‘این مرد تغییر نکرده یک ذره’: Coronavirus یا نه آن را همان تهمت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه با مرگ و میر بیش از 50 ، 000 آمریکایی ها از یک بیماری همه گیر او یک بار گفته بود “کاملا تحت کنترل” است که به طور فزاینده مقابله با راه اندازی مکرر دادگاه بالن دور از ذهن ایده به تلاش برای پایان دادن به شیوع این بیماری و بازگشت آمریکا به کار می کنند.

در روز پنج شنبه آن را تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن برای خلاص شدن از coronavirus و با استفاده از نور خورشید برای انجام این ترفند بیش از حد. (در روز جمعه و پس از گسترده مسخره او ادعا کرد که او صرفا شوخی.) یک هفته پیش از این رئیس جمهور بود که این ادعا “کل سازمان” برای تصمیم گیری زمانی که ایالات متحده بازگشایی فقط به می گویند بعد از آن که آن را به فرمانداران. قبل از آن او شعار به عنوان یک درمان-تمام مالاریا قرص هیدروکسی کلروکین با وجود سلامت خود را به مشاوران’ نگرانی که مواد مخدر بود که اثبات نشده و احتمالا ناامن درمان. به نام او به صورت “بسته بندی کلیساها” برای عید پاک یکشنبه یک مثال غیر واقعی زمانی است که او تا به حال به راه رفتن به عقب در زیر پژمرده فشار است.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن را رفع سریع باید بیشتر پایه در واقعیت است. در اواخر ماه مارس او bragged که سریع جدید تست تشخیصی برای این ویروس بود “یک کل جدید ballgame” — و دستیاران با عجله به آن را به بازار است. اما در حالی که چشمگیر سریعتر آزمایش اجرا به عرضه تنگناها و کارشناسان بهداشت هشدار داده اند, از نامیم نرخ خطای بالا.

این الگویی است که مکرر خود در سراسر تهمت ریاست جمهوری است که در آن تهمت محتضر برای ایده های جدید (اغلب با آنچه که او می بیند در تلویزیون), کلید های میانبر و هر چیزی که بتواند امید و رأی بالا به عنوان ساعت نزدیک شش ماه به انتخابات. و کسانی که می دانند بهترین رئیس جمهور می گویند که حتی در یک بحران است که ویران شده است خانواده های آمریکایی آورده و اقتصاد به یک وقفه به سختی تغییر او در همه.

“او در ادامه به سرب توسط شناور بالن محاکمه گیری چگونه کسانی که در دادگاه بالن در حال دریافت و پس از تنظیم در طول راه” گفت: یک فرد نزدیک به کاخ سفید است. “او راه اندازی آزمایشی بالن به عنوان او می بیند مناسب و سپس تنظیم می آید پس هر کس شروع می شود chiming پس از مرتب کردن بر اساس از blindsided اصلی محاکمه بالون.”

یکی دیگر مکرر موتیف در مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری بازگشت با انتقام: سرزنش دیگران. زیر آتش برای قراضه شیوع تهمت به شدت انتقاد کرد در چین دولت اوباما “جعلی اخبار” سازمان بهداشت جهانی فرمانداران و حتی خود دانشمندان است.

“من فکر می کنم ما شاهد هستیم که الگوی مجددا در طول این بحران گفت:” دیو Lapan یک ارشد سابق امنیت داخلی وزارت رسمی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “با رئیس جمهور در نظر گرفتن مسئولیت و تلاش برای دوباره تغییر سرزنش جاهای دیگر.”

در حالی که گاهی اوقات خیساندن در ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب ناودان فرمانداران در طول بحران برای مقدار منابع آنها خواسته ایم و اخیرا برای بازگشایی متحده قبل از بدترین شیوع است که در پشت آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد است که فرمانداران متحده سخت-ضربه گیر شده اند “دو رو” در نحوه برخورد آنها با تهمت و کاخ سفید, یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.”برخی از آنها به عمل مانند یک دسته از ناسپاس خراب نو جوان brats گفتن شکر پدر ‘به من بیشتر بیشتر بیشتر و اساسا و گفت eff شما” در تلویزیون اخبار را نشان می دهد گفت: این مقام که اضافه شده است که در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده است مخلوط پیام زمانی که آنها از او تشکر در تماس رئیس جمهور با استانداران است.

مصاحبه با 11 افرادی که از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا در سطوح بالای دولت به رئیس جمهور متفاوت بررسی در مورد چگونه او را به کار گرفته و این بحران هر چند برخی از آنها به شدت بحرانی است.

