توکیو 2020 مشعل تحویل جای خالی آتن ورزشگاه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

توکیو 2020 المپیک شعله تحویل در آتن در هفته آینده انجام خواهد شد در خالی ورزشگاه در میان coronavirus شیوع یونان کمیته ملی المپیک گفت: در روز یکشنبه. یونان در روز جمعه لغو مانده از داخلی رله مشعل المپیک از طریق این کشور برای جلوگیری از جذب جمعیت یک روز پس از توکیو بازی شعله روشن شد در باستانی المپیا.

“یونان کمیته المپیک تصمیم گرفته است که نخستین مراسم “توکیو 2020″ بازی های المپیک در شنبه 19 مارس برگزار خواهد شد را در Panathenaic ورزشگاه پشت درهای بسته” آن را در بیانیه ای گفت.

سازمان دیده بان | مشعل المپیک روشن در یونان:

یونانی بازیگر زانتی Georgiou نقش Priestess بالا روشن شعله در باستانی المپیا یونان برای شروع توکیو 2020 المپیک تابستانی رله مشعل. 1:33

مرکزی آتن ورزشگاه, سایت 1896 بازی ها معمولا جذب هزاران نفر از تماشاگران به تحویل مراسم به بعد شهر میزبان زمستان و تابستان بازی ها در هر دو سال.

یونان تا به حال سه مرگ و میر ناشی از این بیماری و 228 مورد تأیید اواخر روز شنبه.

“پس از دستور دولت یونانی به منظور مهار بیماری همه گیر کوروناویروس و برای حفاظت از بهداشت عمومی بدون اعتبار کارت های صادر شده معتبر خواهد بود” این کشور به کمیته ملی المپیک گفت.

ژاپن هنوز هم در حال آماده شدن برای میزبانی بازی های المپیک, نخست وزیر شینزو آبه گفت: به رغم افزایش جهانی نگرانی در مورد زنده ماندن از بازی های تابستانی با توجه به شیوع کروناویروس.

آبه و دولت خود را به عنوان به خوبی به عنوان کمیته بین المللی المپیک شده اند قاطعانه ژوئیه 24-Aug 9 بازی پیش خواهد رفت و حتی به عنوان جهانی دیگر رویدادهای ورزشی شده اند را در خود نگه دارد.

گمانه زنی ها در مورد تاخیر از جولای شروع تاریخ رشد کرده است پس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سازمان باید در نظر بگیرید یک سال تعویق افتادن.

رله مشعل المپیک که در آن مشعل المپیک به طور معمول شروع می شود یک تور در سراسر کشور میزبان است و با توجه به شروع در استان فوکوشیما در کمتر از دو هفته. تور مشعل از طریق یونان در حال حاضر قطع شده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>