنوان محل شد و عمیقا به او مهم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“خواهر ما بدن هرگز یافت نشد. بنابراین یادبود کسانی که چیزهای ملموس … و شما به سرند با افراد دیگر,” او گفت:. “این واقعا تنها نقطه تماس. منظورم این است که شما یک هواپیما که منفجر; شما هیچ چیز نیست.”

سلامت روان پشتیبانی و مشاوره برای خانواده ها و بودجه برای آن — نیز بسیار مهم است. پدرش همیشه احساس گناه برای خرید ایندیرا او بلیط هواپیما.

“من می دانم که پدرم رفت و از طریق یک شکست و آن را در زمان او سال به کشف کردن که در آن به بعد” او گفت:. “من فکر می کنم آن می تواند همین کار را برای برخی از این خانواده ها … آنها نیاز به پشتیبانی از طریق آن دریافت کنید.”

Eisha Marjara می گوید فک کاهش یافته است

Eisha Marjara’s family pictured at her sister Seema’s high school graduation. Seema and her mother Devinder died the day after the photo was taken in the Air India bombing. From left to right: Amita Marjara, Devinder Marjara, Harinder Marjara, Eisha Marjara and Seema Marjara. Photo provided by Eisha Marjara.
Eisha Marjara خانواده در حالی خواهرش سیما دبیرستان فارغ التحصیلی. سیما و مادرش Devinder درگذشت روز بعد از عکس گرفته شده بود در بمباران هوایی هند. از چپ به راست: کون بزرگ Marjara, Devinder Marjara, Harinder Marjara, Eisha Marjara و سیما Marjara. عکس های ارائه شده توسط Eisha Marjara.

Eisha Marjara می گوید او را “فک کاهش یافته است” هنگامی که او را دیدم که چگونه بسیاری از کانادایی ها درگذشت جان. 8.

“من هرگز دیده می شود که پس از هوایی هند” او گفت:. Marjara مادر خود را از دست Devinder و سیما در هوایی هند پرواز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما به عنوان یک کارگردان و نویسنده Marjara می گوید او شده است مقابله با هوایی هند فاجعه برای یک مدت زمان طولانی و خجالتی نیست و دور از موضوع است. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک فیلم است که به نظر می رسد در چگونه اثرات فاجعه نسل های آینده برای دهه های آینده است.

“داستان های هواپیمایی در ایران برای رسیدن به خاک سپرده شد دیگر اخبار … اما زندگی این خانواده در حال رفتن به در” گفت: Marjara که زندگی در مونترال.

در زمان هوایی هند بمباران Marjara در بیمارستان مبارزه با بی اشتهایی. سرعت همه چیز اتفاق می افتد در یک بار ساخته شده است آن را دشوار برای او را به روند مرگ اعضای خانواده.

“تراژدی بود گرفتار یک وب سایت فقط بسیاری از رویدادهای … این فقط واقعا سنگین و طولانی و گیج کننده است,” او گفت:. “این فقط ساخته شده و فرآیند هایی پیچیده تر برای همه.”

در حال توسعه یک فیلم است راه حل خود را به سکوت و عدم اطمینان است که گاهی اوقات پس از این نوع تراژدی به همین دلیل است که ما نیاز به صحبت در مورد آنچه در ایران-خانواده های کانادایی در حال رفتن را از طریق او گفت:.

چگونه شما می توانید کمک به کانادا قربانیان سقوط هواپیما ایران

چگونه شما می توانید کمک به کانادا قربانیان سقوط هواپیما ایران

“این کل این ایده (که) برگزاری یک جامعه طی یک دوره سخت مهم است,” او گفت:. ساخت ایرانی-کانادایی احساس می کنید که آنها در خانه در کانادا, حتی اگر آنها نبوده است نهفته سقوط حیاتی است او توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به خصوص برای کامیونیتی ایرانی-کانادایی که شاید احساس نمی شود که به آنها تعلق دارد. آن را واقعا با صدای بلند و روشن است که شما در کانادا هستند و بله شما تعلق,” او گفت:. shes صحبت کردن در مورد ایرانی در اینجا مناسب است ؟

وقتی اخبار سخت می شود به عنوان خوانده شده

Relatives pray as others lay wreaths at the memorial commemorating the 20th anniversary of the Air India disaster, June 23, 2005 in Ahakista, Cork, Ireland. (Photo by Fran Caffrey/AFP via Getty Images)
بستگان دعا به دیگران دراز تاج گل در بنای یادبود بزرگداشت سالگرد 20th باشد از هوایی هند فاجعه 23 ژوئن 2005 در Ahakista, Cork, Ireland. (عکس توسط Fran Caffrey/خبرگزاری گتی ایماژ)

هنگامی که خبر Jan. 8 تصادف اول عناوین ساخته شده رنه Sarojini Saklikar گفت: او اولین واکنش به تعامل با آن است.

“من احساس نمی کنم که واکنش های اولیه بسیار اصیل… این خیلی دردناک,” او گفت:.

“من نمی خواهم برای قرار دادن در آن موقعیت که در آن غم و اندوه لحظه. من خیلی سخت کار کرده در زندگی من به خارج شدن از آن لحظه.”

اما او تصمیم گرفت برای حضور در بنای یادبود برای کسانی که درگذشت در ایران, سقوط هواپیما.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Salikar از دست عمه Zeb و عمو عمر در بمباران هوایی هند. او نوشت: در مورد چگونه به ایران, سقوط هواپیما او را به آن محل از غم و اندوه برای Chatelaine.

او می گوید: سکوت در اطراف این موضوع یک مشکل است به همین دلیل است که به هر کس فرصت برای گفتن داستان خود را دارند مهم است.

ادامه مطلب: “ما آنها را دوست دارم’ — غلیان احساسات برای B. C. ایران در یمن به علت مصمم است

“هنگامی که شما از دست دادن یک دوست برای یک قتل در یک تراژدی است که شامل یک بمب گذاری که یک کل دیگر منطقه از تروما” او گفت:. “این مهم است نه گمان. هر فرد باید خود را فردی غم مسیر — غم و اندوه منحصر به فرد است.”

برای Saklikar او نمی خواهید به دیده می شود به عنوان یک قربانی و آن را در زمان زمان به شکل از چگونه او می خواست به زندگی می کنند زندگی خود را پس از سقوط.

به عنوان یک نویسنده از او به چاپ یک کتاب در مورد 82 کودکانی که در درگیری هوایی هند سقوط که به او کمک کرد تا روند خود را احساس.

“آنچه که من به درخواست خودم هر روز چه عمه و عمو می میرند ؟ آنها با استعداد پزشکان در ارتفاع, از این زندگی,” او گفت:.

“این به آن معنا نیست که ما نمی باید عمیق لحظات اضطراب و غم و اندوه. اما ما نمی خواهیم به دام افتاده در آن حالت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بنابراین آن را فقط به من امید و آرزو به این خانواده عزیز که به تازگی از دست داده و دوست دارد آنهایی که در این وحشتناک عمل می کنند; من فقط امیدوارم که ما همه می توانند از شما حمایت کنند.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im