سه راهبه چپ به تحمل نزدیک به 100 سالمندان فرض به کروناویروس در نیوجرسی مراقبت از خانه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

نزدیک به 100 ساکنان یک خانه سالمندان در نیوجرسی فرض به رمان coronavirus بعد از 24 ساکنان آزمایش مثبت و بسیاری دیگر آغاز برگزاری نمایشگاه علائم.

تمام 94 ساکنان سنت جوزف ارشد در وودبریج بودند که حمل و نقل با اتوبوس را با کمک کارگران پوشیدن تمام بدن, دنده محافظ برای یک OneCare خانه تقریبا 30 مایل دور در صبح روز چهارشنبه, NBC New York, گزارش شده است.

نیوجرسی مقامات بهداشت گفت که بسیاری از ساکنان و تقریبا یک دوجین کارکنان شروع به تجربه علائم شبه آنفولانزا می روم تنها سه راهبه ها برای مراقبت از همه از ارشد صفحه اصلی شهروندان است.

“این ممکن است در نتیجه متاسفانه و در نهایت با بسته شدن این مرکز یک مرکز است که برای مراقبت از آسیب پذیر ترین جمعیت در وودبریج و مناطق اطراف آن برای چندین دهه” گفت: نیوجرسی کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli.

“با کارکنان بیمار و در حال حاضر قرنطینه و عدم توانایی در دریافت کافی کارکنان به ساکنان مراقبت از آنها سزاوار…به همین دلیل من گفت: نتیجه نهایی ممکن است بسته,” او اضافه شده است.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی در روز چهارشنبه تایید کرد که دولت بزرگترین سنبله در موارد بیش از یک دوره 24 ساعته با 800 موارد جدید آوردن مجموع تقریبا به 3,700. شمار تلفات ناشی از این ویروس در نیوجرسی بود در 44 روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>