برای تنبیه چین مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به لغو هنگ کنگ تجارت امتیازات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تهدید به افزایش تعرفه های واردات از هنگ کنگ و دیگر اقدام به مجازات چین برای آنچه که او به نام “عمیقا نگران کننده” حرکت برای اعمال کنترل بیشتر بر این مستعمره سابق بریتانیا.

در یک گام بتن تهمت با صدور بیانیه روز جمعه به نوار چینی فارغ التحصیل دانش آموزان با پتانسیل روابط نظامی از تحصیل در ایالات متحده در تلاش برای محافظت از تحقیقات انجام شده در دانشگاه های ایالات متحده در برابر چینی سرقت مالکیت معنوی.

در یکی دیگر از حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده خروج از سازمان بهداشت جهانی که او برای انتقاد از اینکه بیش از حد نرم در چین در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در شاید مهم ترین تجارت اقدام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او را گام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر قلمرو جدا از بقیه از چین است.

برای هنگ کنگ که به مدت طولانی لذت می برد معافیت از قوانین ایالات متحده در چین این حرکت را در معرض صادرات آن به همان وظایف که مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه اعمال شده در بیش از $350 میلیارد دلار ارزش کالاهای چینی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترده تر اظهارات به نظر می رسد به عایق های مالی بین المللی تجارت و کسب و کار دیگر روابط دو دلار هنگ کنگ و چین لذت ببرید حداقل در حال حاضر.

سهام ایالات متحده بسیج پس از سخنرانی بازتاب امداد در میان سرمایه گذاران که تهمت نیست بیشتر roil روابط با پکن با کشیدن از یک فاز یک معامله تجاری است که هر دو کشور به امضا رسید و در ژانویه.

در یک نشانه آن است که چین ممکن است نه دیدار با بلند پروازانه خرید اهداف زیر که ایران در آمریکا بخش کشاورزی در روز جمعه کاهش آن را برآورد 1 میلیارد دلار چقدر مزرعه کالا به ایالات متحده ارسال خواهد شد به چین در سال مالی جاری به پایان می رسد که در ماه سپتامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات به دنبال رای در چین بالا مقننه در روز پنج شنبه به تحمیل جدید قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ افزایش شک و تردید در مورد آینده “یک کشور دو سیستم” اصل است که هدایت روابط بین پکن و هنگ کنگ برای بیش از دو دهه است.

“دولت چین حرکت می کند در برابر دلار هنگ کنگ آخرین در یک سری از اقدامات است که در حال کاهش این شهر دیرینه و بسیار افتخار وضعیت. این یک تراژدی برای مردم هنگ کنگ, مردم چین و در واقع مردم جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مقامات چینی را تکذیب کرده اند که قصد دارند برای از بین بردن هنگ کنگ محدود خود تحت حکومت “یک کشور دو سیستم” اصل است که به دنبال پایان حکومت بریتانیا در سال 1997. اما وزیر امور خارجه مایک Pompeo این هفته گفت: ایالات متحده در حال تعیین هنگ کنگ بود دیگر به اندازه کافی مستقل به حکم ویژه آمریکا و درمان است.

هنگ کنگ وضعیت خاص تحت 1992 آمریکا-هنگ کنگ سیاست عمل می کنند ساخته شده است آن را به بهشت جذاب برای شرکت های آمریکایی که می خواهید به فروش به چین و بقیه از منطقه اطراف آن.

اگر تهمت بود به دنبال از طریق و با تهدید خود را به از بین بردن تمام درمان های ویژه برای هنگ کنگ وجود دارد می تواند اثرات شدید در ایالات متحده شرکت های فعال نیز وجود دارد.

برآورد 85,000 شهروندان ایالات متحده زندگی در هنگ کنگ بسیاری از آنها کار برای بیش از 1300 شرکت های ایالات متحده که در عملیات وجود دارد. تقریبا هر عمده ایالات متحده مالی شرکت و حضور در هنگ کنگ با صدها میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت با توجه به 2019 وزارت امور خارجه گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف و از اعمال هرگونه تحریم که بر عملکرد مالی ایالات متحده شرکت های هستند که به شدت سرمایه گذاری در هنگ کنگ است. اما او گفت که دستور ریاست جمهوری خود را در بازارهای مالی به بررسی شیوه های مختلف از شرکت های پذيرفته شده در بورس سهام ایالات متحده برای محافظت بهتر از سرمایه گذاران آمریکایی.

دانیل راسل سابق دولت اوباما در وزارت دفاع در حال حاضر در جامعه آسیا, توافق اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد “نسبتا مبهم” و گفت: از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به سرعت و به طور گسترده آنها اجرا شده است.

راسل بود که رئیس جمهور سابق باراک اوباما نقطه فرد در آسیا با انتقاد چین برای اقدامات خود را در هنگ کنگ اما گفت که رهبران چینی را به وضوح ساخته شده و محاسبه است که در آن می توانید مدیریت هر پاسخ از آمریکا

آن را “یک شکست سیاست های ایالات متحده است که دولت چین است و دیگر هیچ نگرانی در مورد آنچه که واشنگتن فکر می کند و نه از آن می ترسم که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند جمع اوری یک واحد بین المللی پاسخ گفت.

کسانی که به نفع یک سخت تر از خط رویارویی با چین نیز unimpressed با اقدامات است که می آید در میان افزایش خشم در کنگره بیش از چین اولیه دست زدن به coronavirus شیوع و درمان آن از هنگ کنگ.

“آن را معنی دار در همه,” گفت: Derek قیچی چین تحلیلگر در موسسه انترپرایز آمریکا. “هنگ کنگ در بخشی از اظهارات خود گفته شده می تواند یک هفته پیش. آنچه را که آنها انجام شده است از؟”

تهمت نیز انتقاد خود را دموکرات و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در مبارزات انتخاباتی متهم از رئیس جمهور صحبت کردن سخت تر در چین نسبت به او واقع شده است.

هنگ کنگ صادر شده حدود 4.7 میلیارد دلار کالا به ایالات متحده در سال 2019 از 6.3 میلیارد دلار در سال 2018 حداقل تا حدودی به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین است. که مجموع این است که فقط بخش کوچکی از $452 میلیارد دلار کالا به ایالات متحده وارد شده از سرزمین اصلی چین در سال گذشته است.

هنوز پایان دادن و یا به طور قابل توجهی محدود هنگ کنگ ویژه وضعیت در معرض آن به مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها می تواند بیش از اهمیت نمادین.

“هنگ کنگ است که تنها 3 درصد از تولید ناخالص داخلی چین, اما آن نقش یک آستین ، نقش مهمی در اقتصاد و اتصالات آن به سایر نقاط جهان گفت:” اسکات کندی, چین تحلیلگر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

این اقدامات با هدف مستقیما در رژیم چین ارسال می تواند قوی تر پیام.

حرکت به نوار برخی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و بعد اعتقادی محققان می تواند حدود 3000 چینی که از چین-نظامی مربوط به دانشگاه, کندی گفت.

“این را برساند که در آن دانشجویان اما دارای بیشترین حاشیه ای از اثرات در نگه داشتن آمریکا تکنولوژی و دانش از دست چین, نظامی,” او گفت:.

ایالات متحده را نیز شروع مراحل را برای تحمیل تحریم های چینی و هنگ کنگ مقامات “به طور مستقیم یا غیر مستقیم درگیر در فرسایش هنگ کنگ استقلال است.” وزارت امور خارجه خواهد شد تجدید نظر در آن سفر مشورتی برای هنگ کنگ “به منعکس کننده افزایش خطر نظارت و مجازات توسط دولت چین دستگاه امنیتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>