ژانویه 31 سال 2020 بدترین روز برای دموکراسی در امریکا پس از 12 آوریل 1861 زمانی که کارولینای جنوبی نیروهای آتش گشودند در فورت سامتر. هر دو روز به نمایندگی از لحظه ای که یک گارد به نمایندگی از مرگ راه زندگی قرار می گیرد بقای خود پیش از آن از ایالات متحده آمریکا و قانون اساسی ما است.

آنچه به دنبال آن در سال 1861 بود از جان گذشته همه تلاش برای انکار پیشرفت—افزایش صنعتی ایالات متحده به پایان برده داری—و این همان چیزی است که باید انتظار یک توافق است که می تواند زنده بماند تغییرات جمعیتی است که تبدیل یک شهری میشد پست-صنعتی ایالات متحده این یک طنز است که در ایران تاسیس شد به عنوان یک ضد برده داری, حزب, منادی تغییر در اواسط 19هفتم قرن و امروز تبدیل به یک نیروی ارتجاعی باقی مانده توسط stoking ترس عظیم ایالات متحده تحول اجتماعی که در حال حاضر به خوبی در جریان است.

با وجود این مبارز پس از blustering رئیس جمهور اوباما و جمهوری خواه پایه تاکتیک های به کار گرفته شده توسط no-دیگر-حزب بزرگ قدیمی بعید است که شامل خشونت در خیابان ها. بلکه آنها با استفاده از یک نوع متفاوت از تاکتیک زمین سوخته در این مورد در برابر حکومت دموکراتیک که untwisted توسط تلاش خود را برای منحرف آن را به تدریج به قدرت بیشتر به یک جدید آمریکا با اکثریت است که نه سفید است و عمدتا شهری است. (توسط 2043 اداره آمار ایالات متحده تخمین می زند که بیش از نیمی از همه آمریکایی ها را از گروه ها پس از طبقه بندی به عنوان “اقلیت.” امروز در حال حاضر 82 درصد از آمریکایی ها زندگی می کنند در مناطق شهری است. در بیست سال این تعداد پیش بینی می شود حدود 90 درصد.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de