این آسان برای استفاده 7-در-1 اجاق همرفت نشانی از آن همه برای من از جمله هوا سرخ کردن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این مهم نیست که آیا شما زندگی می کنند در یک 400 فوت مربع اتاق در شهر نیویورک و یا وسیع کوه خانه با یک آشپز و آشپزخانه — کانتر فضایی است که همیشه یک کالا. به همین دلیل هر زمان که من با توجه به لوازم خانگی جدید من فکر می کنم طولانی و سخت در مورد اینکه آیا یا نه این قابلیت بیشتر آشپزخانه درهم و برهمی. من نیاز به می دانم که من با استفاده از آن را در روز و روز را.

مسلما آن بوده است در حالی که از هر گونه لوازم موجه دائمی نقطه در آپارتمان استودیو. وفل آهن به پایان رسید تا پر در کابینه. پلوپز هرگز حتی آن را در خارج از جعبه. من به شدت می خواستم یکی از آن درست هوایی fryers — اما دوستانی که در حال حاضر آنها صحبت من خارج از آن; با توجه به ظرفیت محدود آنها تا به حال به طبخ وعده های غذایی (حتی غذا برای دو نفر) در چند شیفت به طوری که آنها را متوقف می خواهم با استفاده از آنها به طور کامل.

سپس من تصادفا داش آشپز سری air سرخ کن فر و در ابتدا به نظر می رسید بیش از حد خوب درست باشد. مایکروویو-اندازه دستگاه است که می تواند پخت (همرفت و معمولی) داد و بیداد, نان تست, طبخ دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ و هوایی سرخ? من رفت و مستقیما به تحقیقات mode.

من آشنا بود با داش دیگر فرقه های مورد علاقه لوازم خانگی (مانند خود را اتوماتیک تخم مرغ پز است که نزدیک به 20 ، 000 بررسی در آمازون) اما داش فقط در حال راه اندازی این یکی نسبت به پایان 2019. به عنوان یک نتیجه, بررسی, محدود شد و بازخورد نداشت. هنوز این شرکت شناخته شده است منحصر به فرد خود را به خوبی ساخته شده لوازم در ذهن bogglingly قیمت پایین, بنابراین من تصمیم به آن را به یک شات به هر حال.

اولین چیزی که من پخته شده بود و از پیش بسته بندی شده, gluten-free, مناقصه مرغ مستقیم از فریزر. من نمیفهمد که آنها می تواند بسیار سخت به پیچ کردن اما من نه انتظار می رود آنها را به rock my world; اگر من صادق بودن من می توانم پیدا کردن یک تاریخ انقضا و آنها تا به حال برخی از فریزر سوزاند. و در عین حال آنها را از هوا سرخ (12 دقیقه بعد) ترد در خارج و داغ و آبدار در داخل.

روز بعد من ساخته شده با رزماری, کباب سیب زمینی. سپس بعد از آن من ساخته شده با عسل کباب بال. پس از آن من ساخته شده خود من مرغ مناقصات از ابتدا. در برخی از نقطه من نورد, gluten-free, Twinkie در کره و آن را انداخت در آن وجود دارد. من نمی تواند متوقف شود.

بدیهی است که من بیشتر هیجان زده در مورد air fryer تابع و من فرض این است که قرعه کشی برای بسیاری از مردم دیگر بیش از حد. در آن تقلید نتایج یک سرخ کن — فکر می کنم یک ترد خارجی با melty چسبناک و یا مرطوب داخلی — اما این کار را بدون بیش از حد چربی یا گریس. به جای پخت و پز مواد غذایی در روغن هوا سرخ کن با استفاده از هوای گرم که چرخش در اطراف مواد تشکیل دهنده را در یک الگوی دایره ای به منظور سرعت بخشیدن به طبخ ،

که گفت: این دستگاه به دست آورده خود را حفظ و به دلیل همه کاره بودن آن. آن را به طور کامل جایگزین من توستر و با توجه به آن 23 لیتری ظرفیت آن خواهید اطمینان حاصل شود که من فقط باید به نوبه خود بر روی اجاق سنتی برای تعطیلات. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم آن اقدامات 16.8 اینچ در سراسر و 13.3 اینچ بالا — بنابراین حتی اگر آن را مناسب می تواند تا 12 اینچ پیتزا یا چند بال در یک بار آن را نمی کشد تا همه از من دبستان فضا.

من تا به حال آن را برای بیش از یک ماه در حال حاضر و من پخت و پز راه بیشتر به دلیل آن است. (حتی اگر من از خانه کار می کنند و زندگی می کنند پنج دقیقه از یک سوپر مارکت من باید به مبارزه با خودم برای جلوگیری از سفارش در همه زمان ها است.) علاوه بر این در چند هفته گذشته پس از من در زمان غوطه بررسی شده اند racking تا و به نظر می رسد مانند دیگر خریداران به عنوان خوشحال که هستم:

“من نمی توانم بیان چقدر دوست دارم این دستگاه. تطبیق پذیری عالی با انواع گزینه های پخت و پز” یکی نوشت. یکی دیگر از مؤلف raved “این ساده برای استفاده و همراه با تمام تابه شما نیاز دارید.” تا کنون آن را به یک 4.4-امتیاز ستاره, حتی اگر آن را به طور قابل توجهی بیشتر مقرون به صرفه نسبت به برندهای رقیب.

در حالی که من هنوز برای پیدا کردن یک دستگاه که آن را تمام می کند این است که دست پایین نزدیک من آمده ام — بنابراین اگر شما به دنبال چیزی جمع و جور برای تشویق آشپزی نابغه من پیشنهاد می کنم از داش هوایی سرخ کن فر به هر کسی که گوش.

داش آشپز سری Air سرخ فر

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از macy’s, خارج شده, Nordstrom Rack, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>