این معمار خانه را ترک خواهد کرد شما سیم پیچ با تعجب

Category: دیلی بیست Comments: No comments

تیوی بانک انگلستان خرس شباهت کمی به نئوکلاسیک پیچیده اعتبار به انگلیسی معمار Sir John Soane (1753-1837). آن را نقطه عطفی, مطمئن, اما تنها یکی است که به شما کمک می کند تا حرکت را از طریق شهر لندن—چیزی که به التماس به مطالعه به عنوان یک کار معماری هنر است. چرا که Soane اصلی طراحی بانک—بزرگ شدن بازسازی و طرح های اصلی که او را اشغال کردند برای 30 سال—بیشتر بود بازگشت در یک فاجعه 20 قرن نوسازی که معماری مورخ Nikolaus Pevsner به نام “بزرگترین معماری جرم و جنایت در شهر لندن در قرن 20th.”

Soane تا به حال هیچ می گویند در مورد سرنوشت نهایی مشتریان خود را’ ساختمان, اما زمانی که آن را به اموال خود او اعمال کنترل تا آنجا که او می تواند جمع اوری با یک چشم به آیندگان.

نه محتوا به استفاده از آخرین وصیت خود را به محافظت از خانه اش در لندن که همچنین قرار دارد استودیوی خود و مجموعه گسترده ای از آثار Soane اعمال نفوذ خود را به فشار از طریق یک عمل خصوصی از مجلس ایجاد خانه خود را به عنوان یک موزه و حصول اطمینان از آن است که اموال و محتویات آن را به باقی می ماند “به عنوان نزدیک که ممکن است به دولت که در آن او باید آن را ترک کنید.”

که به ارمغان می آورد ما را به یکی از شگفت انگیز ترین خانه در لندن و یا در هر نقطه که برای ماده: شماره 13 مسافرخانه زمینه لینکلن در قلب مدرن لندن در سمت شمال انگلستان سرمایه بزرگترین میدان عمومی.

مگر در مواردی که شما آشنا هستند با Soane دیگر محل کار—خیابان داونینگ اتاق ناهار خوری در nos. 10 & 11, مامور تنظیف ضیافت خانه بیمارستان سلطنتی چلسی و بیشتر کلیساها و املاک و مانورس از یک مراقبت در مورد به عنوان خوانده شده—شما ممکن است ناخواسته منتقل کاملأ پیچیده غیر قابل درک Sir John Soane موزه در شماره 13. قابل فهم تصمیم با توجه به این موزه شیک اما نمای معمولی—که “به عنوان نزدیک که ممکن است به دولت که در آن او باید آن را ترک” به معنای کمی و یا بدون مفید علامت های جلو رفت. اما در داخل نهفته است پنهان گنجینه ای از نقاشی های Soane معماری مدل های خود را در محافل خصوصی و حتی تابوت از فرعون مصر Seti من (d. 1279 B. C.).

و آن را به همه نمایش داده شده در یک خانه طراحی شده برای, احمق گول زدن و لذت شما از پنجره سقفی به انبار. شیک ردیف از سه خانه که او تبدیل به یک ساختمان در خدمت به عنوان مبهم معمار خصوصی اقامت کاری و خواص اجاره باقی می ماند به عنوان او در سمت چپ آنها تحت حفاظت Sir John Soane موزه.

Soane, پسر بناء سپتامبر متولد شد. 10, 1753 در گورینگ-on-Thames. پس از مرگ پدرش Soane به لندن نقل مکان کرد برای حضور در آکادمی سلطنتی که در آن آموزش و پرورش بود. اهدا یک تور بزرگ خود را برای کسب مدال طلا در معماری او دو سال را صرف رومینگ اروپا با علاقه خاص و سپس از راه دور سیسیل و مالت.