“او انجام می شود ضعیف گفت:” پسر Snodgrass سابق وزیر دفاع جیم Mattis’ speechwriter ارشد و مدیر ارتباطات و نویسنده از “نگه داشتن خط: داخل مغلوب ساختن پیشی جستن پنتاگون با Mattis.” “او رئیس جمهور ایالات متحده است. در طول زمان بحران به اعتقاد من اکثر آمریکایی ها می خواهند خود را به ارشد ترین انتخاب رهبر به رسوخ کردن قدرت به رسوخ کردن صداقت به عنوان یک منبع قدرت برای آنها است.”

“اغراق به اندازه جمعیت که به مراسم تحلیف خود و یا اغراق اندازه در چهارم جولای رویداد, کسانی که آزار دهنده است اما کسانی که نه مرگ و زندگی” اضافه شده Lapan. “این یک زمان برای پاسخ جدی و جدی ارتباطی و با استفاده از فرصت به تکرار الگوهای گذشته از سرزنش دیگران از تلاش برای underplay چیزهای خاص و overplay چیزهای دیگر.”

در حالی که سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات شان اسپایسر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است یک کار خوب دست زدن به این ویروس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمک نمی کند خود را با وارد شدن به دشمنی با رسانه ها و دموکراتیک با فرمانداران و شهرداران.

“این جلسات بسیار مفید برای دریافت اطلاعات به مردم آمریکا و رئیس جمهور این است که گرفتن مقدار زیادی از اعتبار برای آن است. شماره خود را منعکس شده است که در اوایل, اما زمانی که او در حال مبارزه با فرمانداران و رسانه ها آن را یک انحراف از کار خوب آنها در حال انجام,” او گفت:.

یک مقام ارشد دولت رسمی در دفاع از این جلسات گفت: آنها را باز کرده اند تا تهمت به یک کاملا جدید مخاطبان و “باید ببینید تلویزیون و یک انتصاب روزانه برای بسیاری از آمریکایی ها.”

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات همچنین گفت: یک مشکل بزرگ در پاسخ او این است که او با تکیه زیادی روی داده است اما به جای استفاده از آنچه او قبلا به نام “او بسیار بسیار بزرگ مغز است.” در یک جلسه مطبوعاتی در اواسط ماه آوریل او با اشاره به سر خود را زمانی که خواسته معیارهای او را به تصمیم می گیرید که برای بازگشایی اقتصاد است.

“او یک روده مرد نیست که مانند بسیاری از جزئیات مسائل به همین دلیل او اجرا می شود با هیدروکسی کلروکین چیز کار به دلیل ‘هی که خوب است من احساس خوبی در مورد آن گفت:” یک ارشد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت.

دیگران تردید دارند که تهمت روزانه جلسات در حال انجام هر چیزی مثبت برای او و نگرانی که آنها backfiring با اجازه رئیس جمهور درگیر در ورزش مورد علاقه خود را: وارد شدن به بحث با خبرنگاران و حمله به رسانه ها.

“او دو ساعت از مواد او برای پر کردن هر روز خود را نشان می دهد و خواهد شد با چیزهایی که قبل از آنها به طور کامل پخته و گفت:” مقام سابق. “آنها به نوع خود را احترام سودمندی” اضافه سابق کاخ سفید رسمی.

بسیاری فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن, 73, اتحادش را تغییر اندازه به عنوان یک فرد حتی با یک 9/11-مقیاس تلفات هر روز در هفته های اخیر یک معضل است که قطع یک دوست نزدیک و هولناک ملکه محله که در آن او بزرگ شده.

وقتی پرسید که آیا تهمت های مختلف است فرد به دلیل ویروس, Anthony Scaramucci تهمت را کوتاه مدیر ارتباطات گفت: “به هیچ وجه. این مرد تغییر نکرده یک ذره.”

Scaramucci اضافه شده یک چیز که مانده است سازگار با مغلوب ساختن پیشی جستن است آنچه او در مورد مراقبت بیشتر: خود را.

“تنها یک چیز است که او را نگران و شما می دانید چه چیزی است ؟ آن را “تهمت” او گفت: هجی کردن حروف برای اثر. “هنگامی که او می کند یک جستجوی اخبار او را جستجو ‘مغلوب ساختن پیشی جستن.’ او نمی جستجو ‘ایالات متحده آمریکا’ او جستجوهای ‘مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سه مقام سابق گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است بیشتر نگران اقتصاد به این دلیل که رئیس جمهور معتقد است که او نمی تواند برنده دوره دوم اگر آمریکا وارد یک رکود پایدار.

مغلوب ساختن پیشی جستن مطالعات پایه خود را مذهبی مختلف اشاره کرد و اغلب شیفت شعارهای خود را بر اساس جایی که او فکر می کند او قابل اعتماد ترین حامیان می رویم.

نیز وجود دارد که قوی شک و تردید در مورد اینکه آیا او آموخته مقدار اگر هر چیزی از اوایل روز بحران, زمانی که او در مقایسه با Covid-19 به آنفولانزا و گفت: آن را “ناپدید” مانند یک “معجزه است.”

“اکثر مردم می گویند, ‘آره من یاد گرفتم که من یاد گرفتم نه برای پرش به پیش یا به پس قطعی در همه چیز اما من نمی بینم هر گونه شواهد است که گفت:” ارشد سابق دولت رسمی. “او مرتب کردن بر اساس از دو برابر کردن [گفت:] او را به کار گرفته و این چیز کاملا خوب است و من مطمئن نیستم که آیا او می آموزد در راه همان است که افراد دیگر ممکن است.”

جمهوری خواهان به کاخ سفید نگران است که دموکرات ها را با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتنا اوایل نظرات خود را در برابر او; برخی از آنها در حال حاضر ظاهر می شود در اوایل تبلیغات توسط گروه دموکرات.

در آخرین مثال این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن بريدن رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در مقابل خبرنگاران می گویند او تا به حال به معنای هشدار می دهند که شیوع این بیماری در پاییز خواهد بود به احتمال زیاد “بدتر” — که تنها از آن می تواند مشکل تر ساخته شده با شروع فصل آنفولانزا. اما رئیس جمهور بیشتر رفت اعلام کرد که ویروس “ممکن است دوباره در همه” در نظر است که می تواند به او امد و شد زیاد بعد.

“جایی که او برای به دست آوردن سوخته است شعارهای اولیه خود را ادعا می کنند که این بیماری هرگز به آمریکا و این امر به سادگی از بین برود” گفت: یک فرد نزدیک به کاخ سفید است. “اساسا کسانی که نظرات در مورد این که پر از شکوفه و رسانه ها جعل — همه که رفتن به یک درس در تیراندازی کردن دهان خود را قبل از شما در واقع حقیقت را می دانم, چون, تلویزیون, تبلیغات در حال رفتن به می آیند سریع و خشمگین.”

تهمت می داند که میراث او تا حد زیادی مبتنی بر این که آیا او می تواند امریکا را از این ظروف سرباز یا مسافر با توجه به چهار مقامات. او آگاه از احتمال است که اگر او از دست می دهد, دست زدن به او از coronavirus خواهد شد یکی از اولین چیزهایی است که آمریکایی ها یاد بگیرند در مورد ریاست جمهوری خود را 100 سال از هم اکنون فقط به عنوان هربرت هوور شناخته شده است برای پاسخ ضعیف به رکود بزرگ.

رئیس جمهور همچنین احساس می کند برخی از کارکنان خود را انجام نداده اند یک شغل مناسب و به جای آن سعی preen برای کتاب های تاریخ به ویژه بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند به بیرون درز تعدادی از چیزهایی که خودش را شبیه یک بینش قهرمان که سعی در هشدار دادن از خطرات ناشی از کوروناویروس ارشد تهمت رسمی دولت گفت.

در حالی که تهمت معمولا برای منفجر کردن بخار با بازی گلف و انجام تظاهرات سیاسی برای هفته او به دام افتاده است در 1600 خیابان پنسیلوانیا قادر به فرار از حد اگر چه به عنوان سیاسی اولین گزارش او برنامه ریزی برای ضربه زدن به جاده دوباره برای حوادث در سراسر کشور است.

“او reveling در این واقعیت است که او می تواند در تلویزیون هر روز از یک سو اما از سوی دیگر او را محدود به جلال حباب است که کاخ سفید” یک ارشد سابق کاخ سفید گفت.

به عنوان بخشی از خود را نهایی جاده نشان می دهد او می خواهد به مطمئن شوید که عظیم فدرال کمک های در نظر گرفته شده برای افراد و کسب و کارهای کوچک نیاز به گرفتن به آنها و نه به خوبی وقف دانشگاه های فانتزی رستوران و داد و ستد عمومی شرکت های, یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است صالح توسط این واقعیت است که از آن خواهد شد فرمانداران و میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود را — و نه نا امید در دفتر بیضی — که تا حد زیادی تعیین می کند که آیا بهبود اقتصاد قوی در ماه نوامبر.

و اگر وجود دارد یک طرح بزرگتر برای گرفتن این کشور از ظروف سرباز یا مسافر متحدان خود را ندارد و در عین حال دیدن آن است. به عنوان یک فرد نزدیک به کاخ سفید گفت: “من فکر می کنم مردم هستند که امیدوار. این استراتژی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>