Sean موناهان را به ثمر رساند. در ضربات پنالتی برنده به عنوان Calgary Flames جامعی دو بازی ترمز با پیروزی 4-3 بیش از Edmonton Oilers در روز چهارشنبه.

اندرو Mangiapane تا به حال یک جفت از اهداف و الیاس Lindholm نیز به ثمر رساند برای شعله های آتش که بهبود یافته به 27-19-6.

Kailer Yamamoto, Alex Chiasson و مت Benning به ثمر رساند در پاسخ به Oilers (26-18-6) که تا به حال دو بازی برنده خط خط جامعی.

وجود دارد بسیاری از فتنه رفتن به بازی به عنوان بسیاری از تعجب اگر مجادلات ممکن است رخ دهد در پی آخرین دیدار بین دو تیم در ژانویه. 11 در کلگری که در آن شعله های آتش رو به جلو متی Tkachuk تحویل یک جفت از خرد کردن بازدید در زاک Kassian باعث Oilers جناح به پرش Tkachuk یک حرکت که به دست آورده Kassian دو بازی تعلیق که او از روز چهارشنبه.

آنها نمی نا امید به عنوان Tkachuk و Kassian کردن مربع به صورت مختصر مبارزه در طول یک چهره در اواخر دوره اول.

شعله های آتش به گل فقط 61 ثانیه به افتتاح دوره با یک بیت از یک هدیه هدف به عنوان یک زاویه تیز Lindholm شات ضربه مدافع آدم لارسون را چوب و منحرف گذشته Oilers دروازه بان مایک اسمیت.

کمتر از یک دقیقه پس از کلگری دروازه بان دیوید Rittich ساخته شده یک نقطه خالی صرفه جویی در کانر McDavid با پنج دقیقه به بازی در یک شعله های آتش شات trickled گذشته اسمیت و نشسته بر روی هدف-خط قبل از اینکه پاک به ایمنی با یک میلیمتر به فراغت توسط رایان Nugent-هاپکینز که پس از آن رو به نادر مبارزه با کلگری شان موناهان در شیفت های بعدی.

ادمونتون بسته بازی شش دقیقه به دوره دوم به عنوان Yamamoto گل خود و چهارمین گل خود را در نه بازی کردن با این باشگاه بزرگ این فصل را دوباره بجای اول برگشتن.

کلگری به دست آورد سرب با هفت دقیقه از سمت چپ در وسط قاب به عنوان Mangiapane لعنتی یک تایمر به گوشه بالا و سمت راست.

Nugent-هاپکینز و موناهان قراضه در طول دوره اول. (Codie McLachlan/گتی ایماژ)

Oilers تساوی همه چیز را دوباره در کمتر از دو دقیقه بعد هنگامی که Chiasson به ثمر رساند در یک جهش در در بازی قدرت.

Mangiapane گل دوم خود را از بازی با 45 ثانیه به سمت چپ در دوم در انتظار اسمیت قبل از بلند کردن اجسام در پشت دست ضربه زدن شات.

ادمونتون آن ساخته شده 3-3 با هشت دقیقه چپ در سوم زمانی که defenceman Benning که تا به حال از دست رفته گذشته 20 بازی با یک ضربه به سر در بزرگ ساخته شده حرکت به گذشته نوح Hanifin و ضرب و شتم Rittich برای اولین هدف خود در این فصل در نهایت ارسال بازی به هیجان اضافه کاری جلسه که در آن هر دو goalies مجبور شدند به پنج زنگ موجب صرفه جویی در به ارسال آن به ضربات پنالتی.

Oilers هستند پشت در عمل در روز جمعه هنگامی که آنها استقبال St. Louis Blues به شهر, در حالی که شعله های آتش در حال خاموش تا شنبه زمانی که آنها میزبان ادمونتون برای یک مسابقه برگشت.

Kassian جوهر تمدید قرارداد

قبلا Kassian امضا چهار سال تمدید قرارداد با Oilers.

29 ساله از ویندزور, Ont., و این باشگاه به توافق یک معامله به طور متوسط $3.2 میلیون ما سالانه با توجه به گزارش های متعدد.

اعلام در آمد کمتر از یک ساعت قبل از Oilers-شعله های آتش شیب.

Kassian در سرعت حرفه ای سال در فصل پنجم با Oilers. 29 ساله دارای 13 اهداف و 28 امتیاز بیش از 44 بازی این فصل فقط دو گل و یک نقطه خجالتی از تطبیق خود را در اوج حرفه ای.

او در اصل پیش نویس شماره 13 به طور کلی با Buffalo Sabres در NHL 2009 پیش نویس است. او به دست آورد ادمونتون در تجارت با Montreal Canadiens در ازای goaltender بن Scrivens در 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de