‘آنها ویژه’: مخالفان هنوز مارول در Sedin اتصال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یکی از بزرگترین چالش ها در برابر بازی دانیل و هنریک Sedin به یاد defenceman تایلر مایرز در تلاش بود تا به دفاع از دو نفر که مشترک یک فکر مشترک روند.

“وجود دارد یک شوخی در حال اجرا در اطراف لیگ است که ذهن خود را متصل شدند” گفت: مایرز یک زمان ونکوور Canuck که با آن مواجه سوئدی دوقلوها در طول زمان خود را در بوفالو و وینیپگ. “آنها با استفاده از هر یک از دیگر تا به خوبی بر روی یخ به نظر می رسید مانند آنها می دانستند که در آن هر یک از دیگر بدون نگاه.

“عبور آنها را به یکدیگر دید آنها تا به حال بر روی یخ. من فکر می کنم آنها یکی از بهترین duos در تمام دوران راه آنها بازی بازی.”

کناکز مطرح دانیل شماره 22 و هنریک شماره 33 به rafters از راجرز آرنا شنبه شب. شرکت در زندگیاش بودند گذشته ونکوور کاپیتان ترور لیندن مارکوس Naslund و استن Smyl که او نیز تا به حال تعداد آنها بازنشسته شد.

“Canuck طرفداران خیلی زیادی برای ایستادن روی این یخ” هنریک گفت: تشویق جمعیت فروخته شده. “بخشی از Canuck خانواده شده است بهترین دوره از زندگی ما است.

سازمان دیده بان | Sedins’ کشباف مطرح شده به rafters:

سوئد superstars مفتخر شد در روز چهارشنبه در یک ساعته pregame مراسم است. 1:42

“ما در حال دریافت بزرگترین افتخار ما همیشه می تواند تصور کنید. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در این سفر ما نخواهد بود ایستاده در اینجا بدون شما.”

وجود دارد برخی از طنز که در شب Sedins’ تعداد بازنشسته شدند کناکز بازی Chicago Blackhawks.

ونکوور و شیکاگو ملاقات در پلی آف سه سال متوالی با Blackhawks برنده دو از سری. هیچ عشق از دست رفته بین franchises.

شیکاگو defenceman دانکن کیت دریافت پنج بازی تعلیق در ماه مارس 2012 برای باطل آرنج به دانیل Sedin ،

به جای تف سولفات, Henrik انباشته ستایش در Blackhawks.

“ما عاشق بازی کردن در برابر شیکاگو گفت:” هنریک. “من عاشق این شهر عاشق پیست عاشق تیم خود را. راه آنها بازی هاکی سرگرم کننده بود به تماشا.

“ما زمان زیادی از گرما در آن ساختمان. آن را واقعا به ارمغان آورد بهترین در ما است.”

در اوایل زندگی حرفه ای خود را از برادران از ساندسول, سوئد, شد, انتقاد به عنوان بیش از حد آهسته و خیلی نرم است.

سابق بوستون Bruin Milian Lucic به یاد داشته باشید آن است که راه.

این Sedins رو برخی از سخت ترین جنگ ها در سه حماسه حذفی سریال برابر Chicago Blackhawks. (گتی ایماژ)

“آنها بازی سریع گفت:” Lucic در حال حاضر یک شعله کلگری بود اما بخشی از برونز تیم که برنده سال 2011 جام استنلی در هفت بازی سری در برابر ونکوور. “در واقع آنها بودند واقعا سخت جن راه آنها حدودا به آن راه آنها برگزار شد بر روی آن.”

این Sedins بودند مانند توپ لاستیکی. شما را سخت تر انداخت و آنها را در مقابل دیوار سریع تر آنها bounced بازگشت.

“شما نگاهی به سابقه خود را گفت:” Lucic. “آنها حالا بسیاری از بازی ها به دلیل مصدومیت. آنها در بازی برابر بالا D جفت بالا shut-down بچه ها هر شب. آنها بودند که هدف قرار گرفتند که مخالف رفت و پس از آنها در یک شب به شب اساس. آنها به نظر می رسید هرگز به نا امید. آنها همیشه به نظر می رسید که لبخند بر روی صورت خود. شما می دانستم که رفتن آنها به نگه داشتن به آینده.”

مانند گرفتن دود

Canuck مرکز براندون Sutter گفت: دفاع از Sedins بود گرفتن دود.

“زمانی که آنها در گوشه ای تمرکز پشت کردن به آنها اجازه اقامت در خارج” گفت: Sutter که با آن مواجه دوقلوها در حالی که بازی در کارولینای و پیتسبورگ. “به عنوان به زودی به عنوان شما سعی به بررسی یکی از آنها و یا موقعیت بدن در یک, یکی دیگر می خواهد پرش با و جن خواهد بود پشت سر شما.”

برادران نیز تا به حال فریبنده سرعت.

“آنها تا به حال یک راه سریع از گوشه و کنار حتی اگر آنها نبودند سریعترین بچه ها” گفت: Sutter. “آینده از تخته خارج از گوشه کردن دیوار آنها تا به حال یک راه برای به دست آوردن موقعیت بدن. آنها خاص است.”

پیش نویس دوم و سوم به طور کلی در سال 1997 Sedins بازی 17 سال در ونکوور قبل از بازنشستگی در پایان فصل 2018.

این Sedins گفت: آنها را نگه دارید هیچ بد را نسبت به هر گونه مخالفان که کردم ممکن است با برخی از حقه های کثیف. “این فقط بخشی از هاکی” هنریک گفت. (گتی ایماژ)

هنریک به پایان رسید کار خود را به عنوان ونکوور رهبر با 1,330 بازی های انجام شده 830 کمک و 1,070 امتیاز. او موفق به کسب هنر راس جایزه به عنوان لیگ بهترین گلزن در 2009-10 با 112 امتیاز. او همچنین برنده هارت جایزه به عنوان MVP لیگ آن فصل.

دانیل آگهی های حق رای دادن با 393 اهداف و دوم با 648 کمک 1,041 امتیاز و 1,306 بازی. او موفق به کسب هنر راس در 2010-11 با 104 امتیاز و تد لیندسی جایزه به عنوان MVP لیگ رای دادند توسط بازیکنان.

این Sedins ساخته شده نام خود را بر روی یخ بلکه در سمت چپ یک علامت در جامعه است.

بیمارستان, اهدای

آنها اهدا 1.5 میلیون دلار برای کمک به ایجاد یک جدید میلاد بیمارستان کودکان. آنها همچنین تاسیس Sedin بنیاد خانواده است که با این نسخهها کار برای بهبود سلامت آموزش و پرورش و خانواده سلامتی در B. C.

“طرفداران فکر می کنم آنچه که آنها می خواهند از ما به عنوان بازیکنان گفت:” هنریک. “برخی در حال رفتن به مانند ما و برخی نیستند اما اگر شما می توانید یاد می شود به عنوان یک فرد خوب است که شماره 1 است.”

در طول زندگی حرفه ای خود را به Sedins شد و در دام افتاد و کاهش داد. آنها به نام توهین به نام مثل خواهر و همجنس باز.

هنریک دارای هیچ کینه علیه فردی بازیکنان و یا تیم.

“بازیکنان که بازی ما سخت بودند و یا در مرز بازی کثیف که فقط بخشی از هاکی,” او گفت:. “البته افرادی بودند شاید راه آنها عمل کرده و مسائل … البته مواردی وجود دارد که در آن شما فکر می کنم آنها می توانید مسئولیت رسیدگی به همه چیز متفاوت است. که به ما به بحث در مورد.”

Defenceman Jordie بن گفت: او را در یک صندلی ردیف جلو به تماشای Sedins خود را در طول روز بازی با دالاس و مونترال.

“هر زمان که آن دسته از بچه ها آمد روی یخ به من گفته شد تغییر,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید تماشای آنها را به مقدار زیادی. آن را خیلی بهتر از نیمکت از تماشای آنها را نمره بر شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>