آنها در حال رای گیری در نیوهمپشایر اما این دموکرات فقط می خواهد به پرش از روی یک پل

Category: دیلی بیست Comments: No comments

New Hampshire است که رای دادن. من به یاد داشته باشید زمانی که این استفاده می شود یک روز هیجان انگیز. حتی اگر من نامزد نمی برد که او (آنها همه مردان) معمولا نمی, من عاشق هر دو قابل اعتماد و آداب و رسوم و غیر منتظره حوادث کوچک. اگر حافظه عمل می کند (این ویدئو به نظر نمی رسد آنلاین) من به یاد بیاورید ایلینوی سناتور پل سیمون گفت: در طول سخنرانی امتیاز در سال 1988 که “ما پلت فرم قوی است”—درست قبل از سحر او ایستاده بود در فرو ریخت.

آن را هیجان انگیز در حال حاضر. آن افسرده. من افسرده. تقریبا همه من می دانم که هر حزب دموکرات به هر حال افسرده است. این ظروف سرباز یا مسافر. آیووا بود shitshow و نباید اول به هر حال. نیوهمپشایر نباید آن را کاملا مضحک و در عین حال حزب فاقد سنگ برای گفتن این خود مهم ردیف دوم متحده برای رفتن مسائل آن است. نامزدها به نظر نمی آید مانند برندگان. حزب به نظر می رسد مانند آن را ممکن است تبدیل به یک چهره بین یک میلیاردر و یک مرد که می خواهد به ممنوعیت میلیاردرهای هیچ یک از آنها واقعا دموکرات.

و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به دوباره انتخاب شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>