‘همه چیز بدتر خواهد شد:’ Ex-Boyfriend تهدید Amie Harwick سال قبل از قتل او

Category: دیلی بیست Comments: No comments

نزدیک به یک دهه قبل از او سقوط کرد و به مرگ او که گفته می شود در طی یک مبارزه با یک دوست پسر سابق هالیوود, درمانگر Amie Harwick توصیف یک الگوی از تعقیب و آزار و خشونت در اسناد دادگاه به دنبال حفاظت از مرد در حال حاضر به اتهام قتل او. با توجه به براده Harwick ادعا کرد که بین سال های 2011 و 2012 او شریک سابق گرت Pursehouse شکسته بود به آپارتمان او حمله و او را آنقدر او را با بینی خونین و یک بار تحت فشار قرار دادند و او را از یک خودرو را در کنار بزرگراه.

“متعدد وجود دارد استدلال که گرت Pursehouse به من خفه, خفه من تحت فشار قرار دادند در برابر دیوار لگد مرا مرا به زمین با نیروی, نیروی-مهار من ناودان سر من به زمین و به من مشت با مشت بسته” در سابق رقصنده و آتش خوار نوشت: در اسناد دادگاه اول به دست آمده توسط نیویورک دیلی نیوز. “او به من گفت که او به من رسید زیرا من او را پس از جا در رفته!’ او حاضر به دریافت کمک در حالی که در [این] ارتباط است.”

Harwick ثبت اولین دادخواست برای یک منظور حفاظت در 22 ژوئن 2011, چهار روز پس از Pursehouse گفته می شود تحت فشار قرار دادند و او را از خودرو مجروح شدن او بازگشت و باعث او را به 911 تماس بگیرید. درخواست اخراج شد بیش از عدم محاکمه با توجه به علامت دادگاه که گاهی اوقات به معنی درخواست کاهش یافته است به دنبال. اما کمتر از یک سال بعد Harwick واصل بار دوم و یک سفارش محدود. در دومین پرونده به تاریخ مارس 22, 2012, Harwick توصیف یکی دیگر از خودرو حادثه که بنا به گزارش ها تا به حال به سمت چپ خود را با یک “بینی خونین از خود خشونت.” Pursehouse یک 6-پا-4 نرم افزار مهندس گفته شکست را به آپارتمان او چند بار که ماه است. در یک مناسبت او نوشت: او آمد به او پیچیده و “شکست 10 قاب عکس در [او] درب” گفتن او بعدا که بعد از ظهر: “همه چیز بدتر خواهد شد.” روز بعد با توجه به سفارش Pursehouse بازگشت و در یک تلاش آشکار در یک عذرخواهی ضبط حدود چهار دوجین گل رز به ورودی.

با توجه به LAPD, Harwick حال اجرا به Pursehouse چند هفته پیش بود و “ابراز ترس” از او. سپس در اوایل صبح روز شنبه پلیس در پاسخ به یک رادیو تلفنی در مورد یک “فریاد زن” در سال 2000 بلوک از تپه سنت کوچک cul-de-sac جمع در هالیوود هیلز. با توجه به یک روایت از پلیس لس آنجلس, Pursehouse شکست به خانه و حمله Harwick. هم اتاقی او شروع به پریدن کرد بیش از یک دیوار در حال اجرا برای دریافت کمک کند اما توسط پلیس به خانه آن را خیلی دیر شده بود. مقامات در بر داشت Harwick “به شدت مجروح” یک سوم-طبقه بالکن. او درگذشت در بیمارستان چند ساعت بعد.

“لا داغترین آتش خوار.”

در روز سه شنبه مرده-انتهای خیابان که در آن Harwick زندگی آرام بود. چند افسر پلیس ایستاده بود در خارج از خانه یک کرم در سطح خرد با رنگ های آبی و قهوه ای تر و تمیز. توسط دروازه دوستان و طرفداران چپ گل و یادداشت به خانواده اش. “او بسیار خوشحال به اینجا زندگی می کنند گفت:” سبزه ریزه اندام زنی که کار می کرد برای Harwick به عنوان یک خانه دار برای سال گذشته و خواسته به صحبت می کنند به صورت ناشناس. “[Harwick] طراحی خانه خود. هر اتاق متفاوت است. چرا که او برداشت دقیقا چگونه او می خواست هر اتاق. این زیبا–حمام طبقه بالا اتاق–همه چیز. این بسیار غم انگیز است. او بسیار زیبا, بسیار زیبا, پر انرژی, بسیار زیبا, بسیار آرامش فرد است.” کارمند سابق برنامه ریزی شده بود به کار در Harwick خانه در روز چهارشنبه قبل از یکی از همسایه ها به نام و به او گفت در مورد این فاجعه.

درمانگر شناخته شده بود در اطراف لس آنجلس تا حدودی از مدل سازی (ظاهر شدن یک بار به عنوان یک پلیبوی centerfold) او را به طور منظم حضور در پادکست ها و تلویزیون را نشان می دهد و او مختصر نامزدی به قیمت مناسب است بازی میزبان نمایش درو کری. اما قبل از آن پنسیلوانیا مادری کردم و مدرک لیسانس خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه پلی تکنیک کالیفرنیا و سپس کارشناسی ارشد در دانشگاه. در سال 2014 Harwick انتشار اولین کتاب جدید انجمن کتاب مقدس برای زنان: راهنمای کامل جنسی خود آگاهی و صمیمیت. سال بعد او به نظر می رسد به عنوان خودش در مستند معتاد به پیامک جنسی, در مورد ظهور دیجیتالی واسطه صمیمیت.

در حالی که او خودش را از طریق مدرسه Harwick مشغول به کار به عنوان یک رقصنده و آتش خوار در احزاب در هالیوود. جنیفر حفاری بنیانگذار مدلسازی و محل شرکت انجام FIREnICE سرگرمی, گفت, The Daily Beast او ملاقات Harwick در اوایل سال 2006 و استخدام او را برای اتفاقاتی که در بازه زمانی از insomniac جشنواره به پایان حوادث شرکت های بزرگ. پس از چند سال حفاری شروع آموزش Harwick به خوردن آتش و چوب پا-راه رفتن. رقصنده در لس آنجلس نیست پول زیادی اما آتش خواران و چوب پا-واکر می تواند شارژ دو برابر. تمرین هر شب با باز کردن شعله های آتش Harwick و حفاری شد و دوستان نزدیک.

“Amie نیکول در زمان آتش دورترین هر شخص من تا کنون شناخته شده” حفاری گفت. “او رزرو خودش هر هفته شارژ بیش از افرادی که با استفاده از چهار یا پنج آتش, ابزار, حتی اگر او فقط به خوردن آتش است. در واقع او به نوعی تبدیل شد رفتن به لا داغترین آتش خوار.”

Metcalf Mycole یک بازیگر و مدل است که آغاز شده و خود آژانس ملاقات کرد Harwick در سال 2009. او نشسته در محلی مدیره از Los Angeles فصل کارما بین المللی شبکه های کسب و کار باشگاه است که می اندازد احزاب که در آن Harwick مشغول به کار به عنوان یک میزبان. متکالف آغاز رزرو Harwick برای مباحث و دو رشد نزدیک است. “زمانی که من شروع به آژانس شعار من این بود: من می خواهم به کار با دوست دختر. آن همه چیز در مورد ما به کار با یکدیگر و حمایت از یکدیگر” Metcalf گفت. آنها اغلب انجام کار فیلم را نشان می دهد و فیلم های که نیاز به یک منبع ثابت از “بالا” به عنوان Metcalf قرار داده و آن را مانند HBO آمار همراهان و سریع و خشمگین حق رای دادن. “یکی از عکس های مورد علاقه ما بود از سریع و خشمگین شلیک کنید. آن را درست بعد از پل واکر در آن حادثه و آنها تا به حال به فشار شلیک کنید تا جولای. آن را بسیار سرگرم کننده است. آنها ما را همه در یک هتل فقط یک دسته از اتاق چهار مدل را به یک اتاق. ما در آنجا ماند تا تمام شب به این دلیل که دختران مو و آرایش در صبح زود, فقط خنده.”

“بدترین کشتن تونی مجموعه تا کنون”

چند سال به دوستی خود متکالف آموخته Harwick بدی از دوست پسر سابق او در گذشته است. “من می دانستم که در مورد گرت. من می دانستم که او کردم که ضابط سفارش” Metcalf گفت. “من می دانستم که آن را یک رابطه خوب است. آن واقعا دشوار است چرا که او در همان دایره است که ما همیشه در من به یاد داشته باشید او گفت: “من نمی دانم چه باید بکنید. من نمی دانم که چگونه برای رفتن در مورد زندگی من زندگی با این مرد همه جا بروم.’ این نوع از منفجر ذهن من هنگامی که من شنیده ام در مورد [به اتهام قتل] از آنجا که من او را می دانستند. او سرگرم کننده است. اما او همیشه آرام است.”

Tamie شفیلد یک سفر مشاور که مدل با Harwick در اوایل 2000s گفت که او تا به حال ملاقات گرت در حوادث در هالیوود اجتماعی مدار. او شده است یک عضو از سرنوشت او گفت:, و مهمان مکرر در Playboy Mansion احزاب (Karma بین المللی را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر برای تایید اینکه آیا Pursehouse شده بود یک عضو).

“من او را می دانستند اجتماعی” شفیلد گفت. “اما او فقط همیشه سرگرم کننده, خندان, بسیار خوش مشرب. من را دیده اند او را برای سال های بسیاری از, اما از من خاطره ای از گذشته–که فقط سرگرم کننده پسر بسیار خوش مشرب عمده برونگرا. او بود–من نمی خواهم به می گویند: “frat پسر” اما من می گویند که در یک راه سرگرم کننده است. من هرگز فقط تصویر او را در هر نوع راه مضر. من هرگز دیده می شود او را در خلق و خوی عصبانی. من فقط در شوک بود که این اتفاق افتاد–کامل مطلق شوک است.”

Pursehouse دستگیر شد ساعت پس از Harwick مرگ و است که برگزار می شود در لس آنجلس زندان در ازای 2 میلیون دلار وثیقه آزاد شد. معلوم نیست اگر 41 ساله حفظ کرده است یک وکیل. با توجه به مشخصات لینک Pursehouse مشغول به کار به عنوان یک عکاس و مهندس نرم افزار از سال 2006. تا دستگیری او Pursehouse زد نسبتا فعال حساب توییتر @GarethFromAbove جایی که او ساخته شده عابر پیاده جوک ها و نظرات در مورد سیاست های ملی. در روز ولنتاین او در توئیتر خود نوشت: “من نمی فهمم چرا gerrymandering نیست یک جرم فدرال.” روز قبل او با تمسخر نوشت: در مورد نوازندگان که استفاده از Autotune: “#شاهزاده #ملکه #TheBeatles نفرت خود را جعلی موسیقی وانمود کن.”

Pursehouse نیز صرف برخی از زمان انجام استندآپ کمدی. روز یکشنبه فیلم ظهور عکاس ظاهر می شود در زندگی پادکست کمدی کشتن, تونی, توسط تونی Ender و برایان Redban در فروشگاه کمدی در هالیوود است. در این بخش ثبت شده در Jan. 20, 2020, Pursehouse ambled روی صحنه در شلوار جین گشاد و یک دکمه قرمز رنگ پایین. عصبی او ساخته شده یک اشتباه به نوبه خود در مسیر به مرحله مصرف تا زمانی که میزبان شروع به آواز خواندن. مجموعه ای رفت از سراشیبی وجود دارد. Pursehouse راه اندازی به یک مونولوگ از سختی منسجم سیاسی جوک.

بنابراین در طول تابستان تهمت yanked تمام نیروهای خود را از سوریه و داعش رو سست آنها ضربه زدن بر روی درب در حال اجرا و یا چیزی شبیه به آن, من واقعا نمی دانم چگونه کار می کند,” او گفت:. “و من فکر کردم او نباید خواسته تونی اگر آن را یک ایده بد به خاطر او شکست بانک با تکیه بر خروج روش—سریعترین-آینده کمدین در کمدی.”

