این ابزار به شما اجازه می دهد نوشیدن شراب بدون از بین بردن چوب پنبه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من در مورد شما نمی دانم, اما من نوشیدن شده اند و بیشتر در قرنطینه. از زوم مبارک ساعت به چیزهای بی اهمیت به تنها چیزی که با شام الکل حفظ کرده است هدف خود را با وجود این تلاش بار به عنوان یک اجتماعی روان کننده و یک راه خوشمزه برای باز کردن از پیچ. و در حالی که در یک زندگی که به نظر می رسد مانند یکی از دور من را گرفته اند و ما می خواهم نوشیدن بطری از شراب است. در حال حاضر ما فقط انجام است که بیش از زوم. تنها مشکل این است که من به سمت چپ به تنهایی برای مقابله با تمام یک بطری شراب و یا اجازه دهید آن را به هدر. است که تا زمانی که من پیدا کردم.

این Coravin اجازه می دهد تا شما را به ریختن شراب از بطری بدون از بین بردن چوب پنبه. اگر شما تا به حال به عقب و مطمئن شوید که شما به عنوان خوانده شده که به درستی شما دیوانه نیست — این دستگاه است که فقط پیشگامانه. آن را فوق العاده آسان برای استفاده: همه شما باید انجام دهید این است که تراز هوشمند بست بیش از بطری و فشار به دسته پایین در یک مایع در حال حرکت است. نچسب می رود سوزن در چوب پنبه به طوری که هوا به دام افتاده باقی مانده در بطری. شما پس از آن شیب فشار دکمه ای که منتشر شده فوق خالص گاز آرگون و شراب بیرون می آید از فواره زدن اب. هنگامی که شما انجام می شود شما فقط می توانید آن را بیرون بکشد و به راحتی به عنوان شما آن را در. این بسیار تکان دهنده برای دیدن نیمی از یک بطری شراب رفته و چوب پنبه هنوز نشسته وجود دارد. اما شما به آن استفاده می شود و بعد از شب یا هر زمان که شما می توانید آن را دوباره و یا فقط باز کردن بطری به آن پایان.

پس از گرفتن یک Coravin من تا به حال نشده که احساس عجیب و غریب من زمانی که من برای باز کردن یک بطری شراب و احساس می کنم نیاز به آن را به پایان برساند. به جای من تصمیم می گیرید که چقدر من نوشیدنی, آیا آن را در یک مقدار زیادی و یا کمی بهتر و در عین حال به این معنی که من می دو (یا سه!) متفاوت شراب در همان شب و مقایسه آنها در برابر یکدیگر بدون اتلاف یک قطره. یا من فقط می توانید استفاده از آن را در یکی از, اگر من احساس مانند در اختیار داشتن یک شیشه. اما بهترین قسمت در مورد همه این است که در حالی که به نظر می رسد مانند آن را باید یک بزرگ و حجیم آشپزخانه تدبیر آن را در واقع بسیار براق. شما نیز ممکن است خود را از شر بطری بازکن—این Coravin همه شما نیاز کنه. واقعا وجود دارد نه یک راه بهتر برای نوشیدن شراب.

Coravin مدل شش

از چیزهایی که ارزش صرف کمی بیشتر به محصولات شما هرگز متوجه شما مورد نیاز مورد بررسی را استدلال قانع کننده برای محصولات است که می خواهید ارتقا زندگی خود را.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>