این هفته تمرکز مونترال جهانی طول می کشد یک نگاه سیاه و تئاتر کارگاه را 34th نسخه از بینایی خود را جشن, جشن, جدید MUHC آموزش ابتکار با تمرکز بر آموزش کارکنان بیمارستان با واقعیت شبیه سازی و چه Montrealers می توانید انتظار از بزرگ بعدی آب و هوا اعتصاب در ماه مارس است.

تمرکز مونترال: سیاه و تئاتر کارگاه

تمرکز مونترال: سیاه و تئاتر کارگاه

سیاه, تئاتر, کارگاه

سالانه چشم انداز جشن جشن به میزبانی سیاه, تئاتر, کارگاه (BTW) لگد مونترال ماه تاریخ سیاه جشن با پرداخت بیعت را به کار برجسته از هنرمندان که منجر به تحولات هنر در کانادا است. جهانی صحبت کرد و به برندگان جایزه eon Llewellyn و Dr. H. Nigel Thomas در دستاوردهای خود را و کسانی که از بالا آمدن و با استعداد سیاه و جوانان است. سازمان دیده بان بالا.

تمرکز مونترال: MUHC آموزش ابتکار

تمرکز مونترال: MUHC آموزش ابتکار

MUHC آموزش ابتکار

این MUHC تیمی با شرکت مهندسی CAE به توسعه آنچه آنها تماس بين حرفه ای و مهارت های شبیه سازی شبکه می باشد. CAE اهدای یک و نیم میلیون دلار به ارائه دولت از هنر تجهیزات آموزشی. شبکه کمک خواهد کرد که آموزش هزاران نفر از متخصصان سلامت و محققان. هدف: بهبود مراقبت از بیمار در سراسر استان. این MUHC در تلاش است به منظور بالا بردن $10 میلیون دلار برای کمک به ساخت اینتر-مهارت های حرفه ای و شبیه سازی شبکه می باشد. جهانی صحبت کرد و به بیمارستان مدیر آموزش و پرورش به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این طرح. سازمان دیده بان بالا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تمرکز مونترال: دانشجو ائتلاف

تمرکز مونترال: دانشجو ائتلاف

دانشجو ائتلاف

زیادی دانشجو تظاهرات گسترده ای در حال برنامه ریزی برای پایان ماه مارس. شبیه به یک برگزار شد در سال گذشته — رهبری فعال محیط زیست گرتا Thunberg. هدف: طراحی بیشتر توجه به تغییر آب و هوا. در سپتامبر گذشته نزدیک به نیم میلیون نفر در راهپیمایی در مرکز شهر مونترال برای جهانی آب و هوا اعتصاب. تظاهرات به طور همزمان برگزار شد و در شهرستانها در سراسر جهان. در اوایل این هفته یک ائتلاف از گروه های دانشجویی راه اندازی شد و خواستار آن است که دولت در حال حاضر بتن طرح برای مبارزه با تغییر آب و هوا. سازمان دیده بان بالا.

تمرکز مونترال معرفی Montrealers به افرادی که در حال شکل دادن به جامعه خود را با آوردن داستان های خود را به تمرکز. نمایش پخش در روز شنبه در ساعت 5:30 p. m. و همچنین پنج شنبه ساعت 7:30 صبح 11:30 صبح و نیمه شب.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im