پیدا کردن یک لایه بندی cami است که هر دو راحت و چاپلوس دشوار است. برخی از ماندن نیست جمع و مچاله کردن تا دور کمر خود را. دیگران احساس می کنید مثل آنها ساکشن به پوست شما. فوق سبک بدون درز پشت توری شکل Cami از Yummie هر چند در حال حاضر خواهد شد یک هفتگی جزء اصلی از معدن. آن را بسیار سبک وزن و نازک پس هیچ بی دست و پا bunching یا ناراحت کننده جوانه. اما حتی با نور پارچه های قابل تنفس من می توانم آن را احساس صاف کردن همه چیز. این نوع مخزن که من می خواهم به پوشیدن همه نه فقط به عنوان shapewear.

پارچه cami نرم و چسبناک و اوج توری در پشت به معنی آن چیزی است که شما نمی خواهد که برای پنهان کردن در زیر یکی دیگر پیراهن یا ژاکت مانند بسیاری دیگر shapewear گزینه های. چون بدون درز, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد حجیم درز حفاری را به شما و ترک علامت قرمز فقط از نشستن. من فرسوده این Yummie cami با و بدون سینه بند و آن را به من می دهد کامل لایه به صورت زیر زنانه, jumpsuits پایین برش تاپ, و بیشتر.

آنچه که من واقعا می آیند برای لذت بردن از مورد Yummie است که وجود دارد بسیاری از گزینه های برای سطوح فشرده سازی, که بدان معنی است که من هرگز احساس می کنم مثل من مجبور شدن به چیزی که ناراحت کننده است اما هنوز شکل دادن به منافع من به دنبال. (من در این راه احساس خود را در مورد Antonette bralette نیز هست.) شما می توانید انتخاب کنید که سطح شما می خواهید (من تمایل به چوب به نور برای پوشیدن روزمره). حتی وجود دارد یک جدول در هر صفحه محصول است که به شما می گوید آنچه شما در حال گرفتن.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن پوشاک معاملات از L. L. Bean, Lands’ End, فاصله, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im