این چوب خلاء در واقع باعث می شود من می خواهم برای تمیز کردن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در حال حاضر من فکر می کردم, زمان مناسب برای سرمایه گذاری در خلاء است. برای یک, من صرف زمان بسیار بیشتری را با من شریک و تمیز کردن یکی از آن چیزهایی است که ما را در خلق و خوی بد. و ما به صرف زمان بیشتری را در داخل خانه ما و می خواهم آن را به عنوان پاک که ممکن است. ما سعی کرده ایم چند خلاء در گذشته اما در ابتدا خاموش از آنجا که آنها بسیار بزرگ و حجیم. و سپس ما به بررسی چوب خلاء نوع و کشف یک عشق ما. آن را می سازد تمیز کردن بسیار آسان است که ما دیگر سر و کله زدن بیش از که اتحاد به خلاء کنه اما به جای سر و کله زدن که می شود به خلاء است.

Tineco در واقع در حال حاضر ساخته شده است یک خلاء است که Scouted نویسندگان Gideon Grudo دوست زیادی خالص یک S12 که او به نام “باهوش ترین (و sleekest رتبه دهی) vac من تا کنون استفاده می شود.” من تعجب اگر چه “هوشمند” من واقعا نیاز من خلاء می شود. پاسخ: نه به عنوان هوشمند به عنوان خالص S12 اما هنوز هم نسبتا هوشمند است. تفاوت اصلی بین خالص یک S12 و S11 است که S11 ندارد مغناطیسی دارنده تلفن و نه یک بلندگوی بلوتوث, شما نمی توانید تغییر قدرت مکش با یک ضربه تند وشدید زدن انگشت خود را و شما نمی توانید آن را همگام با الکسا برای انجام یک “پیشرفته برای تمیز کردن تجربه است.”

کامل چون من واقعا نمی خواهید من خلاء به دوستان با الکسا. با من تماس داده اما آنچه که من دوست دارم در مورد S11 است که آن را بسیار عالی چوب خلاء و بدون بیش از حد بسیاری از زنگ ها و سوت (خلاء در حال حاضر به اندازه کافی بلند و بدون آنها). در حالی که تمیز کردن آن می درخشد یک نور آبی بیش از طبقه خود و روشن کردن لکه از گرد و غبار که نیست قابل مشاهده ثانیه قبل و آنها را در یک ضربه محکم و ناگهانی. طراحی شیک و بسیار سبک وزن و پس از آن می تواند شارژ در فقط در مورد هر دیوار و در خانه خود را. انفصال دسته یک نمایش بسیار خوب است که می درخشد آبی هنگامی که یک منطقه پاک است و هنگامی که آن را گرد و خاکی. باتری آن را از طریق بیشتر از یک ساعت, و بله, آن را شارژی. و بهترین از همه یک دکمه bin-کمپرسی ویژگی باعث می شود بدترین بخشی از جارو (پرتاب دور از گرد و غبار) یک نسیم است.

فقط, همه, نه این که هوشمند است. آن را هنوز هم حفظ یک سطح مناسب و معقول از هوش—آن را با استفاده از یک برنامه به شما اجازه می دانم زمانی که شما نیاز به تغییر فیلتر و اتصال به وای فای اگر شما می خواهید آن را به. و که سطح هوش خوب است با من. من لازم نیست من خلاء به یک نابغه است. من فقط نیاز به آن را به خوبی در مکیدن کردن گرد و غبار. و این یکی از برتری در آن است.

Tineco خالص یک S11

از چیزهایی که ارزش صرف کمی بیشتر به محصولات شما هرگز متوجه شما مورد نیاز مورد بررسی را استدلال قانع کننده برای محصولات است که می خواهید ارتقا زندگی خود را.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>