“این هرگز اتفاق افتاده است’: بایدن را رد می کند تجاوز جنسی به اتهام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه یقین محروم قدیمی دهه اتهام تجاوز جنسی مسطح توسط یک کارمند سابق در سنا دفتر شکستن بیش از یک ماه سکوت در اتهام.

“نه. این درست نیست. من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن نبود” بایدن گفت: “صبح جو” میزبان میکا برژینسکی از اتهامات ساخته شده توسط کارمند سابق تارا Reade.

Reade گفته رسانه های متعدد از جمله سیاسی که بایدن حمله او در مجلس سنا راهرو در سال 1993 زمانی که او کار می کرد برای آن دلاور سناتور. در مصاحبه روز شنبه هر چند او قاطعانه رد Reade اتهام و اظهار داشت که یک جستجوی آرشیو ملی خواهد به نوبه خود هیچ شکایتی از هر نوع او گریزان در زمان و خودداری از ارتکاب به چنین جستجوی بایگانی در دانشگاه Delaware.

معاون سابق رئیس جمهور و presumptive 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری نیز تلاش برای افتراق خود را انکار و از او اصرار طول جلسات تایید رئیس دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh که زنان متهم مردان قدرتمند از سوء رفتار باید اعتقاد داشت.

بایدن به چالش کشیده شد و بارها در مورد چگونه او را به میدان خود را صریح موضع در آن زمان که در موارد که در آن زنان به جلو آمده با اتهام سوء رفتار جنسی “شما رو برای شروع کردن با این فرض که حداقل جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است.”

“نگاه از همان ابتدا به من گفت که زنان مؤمن به معنی گرفتن زنان ادعا می کند به طور جدی هنگامی که او قدم به جلو و سپس دامپزشک آن است. به آن نگاه کنید. درست است که در این مورد به عنوان خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است زنان باید شنیده شود اما همچنین که مطبوعات باید “با دقت” بررسی اتهامات ساخته شده است.

“من همیشه رعایت آن اصل است. اما در پایان در هر صورت حقیقت این است که چه چیزی مهم است. در این مورد حقیقت این است که این ادعا نادرست است” او استدلال کرد.

قبل از مصاحبه روز جمعه و بیانیه بایدن کمپین تا به حال بارها و بارها خبرنگاران با اشاره به بیانیه انکار اتهام از آن معاون مدیر کمپین و مدیر ارتباطات کیت Bedingfield. BuzzFeed News گزارش داد اوایل این هفته است که این کمپین توزیع نقاط صحبت کردن به عملیاتی stridently انکار اتهام.

اما در طی ماه گذشته در بیش از دو دوجین مصاحبه های رسانه ای بایدن خواسته هرگز در مورد اتهامات و نه او وزن در آن شخصا به جای تکیه بر بیانیه از Bedingfield که اعلام کرد که Reade به اتهامات “کاملا اتفاق رخ نداد.”

اما ظهور شواهد جدید بیش از گذشته چند هفته ساخته شده است فشار بر مبارزات انتخاباتی و در بایدن به طور کامل آدرس Reade بدخشان.

در حالی که Reade یکی از چندین به جلو آمده و در بهار سال 2019 با داستان نامناسب لمس توسط بایدن, او اولین مفصل او را از اتهام حمله به یک پادکست با خبرنگار کتی Halper در اواخر ماه مارس است.

با توجه به Reade بایدن “در من نفوذ با انگشتان دست خود را” در سال 1993 و پس از او تحویل یک کیسه ورزشگاه به او در یک ساختمان مجلس سنا. او کارکنان دستیار در بایدن را در زمان.

“وقتی که من دور کشیده خشم نوع ناشى از او” Reade گفت: در مصاحبه با سیاسی. “وی با اشاره انگشت خود را در صورت من و گفت:” شما هیچ چیز برای من است. شما هیچ چیز نیست.'”

در هفته بعد رسانه ها از جمله نیویورک تایمز و واشنگتن پست و آسوشیتدپرس منتشر شده خود را در تحقیقات از Reade اتهام.

در حالی که رسانه ها یافت می شود یکی از دوستان Reade که تایید ناشناس که او contemporaneously جلب اعتماد در آنها ادعا شده در مورد حمله کارکنان در بایدن را که Reade گفت: او گله و شکایت در آن زمان گفت: آنها هر دو به یاد داشته باشید نیست حادثه یا باید قاطعانه رد کرده است که آن رخ داده است.

