این روستایی انتاریو, سیاه, هاکی روی خط شکست موانع تولید نسل از بازیکنان ستاره

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یک عکس از سه جوان سیاه, بازیکنان هاکی آویزان دارن لاو زیرزمین. پدرش آرتور است که در مرکز چوب روی یخ قوز بیش از در کنار هم تیمی های هوارد شفیلد و گری اسمیت.

این یک تصویر عالی. وجود ندارد بسیاری از سیاه بازیکنان هاکی در اوایل 1950s به ویژه در مناطق روستایی انتاریو است. اما لاو نمی دانم این را از پدر خود — او گفت: او بسیار کمی در مورد تاریخچه هاکی.

هفتاد سال پس از میراث خود تبدیل شده است بیشتر روشن است.

سه مرد خیره شدن جمعیت در یک خط با هم به کوه جنگل Redmen یک میانی تیم هاکی در انتاریو شهر و 75 کیلومتری شمال غربی شهر کیچنر. همه حساب این سه نفر بازیکنان ماهر و بسته بندی شده عرصه هر کجا که آنها ایفا کرده است. در جایی در امتداد راه آنها لقب سیاه و سفید چشمک می زند.

مدت کوتاهی پس از مردان وارد شهر و محلی کاغذ Mount Forest Confederate نوشت که در آن اعتقاد بر این بود که این تیم تنها در کانادا به یک خط سیاه و سفید بود. این بود که هشت سال قبل از کانادا ویلی O’Ree شد, اولین بازیکن سیاه و سفید در NHL. (Mount Forest, موزه و آرشیو)

“وجود ندارد بسیاری از مردم از رنگ بازی هاکی در آن زمان پس از آن کاملا منحصر به فرد” گفت: دارن که بازی یک فصل در NHL برای پیتسبورگ پنگوئن در بازی های المپیک 1984 و مربی هاکی برای بیش از 20 سال در دانشگاه تورنتو است.

“قادر به دنبال کسانی که قدم به قدم این است که نوع خوب است.”

دارن میان بسیاری از ستاره فرزندان از این کوه, جنگل, تیم, برادران, فرزندان و نوه های لاو, Sheffield و اسمیت همه بازی سطح بالا هاکی و یا هنوز بازی امروز.

که شامل دارن پسر نولان که نقش با اظهارات جورج تاون در انتاریو تاریخ لیگ هاکی. مانند پدر خود از 18 سال امید به زندگی حرفه ای از آن است.

دارن لاو حرفه ای ساخته شده از هاکی بازی NHL و کانادا در سال 1984 بازی های المپیک و مربیگری برای دانشگاه تورنتو است. در حال حاضر پسرش نولان امیدوار است برای انجام همان. دارن پدر و نولان پدربزرگ آرتور لاو که در کوه جنگل Redmen. (مایکل ویلسون/CBC)

“می توان آن را نوعی به چالش کشیدن در تلاش برای زندگی کردن به کسانی که انتظارات اما آن را همیشه سرگرم کننده است,” او گفت:. “من قصد دارم برای حفظ بازی تا زمانی که آن متوقف می شود که سرگرم کننده است.”

او بیش از حد است فقط یادگیری بیشتر در مورد پدربزرگ خود گذشته است. “این باید یک تجربه بسیار سرد برای او.”

‘او بسته بندی شده بود به درب’

متوسط هاکی بود یک معامله بزرگ در 1950s و در کوه و جنگل بود که تا حد زیادی به لطف لاو, Sheffield و اسمیت.

سه مرد آورده بودند به شهر توسط وارن (فرفری) استیونسون که مربی و ترویج این تیم است. شفیلد آمد از Collingwood, Ont. لاو و اسمیت در تورنتو است.

این Redmen خواهد پک عرصه هر بازی تا حد زیادی به دلیل شفیلد لاو و اسمیت در ردیف جلو. سه نفر زندگی می کردند در یک خانه شبانه روزی. (Mount Forest, موزه و آرشیو)

کن McLellan به یاد چه زود شما را مجبور به آمدن به یک صندلی. او یک بازی موش پس او مجبور بود در هر بازی برای پاک کردن یخ با زداینده — این بود که قبل از Zamboni. برادر خود را با رو شد و کاپیتان تیم.

“آنها بسته بندی شده عرصه فقط ماجرا ‘er full … هر شب او بسته بندی شده بود به درب” او به یاد می آورد.

