این لپ تاپ پایه نیاز به یک بخشی از کار خود را از خانه راه اندازی

در این نقطه به جهانی همه گیر کار من از صفحه اصلی راه اندازی غرور و شادی من است. من در حال حاضر یک پشتی صندلی من عاشق بنابراین من می تواند نشستن در هر نقطه میز دوم مانیتور و لباس برای نگه داشتن من راحت است. و در عین حال با وجود همه این که من هنوز هم پیدا کردن آن لازم است به سرمایه گذاری در ترفند کوچک. این تنظیمات من پیدا کردم من بهبود یافته است, کار و زندگی نمایی. و در حالی که یک صندلی بیشتر از یک بزرگتر سرمایه گذاری من پیدا کردم چیزی که بالا برده من از خانه کار راه اندازی است که من هرگز فکر نمی کردم من باید قبل از همه از این.

این Lamicall لپ تاپ ایستادن نیست فقط هر غرفه لپ تاپ, این لپ تاپ ایستاده است که بهبود وضعیت و کاهش درد پشت من و به من احساس سازنده تر در حالی که من در خانه هستم. آن را براق و آن را رنگ نقره مسابقات لپ تاپ من پس از آن واقعا احساس می کنم مثل من اضافه شده اضافی چیزی که برای من میز به جای آن فقط احساس می کند مانند یک فرمت از لپ تاپ من. آن را بالا می برد و tils بنابراین من می توانید لپ تاپ در سطح چشم به جای داشتن به قوز کردن به خیره در روی صفحه نمایش. آن چرخش کامل 360 درجه, بنابراین من می توانید به راحتی نشان دادن فضای من به دوستان از طریق زوم و یا نشان دادن دوست دختر من چه کار میکنم با سهولت. و از همه مهمتر آن نشسته روی میز من و باقی می ماند وجود دارد. بدون ترمز پایه را تضمین می کند و نگه می دارد من نگران رایگان من به عنوان نوع دور و گشت و گذار در وب است. اما بهترین از همه, آن کمک می کند تا نگه داشتن لپ تاپ من از گرمای بیش از حد. درست مثل یک خنک کننده رک برای, پخت, آن اجازه می دهد هوا به گردش در اطراف آن.

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم خیلی خوشحال با چشم انداز یک لپ تاپ ایستاده اما من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم کار از خانه برای این, هر دو. زمانی که ما می توانیم بازگشت من به آوردن لپ تاپ من ایستاده با من.

Lamicall لپ تاپ ایستاده

از چیزهایی که ارزش صرف کمی بیشتر به محصولات شما هرگز متوجه شما مورد نیاز مورد بررسی را استدلال قانع کننده برای محصولات است که می خواهید ارتقا زندگی خود را.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر