هزاران نفر فرود در واشنگتن بزرگترین جورج فلوید هنوز اعتراض

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دهها هزار نفر از معترضان با تجمع در واشنگتن در روز شنبه برای بزرگترین تظاهرات در عین حال بیش از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس یک capstone در تعریف یک هفته برای یک شهر — و — ملت است که با دست و پنجه نرم گسترده خشم و انزجار بیش نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس و سیاست همراه با آنها.

تظاهرکنندگان از حدود ده جداگانه تظاهرات راهپیمایی همراه به طور معمول شلوغ معابر به سمت کاخ سفید از طریق یک نوار زیادی از مرکز شهر محاصره توسط پلیس در آنچه بود که انتظار می رود به سی بزرگترین مونتاژ جمعیت پس از انقلاب علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017.

مقامات انتظار می رود شهر به تورم با برخی از 100,000 تا 200,000 معترضان, ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. تظاهرات شروع شد و در اوایل بعد از ظهر شنبه در نزدیکی کنگره و یادبود لینکلن قبل از با هم آمدن در نزدیکی کاخ سفید است.

تظاهرات بزرگ نیز در زمان مکان در سراسر ایالات متحده و در شهرستانها عمده در خارج از کشور, از جمله لندن, پاریس و برلین, سیدنی, استرالیا با توجه به آسوشیتد پرس.

در همین حال جورج فلوید یاد شده در زادگاه Raeford کارولینای شمالی که در آن صدها نفر از عزاداران به انتظارنشسته بودند تا برای ادای احترام خود را به آفریقایی-آمریکایی کشته شده توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس 12 روز پیش.

به عنوان تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات بیش از فلوید مرگ همچنان در پایتخت رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای قوی نشان دادن قدرت از جمله استقرار نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات دیده می شود توسط بسیاری از فعالان به یک نقطه عطف برای روابط نژادی در این کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد توسط رهبران سیاسی از هر دو طرف راهرو پس از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی استفاده می شد برای حذف معترضان در نزدیکی کاخ سفید محیط در لافایت مربع در روز دوشنبه برای انتخابات ریاست جمهوری عکس-op در مقابل کلیسای سنت جان.

وزیر سابق دفاع Mattis عموم panned مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این تظاهرات در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفته او “عصبانی و وحشت زده” با رئیس جمهور ،

“ما نیاز به militarize پاسخ ما به تظاهرات. ما نیاز به اتحاد حول یک هدف مشترک,” او نوشت.

وزیر دفاع علامت Esper روز جمعه دستور داد خانه مانده از 1600 فعال-سربازان وظیفه را به منطقه سرمایه ملی برای پاسخ به اعتراضات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ رویدادهای عمومی در برنامه روزانه برای شنبه و دیده نمی شد به سمت چپ کاخ سفید است. خوراک توییتر خود تا حد زیادی آرام است.

سی شهردار موریل Bowser خود در روز شنبه گفت: “امروز روز ما را تحت فشار قرار دادند ارتش از” واشنگتن در طول یک آدرس در به تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا در نزدیکی کاخ سفید است.

“ما مجهز که مسئولیت رسیدگی به بزرگ تظاهرات و متمم اول قانون اساسی فعالیت” Bowser خود قبلا نوشته شده است در نامه ای به رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انتقاد از Bowser خود و سوخت بیشتر تنش بین فعالان و پلیس در طول هفته در روز پنج شنبه به tweeting نامه ای خواستار تظاهرات “تروریست ها است.”

حدود 100 معترض جمع شده بودند روز شنبه در دورال گلف رفت و آمد مکرر فقط در خارج از میامی در یک تظاهرات سازماندهی شده توسط Latinos برای زندگی مهم است.

این اعتراضها به طرح گسترده پلیس جدید لایحه اصلاح پیش نویس مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها گردش در کاپیتول هیل.

این لایحه با حمایت و توسط مظنونان حمله به دانشگاه کارن باس (D-کالیفرنیا.) و جری Nadler (D-n. y.) و سنسور. Cory Booker (D-N. J.) و کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) خواهد ممنوعیت chokeholds محدود “واجد شرایط ایمنی” برای افسران پلیس ایجاد یک ملی سوء رجیستری پایان استفاده از هیچ-knock حکم در موارد دارو و مجازات یک جرم فدرال در میان دیگر تغییرات چشمگیر است.

NYPD به حالت تعلیق دو نفر از افسران خود را بدون پرداخت در روز شنبه پس از انتقادهای حاضر نشان داد یک افسر پرتاب یک زن به روی زمین و دیگری پایین کشیدن یک زندگی ماده تظاهرکننده ماسک به اسپری فلفل به او.

دو افسر پلیس در بوفالو, n. y. بودند نیز به حالت تعلیق و سپس متهم صبح روز شنبه دوم با حمله درجه یک 75 ساله از معترضان پس از یک ویدئو از این حادثه ویروسی رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>