‘Tiger King’ جو عجیب و غریب است که به مراتب بد تر از شما فکر می کنم

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Lآیک 99 درصد از جمعیت جهان من صرف روز در مستند تماشای Netflix بکشد مجنون ببر پادشاه docuseries, marveling در صف خود را از بورس و جنایتکاران و تعجب کنید که چگونه هر یک از آن است که حتی واقعی است.

بر خلاف بسیاری از, اگر چه من می دانم که تقریبا همه درگیر. سال گذشته من صرف چند هفته در جاده بین اوکلاهما و فلوریدا, دیدار ده ها تن از مردمی که زندگی شد و هنوز هم تحت تاثیر جو عجیب و غریب را ترور در GW باغ وحش. و در حالی که ببر پادشاه ممکن است ترین الگوی رفتاری شایسته نشان می دهد تمام زمان نیست کاملا کل داستان. حقیقت این است که تیره تر و جو عجیب و غریب است که به سختی قهرمان بسیاری از ما حسرت برای در این زمان بحران. در اینجا برخی از حقایق کلیدی در شما نمی بینم در تلویزیون.

جو عجیب و غریب موسس اسطوره است که فقط

جو می گوید او شروع به سفر خود را ضد مواد مخدر و الکل سحر و جادو را نشان می دهد هنگامی که یک راننده مست رسید و به قتل برادر خود Garold در I-45 فقط در خارج از دالاس. Garold کشته شد در آن خراب است. اما سوابق نشان می دهد الکل درگیر شد. جو را متقاعد پدر و مادر خود را به صرف پرداخت بیمه است که در روی زمین شد GW وحش در Wynnewood اوکلاهما—با وجود Garold خانواده را به امید ساخت یک زمین فوتبال در نزدیکی خانه خود در جنوب اوکلاهما. جو هرگز خاموش Garold زندگی پشتیبانی از هر دو. “او را یک لعنتی چه شما آن را تماس, چارلز منسون” جو برادر Yarri به من گفت.

جو حیوانات-سوء استفاده از داستان اجرا می شود عمیق

جو تاسیس GW باغ وحش فقط به عنوان در سراسر کشور شور و شوق برای شترمرغ روغن و گوشت توفنده شد. یکی Plano گله دار به نام کو Wei Lee بود را شکست و اجازه دهید بیش از یک صد از پرندگان شل در یک بزرگراه در سال 1999. جو و دیپلم وارد به “نجات” این emus برنامه ریزی برای حفظ برخی از در باغ وحش. بیش از دو روز از تیمارستان جو و دوستان خود را به ضرب گلوله شش emus مرده—که برخی از آنها “شکست مواجه و شروع به پریدن کرد و نیاز به چندین عکس” با توجه به محلی گزارش. چهارده بیشتر درگذشت از استرس است. “ما در حال صدمه دیده و ما خسته و در حال حاضر ما مسئول او گفت:” unapologetically. با وجود خشم از پلیس و یک هیئت منصفه تشکیل جو فرار کیفرخواست و ادامه داد: برای ساخت این پارک است.

سوء استفاده بود واقعا بد

در اوایل سال 2004 جو یک بازیکن کلیدی در آمریکای شمالی را غیر قانونی حیات وحش تجارت است. در سال 2006 وزارت کشاورزی ایالات متحده به حالت تعلیق جو مجوز و جریمه او را برای نگهداری حیوانات در فقیر, کثیف شرایط. اما به استفاده از مواد مخدر در پارک های افزایش آن, سوء استفاده از حیوانات تبدیل شده vaudevillian. خدمه پرتاب حیوانات زنده به ببر محوطه برای سرگرم کننده است. بسیاری از exotics گرسنگی به مرگ است. توله ضربه شد یک کارمند کمی سر زنده مار و دیگر دودی مشترک با یک میمون است.

جو فرار بیش از emus در چهار چرخ به طوری که او می تواند به فروش استخوان به یک موزه محلی و حیوانات بر روی دوربین برای سرگرم کننده است. بزرگ-گربه دفن گودال بوی بد جو گفت: پدر این یادآوری او را از کشتن زمینه در طول جنگ کره. “من تو را دیدم خشونت در برابر برخی از حیوانات است که من تقریبا نمی تواند صحبت از” ریک Kirkham جو زمانی واقعیت نشان می دهد, تهیه کننده به من گفت. جو شدید کارکنان خود را بیش از حد قطع مواد غذایی خود را و یا پرتاب آنها را به خارج از پارک در دسترس نباشد. بسیاری از نسبت آن به یک فرقه است. جو شوهر سابق جان فینلی به استروئید و مت اعتیاد آنقدر بد او overdosed و زخم در محلی ER. “من سعی می کنم برای جلوگیری از چیزهای که” او به من گفت.

