کوچک فرودگاه با چنگک جمع کردن در پول نقد پس از botched محرک فرمول

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک فرودگاه کوچک در Devils Lake, N. D. گل به اندازه کافی پول تحت فدرال محرک قانون برای پوشش هزینه های خود را برای 50 سال. اما یکی از کشور های پر رفت و آمدترین فرودگاه بین المللی JFK در نیویورک رو به سختی به اندازه کافی برای کمک به آن را از طریق سه ماه از عملیات.

کنگره و اداره هوانوردی فدرال نوشت: این قانون به یک لبه برای فرودگاههای کوچک با توجه به خانه داری و فرودگاه تحلیلگران — اما در این روند آنها ایجاد نابرابری در بودجه از یک فرودگاه به دیگری.

در حال حاضر FAA در تلاش است برای تمیز کردن botched بودجه تلاش کنند.

واگرا نتایج برای فرودگاه ها نشان می دهد که چگونه مهم مبهم مقننه زبان می شود وقتی که می آید به بی سابقه اقتصادی و بسته های کنگره را تصویب کرده است. در سراسر multitrillion دلار فدرال نجات تلاش شده است وجود دارد یک سری متناسب و شروع می شود با برخی از شرکت ها و گرفتن پول به سرعت در حالی که دیگران رنج می برند اغلب بدون دانستن چرا.

داستان پشت این 10 میلیارد دلار در فرودگاه بودجه تلاش ساده است: فرودگاه با کمی و یا بدون بدهی و یک مقدار مناسب و معقول از پول نقد در دست برخوردار بودند به دریافت نسبتا زیادی از پول است. اما که ذاتا بهره مند فرودگاههای کوچک چرا که آنها لازم نیست که مقدار بسیار عظیمی از بدهی های مرتبط با پروژه های سرمایه ای بزرگتر در فرودگاه.

برای نزدیک به 200 فرودگاه های تجاری که تنها به اندازه کافی پول برای پرداخت صورتحساب برای چند ماه فدرال کمک مالی به معنی عدم اطمینان در مورد آینده خود و تصمیم گیری های دشوار در مورد خدمات و یا پروژه ها به کاهش در یک بار پول فدرال اجرا می شود. که می تواند بهبود و حتی بیشتر پیچیده برای جوامع است که تکیه بر فرودگاه برای تقویت گردشگری و یا ارائه خدمات ضروری به ذکر است مسافران خلبانان خصوصی و دیگران که امید به بازگشت به استفاده از آنها را زمانی که مسافرت هوایی میدارد تا دوباره.

“این بسیار اریب به سمت فرودگاههای کوچک با صفر بدهی و چیزی شبیه به یک دلار در ذخایر گفت:” علامت گذاری Sixel یک مشاور که شمارش ده فرودگاه به عنوان مشتریان و آماده که یک تجزیه و تحلیل آنها. “آن را خارج از غرفه را مانند انگشت شست درد.”

این بدان معناست که فرودگاه مانند مریل زمینه یک فرودگاه کوچک در آلاسکا است که تا حد زیادی در خدمت هواپیماهای کوچک را دریافت نزدیک به 18 میلیون دلار به ارزش حدود نه سال از آن هزینه. آن مدیر گفت: Anchorage Daily News که در آن “پول بیشتر سرمایه گذاری مریل زمینه در پنج سال گذشته اگر نه همیشه.”

و جان Murtha جانزتاون-Cambria County Airport — هیچ غریبه ای به فدرال largess با توجه به اواخر مجلس است که فرودگاه را به اسم شناخته شده بود برای آوردن صفحه اصلی گوشت خوک — راه اندازی شد برای دریافت بیش از 5 میلیون دلار. آن طور متوسط حدود یک دوجین روزانه مسافر boardings در سال 2018 است.

در حدود 3300 فرودگاه در حال گرفتن یک تکه از 10 میلیارد دلار اختصاص داده شده در مراقبت عمل می کنند. فردی اعطای مقدار محدوده از $1000 به $338,535,265 و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های سرمایه ای عملیات و یا پرداخت بدهی.

در روند شتابزده توسعه لایحه, آمریکا حال ساده که پیشنهاد تکیه تقریبا به طور انحصاری بر روی تعدادی از مسافران پرواز از طریق فرودگاه. که می توانست فرودگاه تقریبا به همان نسبت به چه مشغول هستند.

“ما تحت فشار قرار دادند در برابر [برنامه را بدهی به حساب] اما این روند اتفاق افتاده است تا به سرعت” دموکراتیک مشاور گفت.