عکس از سه نفر و تیم خود را آویزان در اطراف کوه جنگل یخ بازی امروز. McLellan هنوز هم به طور منظم به تماشای junior تیم هاکی بازی. او باعث می شود یک نقطه به عکس ها نگاه کنید هر بار که او وجود دارد و سهام این داستان با هر کسی که گوش می دهد و پس از آن دریافت نمی کند از دست داد.

کن McLellan شده است رفتن به کوه جنگل عرصه برای 75 سال او را تبدیل 80 این سال است. او به خاطر Redmen تیم از اوایل 1950s از روی علاقه. ‘من می خواهم بگویم که اوج هاکی در Mount Forest.’ (Haydn Watters/CBC)

“ما می دانستیم که آن خاص بود. فرفری نگه داشته و به ما گفتن که این بزرگترین چیزی است که تا کنون از رفتن به کوه جنگل و آن این بود,” او گفت:.

“شده است وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب اتفاق می افتد اما هیچ چیز مانند آن.”

لاو, خواهر, عروسی, Sheffield برادر

بسیاری از این تیم پس از درگذشت از جمله شفیلد و اسمیت. لاو 95 است اما زوال عقل تا حافظه خود را لرزان است.

اما این هاکی خانواده است که هنوز هم بسیار با هم. در حالی که پسران بازی می کردند و لاو, خواهر, یاس سقوط در عشق با شفیلد برادر. آنها ازدواج کردم. بنابراین هاکی سنت همچنان ادامه دارد امروز در یک راه بزرگ است.

“ما فقط همه هاکی مردم گفت:” یاس شفیلد. او هفت فرزند سه نفر از آنها بازی رقابتی هاکی. او آنها را به بازی در سراسر انتاریو است. “من شده است به بسیاری از عرصه. آن را فقط برو.”

یاس شفیلد و پسر فرانک تلنگر از طریق عکس های خود را به خانواده بازیکنان هاکی پس از کوه و جنگل تیم. ‘آن نقش بزرگی در تاریخ ما’ می گوید: فرانک. ‘این اثر trickle-down یا جعبه پاندورا که باز از آنجایی که آنها با هم بازی … شما می توانید بحث در مورد آن در تمام طول روز.’ (پل Borkwood/CBC)

یک پسر, ری, زندگی در استرالیا, که در آن او موفق به کسب گودال جام چندین بار — استرالیا نسخه از جام استنلی. یکی دیگر از پسر فرانک, بازی های برگزار شده برای دانشگاه رایرسون قوچ تیم هاکی و اجرا می شود یک وب سایت chronicling خانواده اش چشمگیر, تاریخچه هاکی.

او در ادامه به مربی یک تیم در اوقات فراغت خود. او می گوید که به او کمک کرده ببینید چقدر متنوع تر این ورزش تبدیل شده است و پس از او عموهای بازی — و چگونه نژادپرستی او مواجه شده در حالی که بازی دارای مشکلاتی روبرو شد.

کمی شناخته شده داستان از چگونه یک روستایی انتاریو تیم هاکی و خط خود را با سه, سیاه, بازیکنان هاکی تاریخ ساخته شده در 50s و ریشه چندین نسل از بازیکنان سطح. 7:17

“شما می توانید می گویند آنچه شما می خواستم به هر بازیکن دیگر بر روی یخ … به عنوان موهن به عنوان شما می خواستم به آن” فرانک گفت. “داوران هرگز پرداخت هر گونه توجه است.”

او به یاد می آورد که او چگونه خواهد ضربه محکم و ناگهانی و پس از اخذ نام نژادی تهمت و در نهایت در پنالتی جعبه بسیار به مادر خود در میان گذاشته است ،

وجود داستان در مورد چگونه خود را در نجف مواجه می شوند مشابه تهمت زمانی که Redmen سفر به شهرهای دیگر; یک کوه و جنگل مورخ نوشت: در مورد چگونگی این تیم تا به حال یک بار به همراهی از Walkerton, Ont., توسط پلیس.

آرتور لاو بازگشت به کوه جنگل عرصه در سال 2016 66 سال پس از او وجود دارد با Redmen. او زوال عقل اما او هنوز هم به تماشای هاکی در همه زمان ها. (دارن لاو)

“خدا را شکر امروز بسیار متفاوت است.” بچه های خود را متوقف کرده اند در حال بازی هاکی اما او همچنان به مربی خود را به نگه داشتن خانواده میراث رفتن.

“هاکی مردم به ارمغان می آورد با هم. مهم نیست که چه رنگ شما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>