چیزهایی که بدانید در مورد بازی های المپیک توکیو و coronavirus

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

توکیو المپیک باز دقیقا پنج ماه در جولای 24. بازی های پارالمپیک در Aug. 25. اما سرعت گسترش coronavirus از چین است که ساخت توکیو سازمان و بسیار مضطرب است.

سه مورد مرگ گزارش شده در ژاپن با بیش از 700 موارد بیش از 600 از یک کشتی کروز بود که لنگر انداخت در یوکوهاما. در سطح جهان بیش از 77,000 مردم آلوده شده اند در 29 کشور و بیش از 2.300 فوت کرده اند — تقریبا همه در چین است. چین میزبان برای المپیک زمستانی 2022 در پکن.

محلی سازمان و سوئیس بین المللی مستقر در بازی های المپیک کمیته گفته اند بارها و بارها این بازی را نمی توان لغو و یا به تعویق افتاد.

پس از بازی های المپیک مدرن آغاز شد و در سال 1896 آنها تنها لغو شود در طول زمان جنگ. و در سال 1980 و ’84 آنها در مواجه با تحریم.

توکیو برگزار 1964 بازی های المپیک بود و برای برگزاری بازی های المپیک در سال 1940 که در نهایت به نام با جنگ جهانی دوم و ژاپن در جنگ با چین است.

دیگر شیوع در ادامه بیشتر به آن می تواند دوختن عدم اطمینان. هر دو بازی های المپیک و پارالمپیک شده اند محاصره با سابقه بلیط تقاضا است.

در اینجا برخی از پرسش و پاسخ در مورد ویروس و تهدید به بازی های المپیک است.

آیا بازی های المپیک بود لغو و یا به تعویق افتاد ؟

کمیته بین المللی المپیک, محلی, سازمان, توکیو شهرستان دولت و همه درگیر است گفت: “هیچ.” که شامل نخست وزیر شینزو آبه. اما یک مورد احترام ژاپنی virologist گفت: این هفته بازی ها را به تعویق و یا لغو اگر آنها باز فردا.

“من مطمئن هستم که از این وضعیت در پایان ماه ژوئیه” دکتر Hitoshi Oshitani گفت. او گفت: از آن خواهد بود “دشوار به بازی های المپیک [در حال حاضر].” دیگر دانشمندان گفته اند که آنها نمی تواند پیش بینی آنچه که وضعیت را در پنج ماه است.

حوادث مربوط به بازی های المپیک تحت تاثیر قرار?

بله. و لیست در حال رشد است. توکیو سازمان اعلام کرد که بسیار دیر در شب جمعه — نزدیک نیمه شب در توکیو زمان — که آموزش 80,000 پرداخت نشده داوطلبان بود که با تاخیر تا زمانی که ممکن است و یا بعد. برخی از داوطلبان از خارج از کشور آمده. سازمان اذعان آنها نمی تواند اجرای بازی ها بدون آنها. سازمان دهندگان این هفته نیز اعلام کرد که یک آزمون کوچک رویداد در توکیو Feb. 28-مارس 1 خواهد بود تنها محدود به ژاپنی ها. آزمون برای پارالمپیک boccia شد و شامل غیر ژاپنی ورزشکاران است.

دو آینده تست حوادث — صندلی چرخدار راگبی در مارس 12-15 و ژیمناستیک در مارس 4-6 — آیا به بین المللی در زمینه های. توکیو سخنگوی Masa Takaya این هفته گفت: او نمی تواند تضمین کند که غیر ژاپنی را در بخشی.

ده ها تن از رویدادهای ورزشی در خارج از ژاپن هستند را تحت تاثیر قرار. برخی از المپیک مقدماتی در حال نقل مکان کرد و یا به تعویق افتاد که پیچیده زندگی برای ورزشکاران, ورزش, فدراسیون ملی المپیک و مقامات مرزی که باید برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت.

آیا بازی های المپیک بود نقل مکان کرد و به کشور دیگری ؟

شان بیلی محافظه کار و نامزد حزب برای شهردار لندن ساخته شده است که پیشنهاد این هفته است. این صدا مانند یک سیاسی کاری. برخی در لندن هم می خواستم 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک از نقل مکان به پایتخت بریتانیا به دلیل Zika ویروس. بازی رفت جلوتر و پشه-borne virus فروکش کرد.

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yurkio Koike گفت: آن را “نامناسب” را به یک مسئله جدی مانند ویروس یک نقطه صحبت لندن شهرداری مسابقه. لندن برگزار می شود تابستان بازی ها در سال 2012 است.

آنچه در مورد رله مشعل?

تا کنون آن است. رله شروع می شود در ماه مارس 26 در استان فوکوشیما در شمال شرقی ژاپن و گردش در سراسر کشور برای چندین ماه. آن را شامل عمدتا ژاپنی, حمل مشعل, اما قطعا غیر ژاپنی درگیر خواهد شد. هر گونه تغییر به برنامه ریزی خواهد بود و نگران ثبت نام.

چقدر پول در آن درگیر است ؟

اداره شرکت را به پرداخت بیش از 3 میلیارد دلار آمریکا برای حمایت از معاملات به محلی سازمان ثبت مقدار است که حداقل هر دو بار قبلی بازی های المپیک است. محلی دهندگان می گویند که آنها در حال گذراندن حدود 13 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک اگر چه ملی گزارش حسابرسی قرار می دهد و این هزینه در دو برابر این مقدار است.

ایالات متحده آمریکا شبکه تلویزیونی ان بی سی می پردازد درباره $1 میلیارد دلار برای پخش حقوق به بازی های المپیک است. جولای 24-Aug. 9 توکیو المپیک اسلات بیشتر تعیین تلویزیون. حرکت های المپیک چند ماه — هنگامی که آب و هوا کولر در توکیو — به نظر می رسد غیر ممکن است با ورزش پخش تقویم پر از آمریکا فوتبال, دانشکده فوتبال, بازی بیس بال, بازی بسکتبال و هاکی روی یخ. اروپا فوتبال برنامه نیز بسته بندی شده در آغاز قرار می گیرند.

تقریبا سه چهارم از درآمد را برای کمیته بین المللی المپیک — 5.7 میلیارد دلار در چهار سال چرخه است که از پخش حقوق.

هر گونه تغییر خواهد باعث عظیم اختلالات به 11,000 ورزشکاران المپیک و دیگری از 5000 پارالمپیک ورزشکاران و کارکنان و خانواده ها و مربیان. توکیو هتل, کتاب جامد در طول بازی های المپیک — نه به ذکر است پرواز — با 7.8 میلیون بلیط در دسترس برای بازی های المپیک و 2.3 میلیون دلار برای پارالمپیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>