تور خود را نیز مشتعل مادام العمر خود را با شور و شوق برای جمع آوری هنر است. بیش از نیم قرن او انباشته مورد 45000 قطعه منحصر به فرد: سفال های چینی باستان و قرون وسطی, مجسمه سازی, معماری باقی مانده یونانی و رومی رکود, ساعت, مبلمان, که بسیاری از آنها نمایش داده شده در موزه است. فقط به دنبال در او جمع آوری اشیاء kindles حسی بیش از حد. اما خانه که در آن آنها قرار داده شده است نیز هیچ چیز جادویی. بهترین بخشی از این موزه به خانه خود را. اگر آن را احساس می کند مانند یک معمار آموزش زمین یا آزمایشگاهی که از آنجا که بسیاری از آنچه Soane طراحی شده بود برای اولین بار اقدام به در خانه.

با توجه به تنگ محیطی از ردیف خانه Soane تا به حال برای ساخت بلند نه گسترده. نتیجه غیر منطقی و disorienting طرح طبقه. این چشمی discombobulation از یک قرن 19 funhouse—اما با طعم باستانی می داند که ارزش مجموعه خود را. بدون هیچ گونه دانشی در—من می توانم پیدا کردن یک بومی با محل آشنا—وجود دارد یک حس چیزی از دست رفته. در نگاه اول این یک بسته بندی موزه با توجه به قطع ، شاهکارهای مجسمه و نقاشی به نظر می رسد که در آن آویزان آنها مناسب به خصوص در گنبد منطقه ای که در آن Soane را مجسمه چهره با مجاور آپولو کوشک بازیگران.

ترفند آینه در بالای قفسه در اتاق ناهار خوری ایجاد سراب از اتاق مجاور است. در جای دیگر آینه های محدب دستکاری اندازه اتاق مانند لنزهای فیش آی و یا دریایی ویندوز به دنیاهای دیگر. عظمت این موزه است که در آن سقف و استفاده از شیشه. این گنبدی شکل سقف در سالن صبحانه نقاشی شده است به نظر می رسد بالاتر است اما گسترده و مسطح مانند یک دیافراگم. رنگ آمیزی شیشه ای در پشت آن می افزاید: بی نهایت با کیفیت به فضا در حالی که ساخت آن را احساس گرم و نرم. نور طبیعی سیل صبحانه سالن از طریق پنجره بزرگ مشرف بنای دادگاه.

از بالا به پایین و انفعال از نور به اشیاء ایجاد روحیه و فضای آشکار است. این گنبد در سراسر موزه استحمام شاهکارهای مقدس در تب و تاب بودن. به عنوان بازدید کننده فرود به سردابه و Sepulchral مجلسی و راهبان سالن منطقه تیره تر است و در سایه کاهش نور که توان آن را به عنوان نزدیک به زمین است. وجود نور کافی برای پیدا کردن راه خود را اما نه لزوما به اندازه کافی به دانستن آنچه که شما به دنبال در. زیرزمین مناطق تبدیل شد از فروشگاه های زغال سنگ و شراب به دخمه و faux زمین دفن برای Soane باارزش قطعه مصر تابوت.

این Soane خانواده آرامگاه با الهام از طراحی بی تردید زبان انگلیسی قرمز کیوسک تلفن.

برای اولین بار از سه خانه Soane نشانید و بازسازی شده بود. 12, جایی که او و همسرش امیلی و فرزندان خود جان و جورج زندگی می کردند پس از اتمام آن در سال 1792. وجود دارد Soane کار می کرد و خواست فرزندان خود را به معماری حرفه ای هر دو را رد کرد. در سال 1813 به Soanes در زمان اقامت در کنار درب در هیچ. 13 که در آن خانواده لذت می برد بسیار بیشتر اسراف اقامت برای دو سال تا خانم Soane مرگ نابهنگام—مرگ رسوب جوانترین پسر جورج خیانت. او تا به حال ناشناس نوشته و منتشر شده دو تحقیر مقالات به طور مستقیم انتقاد خود را پدر. تا آنجا که پسران به, جورج مطلق ناامیدی رفتن تا آنجا که به تلاش برای گرفتن پول با تهدید از تبدیل شدن به یک بازیگر اگر پدر او منطبق نیست. امیلی یو بی اس در بازار پسرش از زندان بدهکار است و حل و فصل تقلب شارژ برای جلوگیری از حکم. اما “ضربه مرگ” که فرستاده امیلی به او نابهنگام قبر بود ناشناس انتقاد از شوهرش کار می کنند. اتفاقا خاطرات او زندگی می کند از طریق پس از آن آرامگاه خانواده است که الهام گرفته از بی تردید زبان انگلیسی قرمز غرفه های تلفن طراحی شده توسط Giles گیلبرت اسکات زمان طولانی متولی از Sir John Soane موزه.