تراویس’ پدر دنی دریایی کهنه نمی کند و حتی بر این باورند خاکستر جو به او—که سفید و نه خاکستری—متعلق به تراویس.

جو هرگز سنگ آن کشور آهنگ

در اوایل سال 2013 Joe ارسال شده در آگهی به Craigslist برای نوازندگان برای کمک به او در ایجاد یک کشور-آواز حرفه ای. دو ونکوور واشنگتن-بر اساس نوازندگان وینس جانسون و دنی کلینتون, پاسخ به تماس. بیش از دو سال زیر آنها نوشت و اجرا آهنگ که لب جو-همگام سازی در موسیقی فیلم. جو هرگز به آن اعتراف نیست صدای خود را. جانسون فکر آن را خنده دار. “او یک وحشتناک, صحبت, صدای,” او گفت:. “مانند ناخن روی تخته سیاه.” جو عجیب و غریب برای اولین بار آهنگ “من تو را دیدم یک ببر” خیلی ساده مداحی به باغ وحش خود را-نگه داشتن حرفه ای. در “زن زیبا عاشق” (من یک زن زیبا عاشق / من زشت زن و رویاییک دوچرخهسواری جو برگزار کردن انبوهی از ستایش طرفداران زن.

جانسون و کلینتون نیز مشغول به کار بر روی یک آهنگ به نام “قاتل کارول” اما آن را دیدم هرگز نور روز و جو حرفه ای موسیقی کوتاه بود. جو دائما گله و شکایت در مورد فلوریدا رقیب کارول Baskin به جانسون. او “به نام او یک زن قتل دو بیتی فاحشه, در میان چیزهای دیگر” جانسون نوشت: من از طریق ایمیل. “اما من هرگز فکر نمی کردم او آجیل به اندازه کافی به را امتحان کنید و کشتن او.” نی نهایی رسید که جو سخت شده وینس خود پرداخت. “شما پاره پاره کردن انسان” وینس گفت. جو او را نادیده گرفت و ارتباط درگذشت.

و یکی دیگر موسیقی لینک: تمساح که فوت کرد زمانی که جو تلویزیون استودیو سوزانده قبلا متعلق به مایکل جکسون و مستغلات.

جو سعی کردم به فشار نقدی از تراویس’ مرگ

پس از جو شوهر تراویس’ مرگ غم انگیز در اکتبر 2016 جو راه اندازی یک موسسه خیریه به نام تراویس مالدونادو بنیاد ادعا کرد که آن را ارائه می کنند “بدون هزینه منابع برای کسانی که مبارزه با اعتیاد به مت و تفنگ-آموزش ایمنی.” اما یک لینک به اهدا در گروه وب سایت در واقع فرستاده درآمد حاصل از ایالات متحده وحش انجمن, لباس بلند, شناخته شده به عنوان جو شخصی دوغاب صندوق. تراویس’ پدر دنی دریایی کهنه نمی کند و حتی بر این باورند خاکستر جو به او—که سفید و نه خاکستری—در واقع از تراویس.

جایزه: Jeff Lowe رپ ورق به مراتب طولانی تر

این مورد به عنوان تعجب آور به عنوان جو صدای آواز. ببر شاه اشاره Jeff Lowe مشکل در لاس وگاس و حمله به همسر سابق خود. آنچه در آن نمی گویند این است که جف هم التماس کرد گناه را به پست الکترونیکی-اتهام تقلب در سال 2008 زمانی که او مطرح شده به عنوان کارمند داخلی-سوء استفاده از بازماندگان خیریه برای به دست آوردن 1 میلیون دلار کالا که او را بعد از فروش برای سود.

جف قصد دارد در Thackerville, اوکلاهما, جای تعجب نیست, از طریق کاهش یافت—و او پیچ بیش از بسیاری از مردمی از تیم استارک (که خود سابقه حیوان آزاری تکان دهنده است). جف متقاعد قدیمی کارولینای جنوبی از همسایه ها به نام جو برته به حرکت در رانندگی-فیلم-تئاتر, تجهیزات, اوکلاهما, قبل از reneging در معامله و با توجه به برته—سرقت دنده. روز بعد برته را بیوفورت خانه سوزانده است. به زودی پس از آلن Glover خواسته او را برای سوار شدن به کارولینای جنوبی است. برته خودداری کرد. او به من گفت که او هنوز هم ترس برای ایمنی خود را. اگر که نیست به اندازه کافی جف به نام دیلون پاساژ جو, آخرین, شوهر یک “بچه” در بسیاری از موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>