این تگزاس رای دهندگان تا به حال به صبر هفت ساعت به بازیگران رای خود را پس از آن رفت و به او شیفت شب

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اگر شما احساس خستگی بعد از ماندن تا به تماشای سه شنبه نتایج رول یدکی فکر برای Hervis راجرز—تگزاس رای دهندگان است که تا به حال به صبر در خط برای نزدیک به هفت ساعت تا زمانی که او قادر به بازیگران رای خود را در ساعات اولیه روز شنبه.

راجرز بود که در میان صدها نفر از رای دهندگان که تجربه کرده, افراطی, تاخیر هنگامی که در تلاش برای رای دادن در دانشگاه جنوبی تگزاس به ظاهر با توجه به یک مشارکت بالا و عدم رای گیری ماشین آلات. او در نهایت موفق به رای دادن در 1:30 a. m. و سپس به خبرنگاران گفت که او به عنوان مستقیما به شیفت شب در کار است که او در حال حاضر در اواخر.

ABC13 گزارش شده است که راجرز نبود عصبانی خود را در مورد شدت طولانی صبر کنید و این که او با استفاده از زمان خود را در خط برای تماشای نتایج در آینده بر روی تلفن خود را. “من می خواستم برای دریافت رای من در صدای به نظر من. من اجازه رفتن به هر چیزی من را متوقف کند, بنابراین من انتظار آن را,” او گفت: محلی اخبار شبکه.

هوستون کرونیکل خبرنگار نیکول Hensley صحبت راجرز پس از او رای دادند. راجرز نمی گویند که او رای دادند اما گفت که او مطمئن بود که او “حق انتخاب است.” پرسید که چه شد بعد برای شب راجرز گفت: “من قصد دارم به در و رفتن به محل کار. من قرار بود در حال حاضر وجود دارد.”

سی ان ان اد Lavandera ارسال شده تصویری از یک گروه از رای دهندگان که منتظر نزدیک به شش ساعت در این دانشگاه گفت که آنها دوست شد در طول مدت زمان طولانی در خط و حتی جامعی گروهی عکس با هم. او همچنین نوشته یک عکس از راجرز خروج از ساختمان پس از نزدیک به هفت ساعت صبر کنید.

هریس منشی شهرستان گزارش اصرار وجود دارد مسائل عمده و ظالمانه زمان انتظار به سادگی به یک مشارکت بالا و به اندازه کافی ماشین آلات. کارمند دایان Trautman گفت: بیشتر ماشین آلات ارائه شد در طول شب پس از یک مشارکت بالا دیدم دموکرات از رای گیری جمهوری خواهان 3-1 در بعضی از نقاط.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود تعجب برنده دموکراتیک اولیه در تگزاس در روز سه شنبه و پس از او نیز مسجل عمده برنده در مینه سوتا, ماساچوست و ویرجینیا و چند ایالت های جنوبی.

سناتور. برنی ساندرز (I-VT) پدید آمده ویکتور در مسابقات در سراسر غرب از جمله کلرادو و یوتا همراه با خانه اش در ایالت ورمونت است. او همچنین بزرگترین جایزه شب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>