Thomas Middleditch در فرار ‘سیلیکون ولی’ و اسلحه تیراندازی با الکس جونز

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یکs coronavirus خاموش کردن سفارشات شروع به پایین آمدن ماه گذشته Thomas Middleditch فرار لس آنجلس خود را برای تعطیلات خانه در دریاچه خرس بزرگ یک زن و شوهر از ساعت شرق شهرستان که در آن او بیشتر شده است اجتناب از اخبار و بازی بازی های ویدئویی. “این احساس مانند یک جای خوب می شود,” او می گوید من در این هفته قسمت آخر خنده پادکست.

پس از شش فصل تجسم یک iconically بی دست و پا قرص nerd در HBO در دره سیلیکونبه امی نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد آماده به جلو و دیگری فرار—و به جهان ثابت کند او بیش از ریچارد هندریکس.

Middleditch تا به حال فقط به پایان رسید تیراندازی CBS خلبان ب مثبت—ایجاد شده توسط Chuck Lorre از دو و نیم مردان و The Big Bang Theory شهرت و به سر کردن بر روی جاده با خود دیرین کمدی شریک بن شوارتز برای یک سری از زندگی دو مرد تریک نشان می دهد که coronavirus بحران آنها را مجبور به لغو تمامی تاریخ های آینده است. خوشبختانه همانطور که از هفته گذشته طرفداران می توانند جریان سه جدید کاملا بداهه Middleditch & Schwartz ویژه در Netflix بکشد.

این جفت ارز برای اولین بار ملاقات بیش از یک دهه پیش در نیویورک جایی که آنها هر دو در تلاش برای آن را در کمدی تریک صحنه.

“بن و من فکر یکدیگر بودند خیلی خنده دار و فقط به پایان رسید تا حلق آویز کردن” Middleditch می گوید. آنها انجام می شود با هم برای اولین بار در نشسته شهروندان تیپ نشان می دهد به نام “مدرسه شبانه” آغاز شده است که حدود 11 بعد از ظهر روز چهارشنبه. “ما فقط می خواهم دریافت و فراموش دیوانه fast-paced مزخرف تریک مانند هشت دقیقه” او به یاد می آورد. سال گذشته آنها بازی کارنگی هال.

Middleditch توصیف ویژه به عنوان 90 درصد تریک 10 درصد واریته عمل می کنند که در آن آنها اغلب “شکستن دیوار چهارم و فقط با هر یک از دیگر.”

“ما اساسا بداهه نوازی برای یک ساعت مستقیم” شوارتز به من گفت که زمانی که او به نظر می رسد در این پادکست در اوایل این سال است. “ما به یک داستان کامل و بازی هر شخصیت. شما هرگز می دانم آنچه در آن خواهد بود و به همین دلیل فروش آن را بسیار دشوار است.”

آنها تن به تن ایده “همه جا” اما Netflix ترین پذیرای. “و راه آنها را کامل نشان می دهد” شوارتز اضافه شده است. “برخی وجود دارد که واقعا خوب کار می کنند و بعضی ها که موز لعنتی دیوانه و برخی که کندتر هستند. بنابراین ما فقط با قرار دادن آنها وجود دارد و مردم اجازه دیدن چه تریک است.”

“فقط یکی دیگر مغز است که به چفت در را به آنچه شما فکر” Middleditch می گوید خود را منحصر به فرد دو مرد عمل است. و بر خلاف با بزرگتر تریک گروه وجود دارد هیچ انتظار در اطراف برای پرش به یک صحنه. “من دوست دارم که,” او اضافه می کند. “آن را اجازه نمی دهد که من این شانس را به بقیه.”

صحبت کردن از طریق زوم از آن خانه در خرس بزرگ Middleditch در خود منعکس اوایل روز تریک کمدی به بررسی “تعریف” نقش خود را حرفه ای و به نظر می رسد آینده به چه بعدی. او همچنین ابراز پشیمانی بیش از یک مصاحبه با پلیبوی در پاییز گذشته که در آن او ممکن است نشان داد کمی بیش از حد در مورد زندگی شخصی او.

نکات برجسته از مکالمه ما در حال زیر و شما می توانید گوش دادن به تمام چیزی که در حال حاضر با اشتراک به آخر خنده در اپل پادکست ها و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.

