‘این است که مراقبت های بهداشتی moonshot زمان: Pandemic می کشد بایدن, Dems بیشتر چپ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Coronavirus همه گیر و ویرانی اقتصادی آن را به هر طریقی در حال هل دادن جو بایدن و حزب دموکرات بیشتر به سمت چپ در مراقبت های بهداشتی. اما ممکن است به اندازه کافی برای برخی از ترقی خواهان.

بایدن نگه می دارد ومیگوید نزدیک به برنی ساندرز جناح از حزب بدون استقبال “مدیکر برای همه” پیشنهاد برای کاهش واجد شرایط بودن سن از حق برنامه از 65 به 60 و بالقوه گسترش دولت پوشش اضافی 23 میلیون نفر است. او همچنین پشتوانه قوی دولت در اجرای بیمه بهداشت عمومی گزینه ای که خودکار-ثبت نام افراد کم درآمد که از دست دادن شغل خود و ارائه یکی دیگر از انتخاب برای آمریکایی ها تحت پوشش Obamacare یا در کار خود را.

این مراحل برای تقویت شبکه امنیت اجتماعی می تواند tamp پایین این نوع از اختلافات که roiled دموکرات در leadup به سال 2008 و انتخابات 2016. اما آنها می آیند به عنوان جسارت ترقی خواهان اصرار دارند حزب در آغوش “مدیکر برای همه” در آن سال 2020 پلت فرم و گفت: این بیماری همه گیر و ده ها میلیون نفر از تازگی بیکار آمریکایی را مورد قوی برای از بین بردن بیمه درمانی خصوصی به طور کامل و جایگزینی آن با یک سیستم پرداخت.

“همه گیر شده است یک “امپراتور لباس ندارد’ لحظه ای که آن را می آید به شرکت های بیمه گفت:” جاش اورتن یک ساندرز نماینده و عضو پلت فرم پیش نویس کمیته که رای به تصویب پلت فرم در اوایل این ماه. “وقتی که همه پرتاب از کار آشکار می شود, چرا داشتن بیمه خود را متصل به کارفرمای خود است bonkers.”

بایدن را حفظ کرده است و مخالفت خود را به مدیکر برای همه از مقدماتی و انتقاد از این طرح به عنوان بیش از حد پرهزینه و غیر واقعی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. و کمیته ملی حزب دموکرات پلت فرم کمیته در روز دوشنبه همه اما حکومت به طور رسمی حمایت سیستم در حزب 2020 تخته در یک کج 36-125 رای دادن. این چالش به صورت بایدن خواهد بود برای ادامه کار یک “وحدت نیروی کار” او با مجموعه ساندرز در حالی که به دنبال افزایشی اما قطعا سیاست های مترقی مانند خودکار-ثبت نام افراد کم درآمد در گزینه.

“هیچ سوالی وجود دارد که همه گیر شده پوست کنده پشت پوشش در برخی از املاک نقص در سیستم بهداشت و ساخته شده آنها را بسیار بیشتر استارک و آن را افزایش می دهد حرکت به سمت جهانی بهداشت طرح گفت:” کاتلین وزیر سابق, وزیر بهداشت و خدمات انسانی شرکت مشاوره بایدن مبارزات انتخاباتی.

بایدن مواضع علامت یک تغییر قابل توجه از قبل از همه گیر زمانی که بحث شد محور بیشتر شامل هزینه های سلامت از گسترش پوشش. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه برای مثال پیشنهاد برش میلیاردها دلار از مدیکر با وجود مبارزات انتخاباتی خود تعهد به ترک برنامه به تنهایی. بایدن از سیاست های نیز قابل توجه بلند پروازانه تر از دموکرات-کنترل خانه که در آن شده است وجود دارد یک رای در مکان گزینه بسیار کمتر مدیکر برای همه است.

“این است که مراقبت های بهداشتی moonshot زمان گفت:” ایروین Redlener از مدیر موسس مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا که در خدمت بایدن کمپین سلامت عمومی نیروی کار در اوایل این سال است. “احساس من این است که ما در حال رفتن به دیدن یک متوسط آبیاری تدریجی سری تغییرات. من انتظار یک طرح است که برای همیشه لطفا برای تغییر چگونه آمریکایی ها دریافت مراقبت های بهداشتی است.”

هنوز هم برخی در داخل و خارج مبارزه می خواهم برای دیدن جسورانه طرح های پیشنهادی که در لبه و نزدیک به یک پرداخت کننده سیستم بهداشت و اعتقاد داشتند این کشور را تیره و تار شرایطی را بیشتر پذیرای ایده های مترقی از برخی از سیاستمداران بر این باورند.

“وجود دارد یک تغییر نسبت به بیشتر جوامع به بزرگتر راه حل برای هر دو ما بزرگترین مشکلات: پوشش و استطاعت گفت:” حزقیال Emanuel صندلی از گروه اخلاق پزشکی و سیاستگذاری سلامت در دانشگاه پنسیلوانیا و عضو بایدن سلامت عمومی کمیته مشورتی. “اما مردم فکر کردن نیست با این وضعیت وخیم ما هستید.”

همه گیر شتاب گذشته بحث در مورد مخاطره آمیز طبیعت از یک سیستم مراقبت های بهداشتی متمرکز در پوشش خصوصی به کار و نیاز به مداخله دولت با توجه به بیش از یک دوجین بایدن مراقبت های بهداشتی مشاوران نیروی کار اعضا و DNC پلت فرم اعضای کمیته صحبت کرد که به سیاست.

“آن را حتی بیشتر روشن در زمانی که بسیاری از مردم از دست داده اند و کارفرما مبتنی بر پوشش و در حال مبارزه برای به دست آوردن” گفت: سابق جراح عمومی Vivek Murthy پیشرو مشاور بایدن.

وحدت نیروی کار در این ماه توصیه می شود چندین طرح که رویه و حتی بیشتر به سمت چپ. علاوه بر افزایش تا گزینه و مدیکر در 60 گروه به نام به صورت رایگان Covid-19 تست و راه درمان, سنگ زنی باشگاه داغ تا فدرال مطابقت برای ایالات متحده است که گسترش مدیکید گسترش مزایای مدیکر شامل دندانپزشکی ، بینایی و شنوایی پوشش اجرای مستقیم دولت مذاکره از قیمت دارو و اجازه می دهد مهاجران مستند نشده برای خرید ریالی Obamacare پوشش.

“ما همه چیز را ما می خواهیم. ما به نوبه خود نمی بایدن به برنی ساندرز اما ما قادر به پیشرفت های عظیم” گفت: تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), نویسنده سرب از خانه مدیکر برای تمام بیل.

اما در حالی که احساسات در میان رای دهندگان دموکرات پایه ممکن است به سمت چپ منتقل شده واقعی نمایندگان و استقرار در میانه تر از در سال 2016 به دلیل ساندرز انجام شده به مراتب بدتر در مقدماتی.

Chris Jennings, کاخ سفید, سیاست, مشاور بهداشت و درمان در دولت اوباما و یکی از بایدن میدارد برای نیروی کار گفت: بایدن پیروزی در انتخابات مقدماتی نشان داد که هر دو حزب دموکرات و عموم مردم ترجیح می دهند گزینه عمومی بیش از تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی — نمای حمایت های رای گیری.

“در اولیه ما, ما تا به حال یک بحث در اطراف دو جسورانه سند چشم انداز و یک برنده بیش از دیگر,” او گفت:. “اما نسبت به قانون فعلی آنها هر دو بسیار جسورانه است.”

سارا بیانچی بالای اقتصادی و سیاست داخلی انتقاد بایدن زمانی که او معاون رئیس جمهور گفت: سیاسی بایدن سلامت پلت فرم را نگاه کنید حتی جسورانه در انتخابات عمومی که در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را قانونی و حقوقی تلاش برای کشتن قانون مراقبت مقرون به صرفه.

“تفاوت در این است که ما مورد استفاده برای مقایسه آن را به مدیکر برای همه مردم گفت:” این خیلی وزش! بنابراین افزایشی!'” او گفت:. “در حال حاضر من مطمئن هستم که ما در مورد آن بشنوند از طرف دیگر — که آن را به یک شیب لغزنده و آن را سوسیالیسم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر به دنبال به رنگ بایدن به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از چپ و صنعت مراقبت های بهداشتی در سراسر اولیه تبلیغات زد کوبیدن عمومی گزینه به عنوان اولین گام در مسیر حرکت به سوی تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی.

بایدن انتخاباتی اذعان دارد که حتی آن میانه طرح دشوار خواهد بود به تصویب کنگره است اما تلاش برای استفاده مخالفان از پولدار برای افزایش مترقی آن واجد fides.

“معاون رئیس جمهور بسیار آگاه است که وجود دارد قطعات دستور کار خود که منافع خاص ممکن است مخالف شاید دلیل آن به کاهش حاشیه سود خود را,” Murthy گفت. “او روشن بر این واقعیت است که آن را برای رفتن به نیاز به دعوا در برخی موارد و او را آماده به انجام این کار است. او را منصرف فشار سیاسی و یا صنعت مخالف است.”

Arielle کین مراقبت های بهداشتی مدیر در مترقی موسسه سیاست گردد که سیاست های بهداشتی برای مایکل بلومبرگ انتخاباتی است و با توجه به مشاوره به بایدن کمپین تحسین این جدید تهاجمی تر شد.

“من نقد بایدن [طول اولیه] این بود که او به طور عمده متمرکز بر حفظ آنچه اوباما را به جای حرکت سوزن,” او گفت:. “اما احساس من این است که تغییر کرده است. ترکیبی از یک بحران بهداشت عمومی او پس از امن نامزدی و برنی نفوذ — من احساس می کنم آنها در حال حاضر پذیرای شنیدن واقعا ایده های مترقی و می دانم که فقط دفاع و ساختمان در ACA در حال رفتن به دیدار با لحظه.”

و در حالی که بایدن صرف مقدار اولیه تعهد به دفاع از Obamacare در برابر همه کسانی که به دنبال جایگزین کردن آن — از جمله تک پرداخت کننده طرفداران — او اخیرا بازیگران آن را به عنوان یک نوع از رو به رشد جامعه بزرگ برنامه.

در گفتگو با رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی منتشر شده در هفته گذشته بایدن گفت: قانون مراقبت مقرون به صرفه باید در حفظ و گسترش برای پوشش بیشتر از جمعیت بیشتر با مزایای سخاوتمندانه.

“آن را مانند امنیت اجتماعی است. هنگامی که آن را برای اولین بار تصویب شد این باریک,” او گفت: برگزاری خود را بگیرید و یاد دهید چند اینچ از هم جدا. “در حال حاضر, این, باریک,” او اضافه شده کشش اسلحه خود را گسترده است. “ما را نگه داشته و ساختمان آن را و آن را بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>