سه مورد جدید از Coronavirus تایید در کالیفرنیا

سه مورد جدید از کروناویروس جدید تایید شد در کالیفرنیا روز یکشنبه در آوردن ایالات متحده در مجموع به 11. مقامات بهداشت پیش بینی وجود خواهد داشت بیشتر موارد در روزهای آینده اما هشدار داده اند آمریکایی ها به وحشت نیست.

جدید موارد مرتبط با سفر به ووهان, چین, کانون شیوع است که متزلزل بازار سهام ناشی از اجرا بر روی ماسک صورت و باعث محدودیت در سفر.

در سان فرانسیسکو یک زن بازدید از خانواده در منطقه خلیج پس Jan. 23 بیمار شده است و در جدا در صفحه اصلی همراه با بستگان مقامات اعلام کرد بعد از ظهر یکشنبه.

چند ساعت بعد مقامات در کشور همسایه San Benito County گفت که یک زن و شوهر هر دو در سنین 57 بودند که بیمار با این ویروس. شوهر سفر کرده بود ووهان و آلوده همسرش; نه از آنها را در سمت چپ خود بیمار پس از بیمار شدن, مقامات گفت.

“در حالی که این ویروس در نظر گرفته شده است یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی بر اساس اطلاعات فعلی خطر به عموم مردم در کالیفرنیا و محلی در شهرستان سن بنیتو همچنان به پایین, در این زمان,” دکتر گفت: مارتی Fentersheib این شهرستان افسر بهداشت.

مقامات ایالات متحده گفته اند که افراد آلوده هستند و تنها مسری هنگامی که آنها شروع به نشان دادن علائم هر چند گزارش شده است توسط پزشکان خارج از کشور از قبل از علامتی انتقال است.

بیش از 350 نفر کشته شده اند در چین از شیوع آغاز شد. یک مرد چینی در فیلیپین شد اولین کسی که به مرگ در خارج از چین در هفته گذشته.

بیش از 17,000 مردم آلوده شده اند در سطح جهانی هر چند اکثریت قریب به اتفاق در چین که در آن برخی از 50 میلیون نفر قفل شده پایین در تلاش برای کنترل گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر