تایگر وودز باز ستاره نکردم Riviera مسابقات با Kobe Bryant ادای احترام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تایگر وودز شروع با یک ادراک و فهم ادای احترام به کوبه برایانت با ساخت یک عقاب زدن توپ است که نوری دوربین های اندازه گیری شده در 24 فوت و هشت اینچ است. او به پایان رسید او باز گرد با یک یادآوری است که اطراف Riviera صدمه ندیده است که هیچ کار کوچک است.

که آنچه ساخته مت Kuchar روز از همه بیشتر قابل توجه است.

Kuchar سوار به لبه 10th سبز و دو putted برای مرغک نگه داشته و راست در نورد تا زمانی که او تا به حال یک 7-تحت 64 روز پنجشنبه مطابق با بهترین نمره در ریویرا و به او سه گلوله سرب در پیدایش دعوتی.

خیلی تمیز بود Kuchar دور است که او تنها یک بار تا به حال به استرس بیش از یک پر زدن توپ و او ساخته شده 10-پاورقی در par-3 چهارم.

“من فکر می کنم این یکی از چند دوره که واقعا ایستاده آزمون زمان” Kuchar گفت. “این یک آزمون بزرگ گلف 50 سال پیش زمانی که بن هوگان بود, بازی, این یک آزمون بزرگ امروز با تایگر وودز و تمام پسران جوان بازی کردن است.”

در شرایط ایده آل یک بار صبح و لرز داد راه را برای خفیف آفتاب و Kuchar در زمان استفاده صبح است. تا آنجا که Kuchar را دوست دارد البته او تنها یک بالا 10 در 13 حضور قبلی.

جنگل بود 4 زیر از طریق هشت سوراخ و تا به حال به حل و فصل برای یک 69.

کوری Conners از Listowel, Ont., بود کم کانادایی در 33 بعد از 1-تحت 70 دور. آدم Hadwin و نیک تیلور هر دو از Abbotsford, B. C., گره خورده بودند برای 42nd در حتی همتراز در حالی که راجر اسلون از مریت, B. C., گره خورده بود برای 97 3-بیش از 74.

جنگل’ رکورد در ریویرا است تحت کنون بررسی بیشتر به خصوص در این هفته به عنوان او تلاش می کند برای خود 83rd PGA Tour پیروزی به مجموعه ای از علامت گذاری حرفه ای او در حال حاضر سهام با سام Snead. جنگل است نه برنده در 10 ظاهر به عنوان یک طرفدار دو نفر دیگر به عنوان یک آماتور.

کوبه برایانت الهام

این یک برگزار شد, وعده, به خصوص پس از او حفر 8-آهن به par-5 سوراخ باز و عقاب زدن توپ. مرگ برایانت در Jan. 26 هنوز خام در لس آنجلس و تور اختصاصی شماره 8 — برایانت عینک Nos. 8 و 24 او در طول 20 سال با لیکرز — با بنفش-و-طلا, توپ را روی گوه ثبت نام. جنگل ساخته شده مرغک وجود دارد گذشته خود را یکی از دور.

“مضحک داشتن این دو شماره” جنگل گفت: از ظهر از عقاب زدن توپ. “و سپس شماره 8 اتفاق افتاده است به آمار یک در وجود دارد و تا به حال کوچک و پا زدن در آن وجود دارد برای مرغک.”

بروکس Koepka تا به حال نایک طراحی برخی از بنفش-و-طلا Mamba کفش های گلف در ماه اکتبر گذشته به دلیل برایانت الهام بخش او در بازگشت خود را از آسیب. Koepka به نام شرکت کفش پس از شنیدن برایانت مرگ در سقوط یک هلیکوپتر و پیشنهاد چیزی انجام می شود غافل که او درخواست کرده بود کفش سال پیش از آن. او باز با 69.

جاستین توماس که به حراج گذاشته شده کوبه با مضمون شن و ماسه قاچ او مورد استفاده در فونیکس باز بود FootJoys بنفش-و-طلا. آنها کمک نمی کند تا او را در این روز است. او باز با 74 و در معرض خطر از دست رفته قطع برای دومین بار در این سال است.

جنگل به نظر می رسید خم در داشتن خود را می گویند در Riviera با عقاب و دو birdies از طریق هشت سوراخ ترک او سه خاموش شود و نه بازگشت به بازی. اما او نمی تواند نگه داشتن نوسان خود را با هم و آن را در نهایت با او.

یک درایو به سمت راست شماره 11 ضربه اکالیپتوس درخت و ricocheted به سمت چپ fairway. او از دست رفته سبز به چپ در ردیف 12 برای دیو. او به یک درایو را به سمت چپ درختان در شماره 13 و رو به بالا-و-پایین از 165 متری برای پر. او کاهش یافته است یکی دیگر از شات در 18 هنگامی که پس از هدف قرار دادن بسیاری از درایوهای چپ او به بیرون درز یکی بد به حق و تا به حال به زمین به fairway کوبیدن آهن خود را به سبد خرید راه در انزجار به عنوان او راه می رفت از طریق جمعیت.

جاستین توماس’ کفش ارج نهادن به اواخر Kobe Bryant. (کریس Trotman/گتی ایماژ)

“فقط نمی رسید بسیاری از عکس های خوب در پشت نه” جنگل گفت. “ساخته شده یک زن و شوهر سست نوسانات و ساخته شده یک زن و شوهر خوب موجب صرفه جویی در پشت نه برای پر اما فقط قادر به دریافت هر گونه birdies در پشت نه.”

او گفت: وظایف خود را به عنوان میزبان مسابقات او را نگه داشته و دور از محدوده عمل به جز برای یک زمان کوتاه قبل از pro-am پنج شنبه و او در تلاش بود به قطعه ای چیزی هم برای دور اول. آن را تنها به طول انجامید ،

Kuchar به ندرت دچار مشکل

Kuchar ساخته شده مرغک در دو تا از پر 5s ساخته شده دو مرغک putts از 30 فوت و یا دیگر و به ندرت دچار مشکل شد.

“به شلیک یک شماره مانند شما نوع از انجام بسیاری از چیزهای خوب” Kuchar گفت. “من خودم در خیلی مشکل امروز. … من احساس مانند آن را فقط ثابت گلف بسیاری از فرصت ها و من قادر به تبدیل تعداد زیادی از فرصت های امروز”

K. H. Lee و راسل هنلی همچنین دیو و شد در 67, همراه با Wyndham کلارک از صبح موج. آدم Schenk و هارولد وارنر سوم هر حال 67 در بعد از ظهر تحت کمی بیشتر ملایم و سبزی که bumpier از خیلی ترافیک پا در طول روز.

Rory McIlroy باز با 68 در بازگشت خود را به شماره 1 در این دنیا و در آن زمان او را زمان برای رفتن است.

McIlroy باز توپ را روی گوه شات خالص بود اما آن را منعکس بیش از 10 سبز و نورد تا نزدیکی لب از پشت پناهگاه. او اولین شوت شن و ماسه و به خوبی به فرار با همتراز تنها به دست 3-پا putts در آینده دو سوراخ — یکی برای مرغک یکی برای پر.

هوا سرد نشان میدهد چالش

او به تقلا راه خود را در امتداد پشت تا انفجار 3-چوب به حدود 30 فوت در همتراز 5 17 و عقاب و سپس اضافه کردن یک عقاب در تاریخ همتراز-5 سوراخ باز.

بزرگترین چالش بود و هوای سرد در صبح است.

McIlroy پاره پاره یک درایو — او است که بسیاری در دور باز — به par-5 11th و سپس آمد تا 30 متری با یک خیط و پیت کردن 3-چوب. حدود دو ساعت بعد از آن او تا به حال 289 متری دوم خود به par-5 17 و آمار 3-چوب به پین بالا است.

“این فقط به شما نشان می دهد چه درجه حرارت می کند” McIlroy گفت.

پاتریک Cantlay و پاتریک رید در میان کسانی که در 68.

حتی در نعناع شرایط تنها در حدود یک سوم از زمین را شکست پر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>