هزاران نفر امضای طومار به عنوان دورهام فعالان هدف از بین بردن ضد سیاه نژادپرستی در پلیس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک گروه از ساکنان در دورهام با هم قرار یک درخواست به آدرس سیستمیک ضد سیاه نژادپرستی در منطقه از طریق defunding پلیس و تخصیص بودجه به منابع موجود در جامعه.

دورهام سیاه پاسخگویی ائتلاف خواستار دولت برای کاهش DRPS سالانه بودجه از $214 میلیون حداقل 10 درصد است.

“خط پایین این است که شما نمی خواهید کسی که آموزش دیده برای رسیدگی به چیزی دست زدن به این موضوع گفت:” گروه موسس سازمان و فعال جامعه Shailene Panylo.

“ما آن را دیده ام و سنن. ما آن را دیده ام سمت چپ بروید چندین بار.”

ادامه مطلب: تماس پال خواستار قطع بودجه دولت تورنتو تقویت پلیس توسط تظاهرکنندگان شنبه

در میان گروه دیگر خواسته: سرمایه گذاری در – و جامعه-محور جایگزین به پلیس فوری مجمع گواهی سلامت روانی و مداخله در بحران پزشک تیم های استخدام منطقه و اجباری سالانه ضد سیاه نژادپرستی و ضد بومی نژادپرستی آموزش برای کارکنان که کار را برای منطقه-تامین خدمات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ایده این است که شما به نفع هر دو طرف” Panylo گفت. “شما به نفع جامعه هنگامی که آنها در بحران و نیاز به مداخله در بحران و مناسب حرفه ای برای کمک و پشتیبانی می کند.

مشاهده link ”

“و شما سود اولین پاسخ دهندگان و افسران که در غیر این صورت پرتاب به این شرایط تا حد زیادی پشتیبانی نشده و بدون ابزار مناسب.”

در هفته های اخیر وجود داشته است خواستار رشد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس دورهام و در جوامع دیگر در سراسر شمال امریکا است.

گرگ قهوه ای, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کارلتون و سابق کارآگاه گروهبان با اتاوا خدمات پلیس تماس های اخیر گفتمان بین جوامع و پلیس “سالم است.”

ادامه مطلب: تورنتو شورای آرا در برابر defunding پلیس, بودجه, تصویب اصلاحات مختلف

“بسیاری از chiefs of police من در تماس با سراسر کشور در واقع استقبال از این گفت و گو است. شاید این چیزی است که ما باید در تعامل با ما عمده اجتماعی و نهادهای سیاسی” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در پاسخ به این درخواست که از روز شنبه به دست آورد بیش از 15000 امضا, خدمات پلیس, رئیس هیئت مدیره کوین اش می گوید defunding پلیس است و نه راه حل مناسب است.

“من احترام چه عدالت اجتماعی (فعالان) می پرسید و خواستار اما من فقط فکر نمی کنم defunding پلیس است که مکانیزم مناسب برای آن است.”

این طومار نیز به ارمغان می آورد به نور پلیس مجادلات با جوامع است که عناوین ساخته شده در منطقه تورنتو بزرگ از جمله موارد Regis Korchinski-Paquet D’Andre کمپبل و Dafonte میلر.

علاوه بر آن اشاره به یک 2019 درگیری که در آن تصویری اسیر دو افسر پلیس مشت زدن یک نوجوان سیاه پوست نژاد پرست عکس ارسال شده به Facebook با بازنشسته DRPS افسران و نژادپرستانه پوستر گچ بری در صندوق های پستی در Whitby.

ادامه مطلب: دورهام پلیس در پاسخ به انتقاد بیش از استفاده از زور در بازداشت Whitby, نوجوانان

“بسیاری از ما نقل مکان کرد در گذشته نقطه شاید از بودن غمگین و به جای اینکه عصبانی و نا امید و آماده فقط در حال حرکت و گرفتن برخی از اقدام های انجام شده” Panylo گفت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>