Reade برادر نیز گفت: رسانه های متعدد که او تا به حال به او گفتم از بایدن را به اتهام حمله به زودی پس از آن رخ داده است.

برخی از کارآموزان در بایدن را در این زمان, آنها Reade نظارت قبل از اینکه او می گوید: او reassigned پس از شکایت به مقامات مافوق را به یاد بیاورید او به طور ناگهانی توقف نظارت بر آنها تحقیقات یافت.

سپس چند هفته پیش یک ویدئو ظاهر که به نظر می رسد برای نشان دادن Reade را در سی ان ان “لری کینگ” در سال 1993 صحبت کردن در مورد “مشکلات” دخترش مواجه شده است.

و در اوایل این هفته دو منابع بیشتر جلو آمد از جمله سابق همسایه از Reade است که به خودی کسب و کار او به یاد می آورد شنوایی در مورد اتهام در جزئیات در 1990s. یک همکار سابق از Reade نیز گفت: این سایت که در اواسط 1990s Reade صحبت کرد که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط رئیس سابق در واشنگتن است.

در بیانیه خود و در خود “صبح جو” مصاحبه معاون سابق رئیس جمهور نه تنها اشاره کرد که Reade اتحادش را تغییر داستان خود را در طول زمان او تاکید کرد که او نمی باید مستندات خود را ادعا می کنند که او یک شکایت علیه او در سال 1993 در سنا است. با توجه به پست Reade می گوید شکایت او را احاطه او را “درمان” در بایدن است اما ادعا هیچ سوء رفتار جنسی.

Reade, اما, برخی از اسناد و مدارک از وقت خود را در مجلس سنا که او نشان داده است خبرنگاران برای اثبات او مشغول به کار وجود دارد در زمان. اما سنا ندارد شکایت که Reade گفت که او واصل شده است.

بایدن به حال مبله کار خود را به مقالات دانشگاه دلاور چون “آن عمل از سناتورها برای ایجاد یک کتابخانه از مقالات شخصی که سند را ثبت عمومی: سخنرانی, سیاست, طرح مواضع گرفته شده و نوشتن صورت حساب.” او گفت: هر پرسنل ثبت مانند یک Reade مدعی وجود داشته و نمی خواهد در این دانشگاه کار خود را در مقالات.

“وجود دارد تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد — آرشیو ملی. آرشیو ملی است که در آن سوابق نگهداری می شوند چه نامیده می شد و سپس از نمایشگاه اشتغال شیوه” بایدن نوشت. “من درخواست کرد که وزیر از مجلس سنا درخواست بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند است. اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت.”

در “صبح جو” بایدن مصر بود که هیچ شکایتی وجود داشته است.

“من مطمئن هستم که هیچ چیز وجود دارد,” او گفت: هر چند او اضافه کرد که “هیچ کس تا کنون آن را به توجه من 27 سال پیش.”

اما او حاضر به ارتکاب به درخواست دانشگاه دلاور به انتشار اسناد و مدارک خود را و یا حتی انجام یک جستجو از کسانی که اسناد و مدارک برای Reade نام یا شکایت.

“اگر وجود دارد یک شکایت [آرشیو ملی] است که در آن از آن خواهد بود و این که در آن خواهد بود واصل شده است. و اگر آن وجود دارد قرار داده و آن را. من هرگز آن دیده می شود. هیچ کس که من اطلاع دارم” او استدلال کرد.

پرسید که آیا او می تواند به نفع عمومی “هر” شکایت علیه او در سراسر سنا حرفه ای بایدن پاسخ داد که “من آماده برای انجام این کار” اضافه کردن دوباره که به “بهترین دانش من” وجود دارد نه یک شکایت شده علیه او در نزدیک به 40 سال فعالیت حرفه ای در اتاق.

“نگاه این است که یک کتاب باز” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز برای پنهان کردن هیچ چیز در همه.”

فقط قبل از اینکه خود را “صبح جو” ظاهر بایدن منتشر 1,000-کلمه-به علاوه بیانیه ای که در آن او با اشاره به کار نوشتن خشونت علیه زنان عمل می کنند و آوازی کمپین برای ریختن به نور در آشنایی خشونت و پردیس تجاوز جنسی در حالی که خدمت به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور.

