سوم شخص کمک نوجوانی, استخدام Snapchat هیتمن را از ناپدری: پلیس

پنسیلوانیا, زن و شوهر است اعتراف به توطئه استادانه درست شده قتل-برای-استخدام طرح بیش از اسنپ چت بعد از این دختر ناپدری آنها را در رختخواب با هم, مقامات گفت.

ایالتی پنسیلوانیا پلیس دستگیر و در یک سوم شخص در ادعایی طرح در پنجشنبه 22 ساله واسطه آنت Kriner که گفته می شود بیش از اطلاعات تماس برای یک مرد که می تواند در انجام جرم و جنایت.

مقامات می گویند Dillian Mikel ویور 19 و 16 ساله دختر آنجلینا فضل Peluso برنامه ریزی برای کشتن Peluso ناپدری Howard بلکبرن بعد از او گرفتار زن و شوهر در رختخواب با هم در آوریل 23.

“من فقط نیاز او رفته و بدون سوال پرسید:” ویور گفت که گفته ادعا هیتمن با توجه به دستگیری استشهاد به دست آمده توسط PennLive. “او شده است سوء استفاده از دختر من برای 10+ سال و خانواده اش. و من نمی تواند انجام دهد گه تنهایی است چرا که او نمی خواهید به از دست دادن من [می دانند]. و من احساس می کنم مانند شما می خواهم که قادر به کمک کند.”

ویور و Peluso متهم شدند جمعه گذشته با جنایی, درخواست برای ارتکاب قتل درجه اول در توطئه برای ارتکاب قتل درجه اول و جنایی با استفاده از یک دستگاه ارتباطی پس از اعتراف به ناموفق طرح بود که خنثی هنگامی که استخدام قاتل رفت و به پلیس ایالتی. Kriner بود به اتهام اقدام جنایی, درخواست از قتل درجه اول و جنایی با استفاده از ارتباطات.

این زن و شوهر هستند برگزار شد در زمان موتورهای lycoming County زندان در $1 میلیون وثیقه هر. Kriner است که برگزار می شود در همان محل بر روی $100,00 وثیقه.

با توجه به دستگیری استشهاد پس از بلکبرن, گیر افتاد, نوجوان زن و شوهر با هم در صبح روز 23 آوریل Peluso دروغ گفته ویور بیش از اسنپ چت که ناپدری او را مشت و سیلی ، بعد از 16 سال گفت: 44 ساله ناپدری نیز sexually assaulted او دو بار—یک ادعای او بعد recanted به پلیس.

ناراحت ناپدری ویور تماس Kriner و یکی دیگر از دوستان در Snapchat به استخدام کسی برای کشتن بلکبرن, استشهاد متحده است. 19 ساله نیز گفت: دوست خود را که او می خواست بلکبرن مرده با توجه به اتهام سوء استفاده از دوست دختر خود را و او نیاز به کسی برای کشتن او.

Kriner گفت ویور او می دانست کسی که می تواند انجام کشتار و او را با شخص اطلاعات تماس.

استشهاد متحده ویور بلافاصله در تماس با فردی که شناسایی و مشخص خود را استادانه درست شده برنامه را به بلکبرن کشته و زمانی که او وارد از خانه. بافنده پس از آن فرستاده مرد یک تصویر از یک مکالمه بین او و Kriner رفتن بر روی جزئیات این طرح است.

“او می شود خاموش کار در 5:30 بنابراین ما می شود وجود دارد قبل از او و گرفتن او را به عنوان به زودی به عنوان او می شود از کامیون خود را قبل از او می رود داخل. ما نیاز به پوشش چهره ما … آنها دوربین های دیجیتال وجود دارد” ویور گفته نوشت:, و اضافه کرد که به دلیل دوربین های هیتمن نباید پارک نزدیک خانه.

ویور اضافه شده است که پس از قتل هیتمن را به “بدن خود و دور از او در جایی. بنابراین او هرگز شنیده از..یا یافت می شود.”

موافقت با طرح این فرد در ابتدا گفت: 19 ساله او را انجام می دهد این آمار پس از انتظار برای شنیدن از دوستان که تا به حال دسترسی به یک اسلحه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و به راحتی دور انداخته شوند.

“او است که دسترسی به یک اسلحه ما می توانید استفاده کنید, می توانید با پرتاب شود. من آمار شما تا زمانی که من دریافت جزئیات بیشتر” مرد گفت ویور بیش از اسنپ چت.

نادانسته به بافنده اما او بلافاصله به مقامات در آوریل 23, اعتراف او در ابتدا فکر درخواست یک شوخی بود.

در آوریل 24, ویور messaged ادعا هیتمن در Snapchat دوباره گفتن او را که Peluso ذکر شده بود که ناپدری او را به حال دسترسی به اسلحه و به احتمال زیاد آن را اگر او احساس چیزی مشکوک اتفاق می افتد در خانه خود را.

قرار hitman پاسخ به بافنده است که این طرح تمام مجموعه اما دوست خود را که متعلق به تفنگ می خواستم به او را در فرد ملاقات استشهاد متحده است. این که واقعا مخفی سپاهی ملاقات با ویور در کنار قرار هیتمن که با پوشیدن یک دستگاه ضبط.

Rehashing این طرح به دو مردان بافنده گفته می شود گفت که او می خواست “Howie” شات و “خارج از تصویر” نیز تکرار کرد که Peluso می خواستم ناپدری او را کشته و می دانستم که در مورد این طرح است.

ویور و سپس گفت: undercover افسر او را با او تماس بگیرید و پس از افسر “در زمان مراقبت از بدن است.” 19 ساله بود و پس از آن بلافاصله به بازداشت استشهاد متحده است.

استشهاد نیز توصیف یک پیام متنی مکالمه بین بافنده و Peluso که در آن 19 ساله خواست برای تایید از دوست دختر خود را که او خوب با ناپدری “در حال مرگ است.”

Peluso در پاسخ به گفته پلیس: “بله عزیزم. من صفر محبت برای او. ما در مورد آن صحبت کردیم. من فقط نمی خواهید به از دست دادن شما من است نگرانی همه است.”

در مصاحبه ای با پلیس پس از زن و شوهر دستگیر شد Peluso تصریح کرد که ضریب اطمینان بیان کرد که او در هیئت مدیره با قاتل طرح و می خواستم ناپدری او مرده است. او اعتراف کرد اما “است که در نهایت او معنی نیست که آن” و “او فقط می خواستم بلکبرن صدمه دیده” استشهاد متحده است.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر سه نفر بودند وکلای اما همه انتظار می رود که یک جلسه مقدماتی در مارس 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر