‘این یک جنگ’: نظامی آماده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

زمانی که 40 کانادا رنجرز چرخش به عمل در شمال کبک در این هفته به راه اندازی گرم چادر برای COVID-19 غربالگری و انجام کارهای دیگر در جوامع محلی با توجه به همه گیر آنها شکل گرفته و قابل رویت ترین نظامی پاسخ به بحران به تاریخ.

رنجرز شد بسیج در پاسخ به یک درخواست برای کمک از مقامات استانی برای اولین بار به دولت فدرال به دلیل COVID-19. هزاران نفر از سربازان در حال ایستاده در مورد آن نیست ،

ادامه مطلب: CFB کینگستون به خانه بازگشت سربازان برای COVID-19 خود انزوا دوره

اما آنچه که دقیقا می تواند نیروهای مسلح کانادا را به خرس در مبارزه با یک بیماری همه گیر? و چگونه خواهد فرماندهان تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از نیروهای نظامی که هنگامی که متعهد می تواند خود را آلوده و یا قرنطینه و خارج از مبارزه ؟

وزیر دفاع Harjit Sajjan اعلام کرد در ماه گذشته که ارتش بسیج به 24,000 سربازان پس از آن قادر خواهد بود برای پاسخ به COVID-19 و همچنین سیل و آتش سوزی جنگل ها تبدیل شده اند که امری عادی در بهار در سال های اخیر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تجهیزات است که جمع آوری کلید در پایگاه های نظامی چنین CFB بوردن در انتاریو اما اکثر سربازان دستور داده شده است به خود منزوی به اطمینان حاصل شود آنها را پاک از COVID-19 — برای حفظ سلامت خود و به طوری که آنها نمی آلوده کسانی که آنها را موظف به کمک به.

شیوع کروناویروس: نیروهای کانادایی با تمرکز بر “انعطاف پذیری” به عنوان ماموریت اولویت

شیوع کروناویروس: نیروهای کانادایی با تمرکز بر “انعطاف پذیری” به عنوان ماموریت اولویت

کشتی های جنگی نیز دستور به صبر کردن هر یک از ساحل تا به نام به عمل به همین دلیل: برای اطمینان از خدمه خود را تمیز باقی می ماند از COVID-19. و در حالی که خدمه همچنان به حمل و نقل تجهیزات و لوازم در اینجا و به ماموریت های خارج از کشور تنها ضروری کارکنان مشغول به کار هستند.

نیروهای انتظار می رود که تا حد زیادی به بازی در یک نقش پشتیبانی وقتی که می آید به COVID-19. در حالی که ممکن است شامل کمک به اجرای قرنطينه آن است که بیشتر احتمال دارد به دنبال کمک به حمل و نقل و ساختمان پناهگاه و امکانات راه اندازی ارتباطات و برخی از حمایت های پزشکی.

ادامه مطلب: 24,000 کانادا اعضای ارتش آماده پاسخ — اگر خواست — به COVID-19 بحران

“ما محدود پزشکی قابلیت” بازنشسته گفت: سپهبد مرد Thibault. “توانایی ما در نیروهای کانادایی طراحی شده برای نیروهای کانادایی. آنها طراحی شده برای ارائه افزایش قابل توجهی به خدمات پزشکی از کشور است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

هنوز معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از سربازان را کشیده و به مبارزه با COVID-19. Sajjan در هفته گذشته نشان داد که سطح حمایت خواهد شد بر اساس فرد درخواست از استان ها و مناطق برای کمک.

جایی که فرماندهان نظامی در حال انتظار به نیاز تعداد زیادی از نیروهای نظامی برای مقابله با سیل و آتش سوزی. از جمله حوادث بوده است افزایش در اندازه و دامنه و COVID-19 باعث می شود برخورد با آنها سخت به خصوص در این سال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: نیروهای کانادایی در جمع آوری CFB Borden به عنوان بخشی از COVID-19 پاسخ

شیوع کروناویروس: نیروهای کانادایی در جمع آوری CFB Borden به عنوان بخشی از COVID-19 پاسخ

نه تنها جوامع شود را پاسخ می دهند در حالی که تمرین فیزیکی فاصله نظامی خودی می گویند فرماندهان ارشد نگرانی که یک بار نیروهای متعهد به یک ماموریت خاص آنها می تواند در دسترس نیست برای کارهای دیگر برای یک دوره قابل توجهی از زمان.

بازنشسته سپهبد سابق و لیبرال MP اندرو لسلی می گوید: واقعیت این است که وضعیت کنونی دارای شباهت های بسیاری به سنتی جنگ — از جمله نیاز به فرماندهان نظامی به حساب برای تعداد معینی از تلفات تاثیر می گذارد که یک واحد در آینده توانایی برای انجام عملیات.

“این یک جنگ” لسلی گفت. “آیا بچه های خود را. این یک جنگ است. ساکت است و نهان دشمن که تلاش برای کشتن ما. و شما باید به فکر می کنم واضح است که شما باید به خودتان.”

رئیس دفاع کارکنان ژنرال جاناتان ونس گفت: نظامی که در حال توسعه برنامه ای برای داشتن تا 25 درصد از نیروی خارج از کمیسیون بیمار و یا جدا شده است.

ادامه مطلب: Coronavirus: سربازان به جمع آوری در CFB Borden به آماده شدن برای COVID-19 مبارزه

فرماندهان نیاز به فرض که یک بار نیروهای مستقر هستند به میدان آنها تبدیل شده ایم “کثیف” در همان راه به عنوان کسانی که در حال رفتن به یک منطقه جنگی که در آن مواد شیمیایی و بیولوژیکی و یا سلاح های هسته ای استفاده شده است لسلی گفت.

“اما در این مورد بزرگترین حامل است و در واقع بدن انسان,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“و از آنجا که وجود دارد هیچ نشانه قابل رویت هستند که لزوما ارائه خود را تا پنج شش هفت روز در حالی که شما هنوز هم می توانید افراد دیگر را آلوده … شما در حال رفتن به مجبور به قرار دادن آنها را از طریق 14 روز (جداسازی) چرخه.”

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید نیروهای کانادایی مستقر می شود به شمال کبک

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید نیروهای کانادایی مستقر می شود به شمال کبک

ونس گفت: یکی از نظامی اولویت است به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 در کانادا.

وزارت دفاع ملی روز جمعه گفت که این امر می تواند “نارس” به بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد به سربازان مستقر در ماموریت های آینده برای کمک به مقابله با COVID-19 یا یک فاجعه طبیعی است.

“که گفت: هر پست-استقرار اقدامات گرفته خواهد شد بر اساس مشاوره و توصیه های رسمی مقامات بهداشتی خواهد شد و تا حد زیادی وظیفه بود-وابسته” سخنگوی دانیل لو Bouthillier گفت: در یک ایمیل.

با این حال بیش از 100 نیروهای کانادایی که در بازگشت از اوکراین این هفته در قرنطینه اجباری در CFB ترنتون برای دو هفته آینده به اطمینان حاصل شود که آنها لازم نیست که COVID-19 و انتظار می رود به بازگشت به وظیفه زمانی که آنها منتشر می شوند.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید ایالات متحده قرار دادن نیروهای خود در نزدیکی مرز کانادا خواهد بود ‘اشتباه’

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید ایالات متحده قرار دادن نیروهای خود در نزدیکی مرز کانادا خواهد بود ‘اشتباه’

در حالی که COVID-19 مجموعه تا یک وضعیت که در آن فرماندهان ارشد نیاز به وزن که در آن و زمانی که برای ارسال نیروهای نظامی بازنشسته سپهبد مایکل بعد گفت: پرسنل نظامی بوده اند را کارگردانی را به اتخاذ اقدامات لازم برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را در این زمینه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و به شدت او را رد کرد و پیشنهادات نظامی ممکن است سعی کنید به عقب نگه دارید و از پریدن به نزاع وقتی پرسید.

“این است که ما اول, بازار مال فروشان,” او گفت:. “ما درک آنچه در آن به معنی برای رفتن به مناطق پر خطر با کمی materiel پشتیبانی می کند. ما انجام شده است که برای دهه ها در سراسر جهان است.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>