“در 26 سال پس از تصویب قانون ، فرهنگ و برداشت را تغییر داده اند اما ما در حال انجام نشده است” بایدن نوشت: در یک مقدمه برای پرداختن به این ادعا وارد توسط Reade که او را نام نیست. “آن را بر ما و آن را به من به عنوان کسی که می خواهد به رهبری این کشور است. من تشخیص مسئولیت من به یک صدا, یک مدافع و یک رهبر برای تغییر در فرهنگ است که آغاز شده است اما به هیچ وجه نزدیک به پایان رسید.”

این اتهام علیه بایدن roiled این #MeToo جنبش آغاز شد که در سال 2017 ساخته شده و آن را بیشتر قابل قبول اجتماعی به جلو آمده و با اتهامات از محل کار آزار و اذیت و سوء رفتار جنسی در حالی که پایین آوردن ده ها تن از مشخصات بالا در مردان است.

در پی Reade بدخشان, schisms پدید آمده در جنبش به عنوان برخی از برجسته ترین فعالان سکوت اولیه در مورد بایدن و یا اظهار عقیده خود را در بی گناهی خود را.

این اتهامات باید تزریق پیچیده جدید پویا به جستجو برای بایدن را در حال اجرا همسر. معاون سابق رئیس جمهور متعهد است برای چیدن یک زن برای پیوستن به بلیط خود را, اما بسیاری از رقبای این گزارش تحت نظر بایدن بودند برجسته صدای در سنا و در جای دیگر مخالف Kavanaugh را 2018 دیوان عالی کشور تایید و به دلیل حمله به اتهامات علیه او توسط کالیفرنیا پروفسور کریستین Blasey فورد و دیگران.

بایدن روز جمعه گفت او نمی خواهد شرکت در انتقاد از Reade یا سوال انگیزه های او در آینده رو به جلو با اتهامات علیه او. اما دیگران شده اند انتقاد از معاون رئیس جمهور سابق را متهم اشاره کرد که آشکارا از سوی دیگر ، برنی ساندرز در سال 2020 دموکراتیک اولیه ستایش کرده است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و اولین ساخته او اتهام علنا در جناح چپ رسانه ها.

در مصاحبه با BuzzFeed news, Reade گفت: او می خواهم احساس “به حاشیه رانده شده” “آغشته” و “تنزیل” پس از آمدن به جلو با او نماید.

پاسخ بایدن از حامیان کشیده شده اتهام نفاق از محافظه کاران و حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خود مواجه شده است و چند اتهام سوء رفتار جنسی از جمله حمله.

که ممکن است یکی از دلایل تهمت نحو نامشخصی باقی مانده است آرام در Reade اتهامات وزن در فقط برای اولین بار روز پنج شنبه که در مورد خواسته آنها توسط خبرنگاران.

“من نمی دانم هر چیزی در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم که او باید پاسخ دهند. شما می دانید, آن می تواند اتهامات نادرست است. من می دانم همه چیز در مورد اتهامات نادرست است. من دروغ متهم شده اند که چندین بار.”

محافظه کاران را متهم میکنند رسانه ها از برگزاری دموکرات مانند بایدن به استاندارد های مختلف از محافظه کاران با اشاره به آنچه آنها می گویند است و عمده اختلاف در پوشش از رسانه های جریان اصلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که خیلی بیشتر آوازی مورد انتقاد بایدن سکوت از رئیس جمهور خود را ضبط بایدن تصمیم به نظر می رسد در “صبح جو” ارسال ایمیل فقط قبل از 6 صبح انفجار نشان می دهد دست زدن به گذشته سوء رفتار جنسی اتهامات علیه دموکرات ها و یا مردان در رسانه ها و تماس های خود را نشان می دهد “یک متحد قابل اعتماد از حزب دموکرات متهم به سوء رفتار جنسی.”

بایدن مخالفت جمعه که پرداختن به اتهامات علیه او را با هدف ارائه یک سطح از پاسخگویی که برنده نشده بود.

“ما به اندازه کافی طولانی زندگی با یک رئیس جمهور که فکر نمی کند که او کسی جوابگو و مسئولیت برای هیچ چیز. که نه من. من معتقدم پاسخگو بودن به معنای داشتن مشکل مکالمات حتی زمانی که آنها ناراحت کننده است.”

مارک Caputo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>