هیچ کس خندید. بیش از 10 دقیقه مجموعه Pursehouse ادامه داد: انفجار بمب در حالی که آشکار کردن جزئیات کوچک در مورد خود–که او تا به حال نوشته شده جوک برای دو تا سه سال است که او وارد شده بود با یک “راه بیش از حد داغ تاریخ;” و او “را دوست دارد به ساخت چیزهای…همواره در تلاش برای فکر می کنم از یک خنک اختراع.” وقتی پرسیده شد که در مورد اختراعات Pursehouse شروع به پاسخ دادن–”هیچ چیز موفق, راست, در حال حاضر من در تلاش برای کشف کردن…”–اما قطع کردم توسط یکی از میزبان به پایان رسید که برای او: “چگونه به بدترین کشتن تونی تنظیم همیشه؟”

کباب به نظر نمی رسد به ثبت نام. “خوب,” او ادامه داد: “در حال حاضر من در تلاش برای کشف کردن آب پروژه حفاظت از.”

قبل از Pursehouse رو لگد کردن مرحله میزبان خواهش کرد که او را برای “یک مثال از یک شوخی شما رفتن به می گویند قبل از همه ما از دست رفته احترام به شما…یکی عادی و شوخی است.” Pursehouse پاسخ داد: “من در صحبت کردن به یک سابق از خیلی وقت پیش او به من گفت که هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات او فکر می کردم شخصیت من به معنای من تا به حال یک کوچک ، و من صحبت دیگری و او به من گفت همین دقیق. و من فقط می خواهم به آن را کاملا روشن در حال حاضر: سیاه اندازه خصوصی است.”

که یک عضو از گروه لوله کشی بالا: “من واقعا خوشحالم که شما در اینجا چون من فکر نمی کنم آن ممکن بود برای من برای نفرت یک مرد تا آنجا که من از آنها بدم میاید شوهر من است.”

“تغییر قوانین”

Pursehouse را تفهیم اتهام نشده است است. اما به خوبی می تواند از دیگر اقدام قانونی در این مورد است. روز سه شنبه یک زن به نام دیانا آریاس گردش یک Change.org دادخواست به نام “عدالت 4 Amie.” درخواست ترسیم Harwick داستان و خلاصه یک لیست از خواسته های همه کارگردانی در کالیفرنیا قانونی سیستم درمان از خشونت خانگی. آریاس به دنبال حذف سفارش ضابط تاریخ انقضا اجباری فرد در طولانی مدت مشاوره برای معتادان تسهیلات برای شهود اگر آنها نمی خواهند به شهادت در دادگاه خود را در نزدیکی معتادان و رجیستری شناخته شده برای عاملان خشونت خانگی. این طومار خواسته 25,000 امضا. سه شنبه شب وجود دارد حدود 22 ، 000.

“من این طومار را امضا کرده و من آن را بر روی Facebook,” شفیلد گفت. “من متاسفانه نیز تا به حال دوست پسر سابق استاکر و من تا به حال برای دریافت سفارش محدود. این آسان نیست برای به دست آوردن یکی! و آن را سخت به آن را دریافت افزایش یافته است. این نباید باشد. به دلایل آشکار است.”

“[Amie] می خواهم چه اتفاقی برای او افتاده برای نجات دیگر گفت:” متکالف که این طومار را امضا کرده و آن را در Facebook.

“او می خواهم به این سفارشات مهار نمی منقضی آن را بسیار دشوار است برای به دست آوردن یکی در وهله اول. این افتضاح اما این خیلی اتفاق می افتد اما ما نمی در مورد آن بشنوند زیرا این زنان نیست در چشم های عمومی. من حتی نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مدل و بازیگر دوستان به من پیام داده که آنها در یک وضعیت مشابه است. در حال حاضر ما فقط تمام تلاش به کار با هم برای تغییر این قوانین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>