در چالش گرفتن زندگی تریک در صفحه نمایش

“در این مرحله من نمی خواهم بگویم ماموریت انجام شده بود و ما آن را انجام داد! من قطعا تا به حال برخی از تحلیل رفتن به آن, من فکر می کنم ما هر دو را انجام داد مانند اینها برخی از چیزهایی که برای جلوگیری از این برخی از چیزهایی که برای مطمئن شوید که ما داریم. ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما تا به حال یک تن از دوربین های پس همه چیز خواهد بود دستگیر شده است. ما می خواستیم تا مطمئن شوید که آن را احساس بزرگ مثل این بود که فقط انجام می شود در یک صد صندلی تئاتر است. این یک کمدی خاص است. وجود یک جمعیت بزرگ در خارج وجود دارد. ما را پیدا خواهد کرد اگر راه ما انجام داده ایم این است که راحت تر هضم برای افرادی که نمی دانم تریک یا کسی که فقط در حال انتظار برای یک کمدی تریک ویژه ای به در خورد.”

در اثبات او می تواند انجام بیش از بازی ریچارد هندریکس در “دره سیلیکون”

“بسیاری از مردم متوجه نیست که من بازی یک شخصیت است. من بسیار هیجان زده هستم که هر کسی می تواند مانند, ” اوه, ریچارد هندریکس می کند و همه این شخصیت های عجیب و غریب.’ که هیجان انگیز برای من است. به عنوان یک بازیگر اگر شما یکی از کسانی که نقش که احساس تعریف در برخی از راه و یا pigeonholing یا بوکس—شما همیشه مشتاق به نشان دادن جنبه های دیگر خود را. من احساس می کنم مثل این [Middleditch & Schwartz] ویژه هستند واقعی تر از نسخه من کمدی خود بیش از هر چیز دیگری است.”

در واکنش به ‘پلیبوی” مصاحبه در مورد چگونه نوسانی ‘خود را نجات داد ازدواج’

“صادقانه بگویم آن چیزی که من آرزو می کنم من می توانم به عقب. آن را ضعیف بود اعدام است. اما من یاد گرفته ام به نگه داشتن چیزهای کمی بیشتر نزدیک به قفسه سینه. آن را دردناک [تجربه] به صداقت. بنابراین من فکر می کنم بهترین چیزی که من می توانید انجام دهید این است که فقط حرکت می کند. من در آن انتظار نیست. آن را دلسرد کننده است. آن را شرم آور. و آن را تغییر ارتباط من با رسانه ها و آنچه که من در مورد آن فکر می کنم.”

در روز تیراندازی اسلحه با الکس جونز

“این عجیب و غریب بود در حس که آن روز او فوق العاده سخاوتمندانه فرد است. او تا به حال مقدار انرژی است که من فکر می کردم تنها کک سر کرده بود. پس از آن بود شدید. اما او فوق العاده زیبا. ما به ضرب گلوله این تفنگ که در هر دور است مانند $200 یا چیزی. این خیلی عجیب و غریب است. اما من در واقع فکر کردم که او واقعا یک پسر خوب که باعث می شود من تعجب می کنم چه تمام InfoWars چیز است که اگر او معتقد است آن است یا نه. این شرم آور در هر صورت. این شرم آور است اگر او معتقد است سندی هوک بود و کار در داخل و آن را فوق العاده خارج از قرار دادن اگر او نمی کند و او فقط گفت: آن را به فروش پودر پروتئین.”

در بازی Dwight Schrute برادر در یک پتانسیل spinoff ‘دفتر’ به نام ‘مزرعه’

“من فکر نمی کنم من قرار دادن بیش از حد بسیاری در آن است. چرا که این نوع احساس خود آنها بودند مانند ” خوب ما خواهید آن را امتحان کنید.’ و سپس من تو را دیدم این قسمت و دیدم که چگونه کمی از پتانسیل های جدید نشان می دهد آنها استفاده می شود. و چقدر آنها را از آن نگاه مانند یک نرمال قسمت من بود آره… آن را نیز احساس بسیار عجیب و غریب به خاطر چند فصل بود که نشان می دهد ؟ و یکی از آخرین آنها در نهایت یادگیری در مورد دوایت را برادر ؟ این احساس عجیب و غریب.”

هفته آینده در آخرین خنده پادکست: نویسنده و تهیه کننده و پادکستر و سابق میزبان شبانه نشان می دهدلری Wilmore.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>