مجلس سنا تخصیص سخنگوی اشاره کرد که برنامه ای برای توزیع بودجه توسعه یافته بودند در مشاوره با FAA و در نهایت با ثبت نام از دموکرات و جمهوری خواه تصاحب در هر دو مجلس. سخنگوی استدلال کرد که زبان کنگره گردد به آژانس انعطاف پذیری.

“واقعیت این است که FAA شده است قادر به ایجاد تنظیمات لازم بدون زبان جدید را نشان می دهد انعطاف پذیری کافی ارائه شد برای شروع با” سخنگوی گفت.

اما حداقل یک نماینده مجلس علنا تقبیح چگونه FAA است که توزیع پول است. تشکر. استیو کوهن (D-Tenn.), که منطقه شامل ممفیس فرودگاه بین المللی خواسته FAA به حالت تعلیق در اعطای پرداخت تا زمانی که کنگره یک فرصت برای رفع آنها. او اشاره کرد که ممفیس بین المللی دوم-شلوغ ترین محموله فرودگاه در جهان رو کمتر از نزدیکی McGhee تایسون فرودگاه در ناکسویل که تا به حال نیمی به عنوان بسیاری از مسافران سفر از طریق آن در مقایسه با ممفیس در سال 2019.

“هدف از مراقبت عمل اورژانس امداد برای حمایت از آمریکا در فرودگاه است که در حال تجربه اقتصادی شدید اختلال ناشی از COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی به تقویت یا دو کوچکتر فرودگاه’ بودجه بر اساس دلخواه فرمول” کوهن نوشت: در نامه ای به FAA.

در بخش رسیدگی به outsized مقدار وعده داده شده به برخی کوچکتر فرودگاه FAA تصمیم پس از چشم ظاهر جوایز اعلام شد, به, فلیپ فلاپ اولیه کمک های مالی که در فرودگاه می تواند دریافت در چهار سال هزینه های عملیاتی خود را که به طور معمول چه مدت فرودگاه مجبور به صرف پول کمک مالی به هر حال.

آژانس می گوید هدف از این کلاه برای “پیشبرد کنگره قصد به آدرس هزینه نیازهای فرودگاه و ترویج مدیریت موثر از مراقبت در عمل صندوق است.”

تعداد نسبتا کمی از فرودگاه اعطا بیش از چهار سال از هزینه های عملیاتی هنوز هم می توانید بقیه چه بود خود را کنار بگذارند برای آنها, اما تنها اگر آنها “نشان می دهد نیاز” برای پول اضافی و می تواند “نشان می دهد استفاده از این وجوه” در عرض چهار سال زمان دوره FAA گفت.

در ضمن فرودگاه مدیران سراسر کشور که نمی, بهره مندی از این لایحه در حالی که سپاسگزار برای هر تزریق پول نقد در حال نا امید و اشتباه به عنوان آنها سعی کنید به درک آنچه اتفاق افتاده و آنچه در آینده.

Cris Jensen, مدیر, از, Missoula, فرودگاه بین المللی در مونتانا به نام برنامه های اصلی برای توزیع کمک های مالی “کمتر از کامل است.” “در تئوری آن کار کرده و آن را خوب بود اما وجود دارد برخی از نقاط دورافتاده این نوع از سقوط از طریق ترک” جنسن گفت.

Missoula یکی از کسانی که در نقاط دورافتاده. آن را مجبور به ترک بدهی و پول نقد بخش خالی در سال 2018 هنگامی که آن را پر کردن فرم که در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محاسبه اعطای جوایز دلیل آن است که رفتن را از طریق یک ممیزی. پس از آن موفق به بهره مندی از بخشی از قانون و دریافت تنها 5.6 میلیون, هر چند او گفت که FAA شده است دلسوز به خود فرودگاه گرفتاری.

برنامه ریزی برای توزیع پول بود “بد” گفت: الان Penksa مدیر اجرایی گینسویل منطقه فرودگاه در فلوریدا. خود فرودگاه است که در خط به دریافت یک کمی بیش از 3 میلیون دلار خواهد شد که پوشش بیش از هشت ماه از هزینه های.

انجی نیزه مدیر فربنکس فرودگاه بین المللی گفت که اجرای این لایحه شده است گیج کننده است.

“تا آنجا که آنها چگونه با این مقدار دلار برای فرودگاه هیچ کس واقعا نمی داند … من در میانهی شب هر کسی که در حل معما,” او گفت:.

Fairbanks,’ بودجه از مراقبت عمل خواهد شد و آخرین آن را فقط به اندازه کافی بلند برای رسیدن به شروع سال مالی جدید در ماه جولای.

“این ترسناک برای ما” رفتن به عامل جدید سال, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>