خار بی حس کردن بالا-کشت شجاعت در مسیر به NWSL چالش نیمه نهایی جام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Rookie مورگان ویور به ثمر رساند در دقیقه 68 برای ارسال پورتلند خار به نیمه نهایی ملی فوتبال زنان لیگ چالش جام با تعجب 1-0 ناراحت پیروزی بیش از دو بار از لیگ قهرمان کارولینای شمالی شجاعت در روز جمعه.

برنده شد هشتم-کشت پورتلند اولین پیروزی در مسابقات, و با تیم سوم رشته دروازه بان بریت Eckerstrom در هدف. بالا-کشت شجاعت تا به حال برنده هر چهار چالش خود را در جام حذفی, بازی رفتن به بازی.

Eckerstrom تا به حال خیره کننده بازی در پایان با هشت موجب صرفه جویی در.

ویور در زمان عبور از Raquel رودریگز و شجاعت ضرب و شتم دروازه بان Katelyn رولند قرار دادن کارولینای شمالی برای اولین بار در مسابقات و خار برگزار شد در بقیه راه است.

این اولین هدف حرفه ای برای ویور که شماره 2 انتخاب کنید در این سال NWSL پیش نویس از واشنگتن است.

سازمان دیده بان | ویور اعتصاب آسانسور خار بیش از شجاعت:

مورگان ویور به ثمر رساند در دقیقه 68 برای ارسال پورتلند خار به نیمه نهایی از NWSL چالش جام با تعجب 1-0 ناراحت بیش از دو بار از لیگ قهرمان کارولینای شمالی شجاعت. 1:10

پورتلند به دليل صدمات رفتن به بازی. دروازه بان شروع Adrianna Franch نشده بازی های برگزار شده در این مسابقات به دلیل مصدومیت زانو راست. پشتیبان بلا بیکسبی که در چهار بازی ها رد شد برای بازی روز جمعه به دلیل مصدومیت زانو

پورتلند پشتیبان برای بازی بود, دروازه بان, مربی, Nadine Angerer سابق آلمانی تیم ملی standout که بود 2014 جام جهانی بازیکن سال.

Eckerstrom تبدیل دور Debinha را خم شات از راه دور در 30 دقیقه ساخت چهار صرفه جویی در نیمه اول به تنهایی. او را متوقف خطرناک هدر از جسیکا مک دونالد در دقیقه 71.

اما او لحظه ای بود که او را تکذیب کرد Debinha در یک پیچش یا حلقه زنی ضربه آزاد در دقیقه 79.

پورتلند لیندسی Horan آغاز شده اگر چه او مشکوک رفتن به بازی با یک لگن آسیب است. او در سمت چپ بازی در آغاز نیمه دوم و پس از یک سقوط سخت.

وجود دارد ترسناک برخورد بین کارولینای شمالی لین ویلیامز و پورتلند کاترین رینولدز در اواخر نیمه اول. رینولدز بود به کمک کردن در این زمینه و ویلیامز به حال خونین جای زخم روی پیشانی اش که تا به حال به پانسمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>