Tkachuk نویسندگان دیگری بین-the-پاها انفجار به عنوان شعله های آتش گذشته پرواز کوسه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

میلان Lucic و توبیاس Rieder به ثمر رساند در طول 34 ثانیه در اوایل دوره اول متی Tkachuk افزود برجسته-حلقه شمارش در سومین و شعله کلگری ضرب و شتم San Jose Sharks 6-2 سه شنبه شب ،

زک رینالدو علامت Jankowski nd Mikael Backlund aalso به ثمر رساند را به شعله های آتش back-to-back برنده پس از سه بازی دست خط به لطف برخی از بعید گلزنان.

کلگری رو گل از سه چهارم آستر در Rieder, رینالدو و Jankowski که وارد این بازی با هفت گل در 98 بازی.

اما زیباترین و از همه آمد از Tkachuk که بازی جن بین پاهای خود را قبل از ضرب و شتم هارون دل در قدرت-بازی بازی های هدف ساخته شده است که آن را 5-2.

دیوید Rittich ساخته شده 34 برای صرفه جویی در شعله های آتش.

اریک Karlsson و برنت سوختگی به ثمر رساند برای کوسه ها بودند که تلاش خود را برای سه بازی برنده خط خط از نوامبر. Dell ساخته شده 34 موجب صرفه جویی در.

شعله های آتش پرید زود به ثمر رساند در بازگشت به عقب شیفت در پنج دقیقه اول دوره اول. کوسه نزدیک به کشته اوایل پنالتی به Brenden دیلون اما Radim Simek را پاکسازی تلاش در متوقف شد خط آبی توسط Rasmus اندرسون.

سازمان دیده بان | تکامل از چوگان سرپهن هدف:

ما برای اولین بار شاهد آن انجام می شود توسط مایک Legg در سال 1996 در دانشگاه میشیگان. در آن زمان 24 سال انجام شود تا در NHL اما در حال حاضر چوگان سرپهن هدف اتفاق افتاده است سه بار در این فصل است. چگونه می خواهم به حرکت منحصر به فرد رسیدن به هاکی بالاترین سطح ؟ 2:43

کلگری به سرعت تبدیل شده است که اشتباه به یک هدف با اندرسون تغذیه Backlund که راه اندازی Lucic برای backdoor نکته را 1-0.

شعله های آتش اضافه شده به سرب در شیفت های بعدی زمانی که Jankoswki شات از اسلات رفت پشت تخته به Rieder که شنود گذاشته و آن را به باز کردن net.

رینالدو اضافه شده هدف او چند دقیقه بعد در چهارم ارتجاعی در طول یک تقلا پس از شکر و تخم مرغ در برابر کوسه ها.

سن خوزه در نهایت بازگشت به بازی پس از آن با Karlsson به ثمر رساند و یک give-and-go با بارکلی Goodrow در دوره اول و سوختگی به ثمر رساند در بازی قدرت در اوایل دوم.

کوسه ها قرار داده و فشار سنگین پس از آن اما نمی توانستم به اکولایزر و افتاد پشت در پشت با دو زمانی که Lucic صلیب یخ منتقل عجله منحرف کردن تیمو مایر چوب و منعکس کردن Jankowski قفسه سینه برای یک هدف.

Backlund و Tkachuk به ثمر رساند در بازی قدرت در دوره سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>