این ستاره سابق NBA می خواهد شما را به خرید خود را از علف های هرز و پایان جنگ با مواد مخدر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Al Harrington می خواستم به گران برای علف های هرز توسط NBA. 6 فوت 9 اینچ به جلو بود و آینده عمل جراحی برای تعمیر یک پاره منيسک در زانو راست در سال 2012. آن 14 فصل در آنچه که در نهایت اثبات می شود از 16 سال فعالیت حرفه ای اما بازیابی نیست رفتن هموار. او یک عفونت استاف و مداوم زانو مسائل منجر به چند تهاجمی را دنبال کنید تا روش.

پزشکان تجویز Vicodin و پس از آن دیگر painkiller نام و نام خانوادگی که هارینگتون نمی توانید به یاد بیاورید. با وجود تنظیم دوز و متناوب داروهای او مصرف آن در سمت چپ او احساس همیشه کسل و تنبل و التهاب همچنان ادامه داشت. خوشبختانه اچ بازدید او که در تابستان در کلرادو در حالی که او rehabbing تورم مفصل است. هارینگتون در بر داشت خود را تکان خاموش اواسط گفتگو.

“چه اشتباه است با شما؟” Harrington گفت: دوست خود را پرسید. او لرزاند داروها او و دوست و برگشت: “چرا شما نمی متوقف است که زباله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>