پس از مرگ همسرش, Soane ادامه داد: برای زندگی و کار در هیچ. 13, جایی که او به او اضافه و رشد هنر عجایب مجموعه است. با توجه به ارزش این است که چگونه این اواخر خانم Soane را در واکنش به بدن در زیرزمین به حال او زندگی می کردند یک دهه دیگر—Seti من کشف شد و در سال 1817 و ارائه شده در از 2000 پوند مبلغ بیش از حد غنی حتی برای موزه بریتانیا. آنها آن را پایین. در 1824 تابوت شد Soane گران قیمت ترین و پرطرفدار قطعه. او جشن با برگزاری سه شب پی در پی پذیرایی که در آن مهمان می تواند کردهاید آخرین خرید.

ساخت و ساز مجاور خانه در ندارد. 14 در سال 1824 گسترش تصویر اتاق و متصل nos. 13 و 14 از طریق بازگشت. تصویر اتاق فوق العاده خلاقانه و چشمگیر استفاده از فضای منفی روشن افقی سر چراغ که در طول ornately حک شده سقف. مبتکر روشنایی سبک باقی می ماند بخشی از Soane میراث. یکی دیگر از فوق العاده خود را به ساختمان است دالویچ گالری عکس, جایی که او نصب دراز هواپیما یا سقف فانوس است که اجازه می دهد نور روز برای روشن کردن مناطق بزرگ و ویترین هنر است. سقف فانوس ها هنوز هم عناصر ضروری در طراحی بسیاری از موزه ها و گالری های سراسر جهان است. این موزه جمع و جور 12 x 13, پا, تصویر اتاق خانه 118 نقاشی قلم و نقاشی است که در قطع بزرگ دور پانل های مشابه به صفحات یک غول کتاب. در فواصل زمانی در طول روز از پانل های در حال نقل مکان کرد به فاش مختلف مجموعه.

تصویر اتاق خانه ویلیام Hogarth را با چنگک جمع کردن پیشرفت (1732-34) یک سری از هشت متوالی نقاشی که به تصویر کشیدن یک داستان احتیاطی وای شامل یک شخصیت ترسناک شبیه به کابوس آماتور که Soane پسر جورج شد. شاید جورج نیست به اشتراک گذاری همان میل شدید برای syphilitic روسپی اما او بی ارزش دست و دل باز با یک مشکل قمار که در خدمت زمان در بدهکاران زندان است. یا نه پدر خریداری سری چون او مربوط به آن نظری است اما مطمئنا تشابه نیست از دست او. یک چنگک جمع کردن پیشرفت بخشی از مجموعه دائمی در اتاق تصویر همراه با Hogarth را Humors از انتخابات (1754-55). Soane شخصی Hogarth مجموعه علاقه در هنرمند و الهام گرفته از موزه برای به دست آوردن بیشتر سریال نقاشی و قلم از دیگر Hogarth جمع در سراسر جهان است. و برای اولین بار یک فاحشه پیشرفت (1732), ازدواج یک-la Mode (1743-45), مبارک ازدواج (پست-1745) و بیشتر از آنچه Hogarth نام خود را “مدرن اخلاقی افراد” به تازگی نشان داده شده در اتاق های مختلف و گالری های سراسر موزه.

موزه Hogarth نمایشگاه به پایان رسید و در ژانویه اما در حال حاضر و آینده نمایشگاه و بحث پانل را می توان در یافت Sir John Soane موزه سایت. این موزه در روزهای دوشنبه بسته است. پذیرش رایگان با رزرو و تورهای از اتاق خواب ها در دسترس برای هزینه. این موزه به نظر می رسد بسیار متفاوت از روز به شب تا 3 بعد از ظهر رزرو مرده زمستان می دهد هر دو دیدگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>