توکیو المپیک دهندگان در حال تلاش برای شلیک کردن شایعات که در این سال 2020 بازی ممکن است لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل گسترش یک ویروس جدید است.

ژاپن تاکنون گزارش هیچ مرگ ناشی از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 200 نفر در چین است. ژاپنی دهندگان تردید کرده اند می گویند مقدار برای چند روز اما روز جمعه آنها خطاب به شایعات. به طوری که کمیته بین المللی المپیک نیز گفت ،

بازی های المپیک باز در جولای 24, کمتر از شش ماه به دور است.

“ما هرگز بحث لغو بازی ها” توکیو سازمان در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس. “توکیو 2020 ادامه خواهد داد به همکاری با کمیته بین المللی المپیک و سازمان های مربوطه و بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات که ممکن است لازم باشد.”

شایعات لغو گسترش در ژاپن با گزارش که در سوئیس مستقر در کمیته بین المللی المپیک در دیدار با سازمان بهداشت جهانی در مورد شیوع. این است که به نام ویروس یک اورژانس جهانی.

“آماده سازی برای توکیو 2020 همچنان به عنوان برنامه ریزی شده” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت. “این عمل عادی برای کمیته بین المللی المپیک به همکاری با همه اصلی سازمان ملل متحد لازم است در این منجر به این بازی و این به طور طبیعی شامل چه کسی است.”

توکیو فرماندار Yuriko Koike سخنرانی پیش از آن در هفته به سران 62 شهرداری ها, هشدار در مورد خطرات. ژاپن نیز خواست شهروندان را به سفر به چین است.

“ما باید بصورتی پایدار و محکم مقابله با کروناویروس جدید به آن داشته باشد و یا ما می رویم به آن را پشیمانی,” او گفت:.

#TokyoOlympicCancelled

شایعات را گسترش آنلاین با هزاران نفر از نظرات در توییتر تحت هشتگ در ژاپنی “توکیو المپیک لغو شد.”

کمیته بین المللی المپیک رسیده بود قبل از این و حمل بیمه برای چنین امکانات. آن را لغو کرده است, بازی های المپیک در زمان جنگ و مواجه تحریم در سال 1980 و 1984. آن را نیز برگزار 2002 بازی های المپیک زمستانی در شهر سالت لیک تنها چند ماه پس از 9-11 حملات در ایالات متحده است.

پشه عهده Zika ویروس همچنین بازیگران سایه اجرا تا 2016 بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو.

مشکل بزرگتر برای بازی های المپیک می تواند با مقدماتی حوادث در چین و جاهای دیگر که لغو و یا به تعویق افتاد. بین المللی فدراسیون را مجبور به برنامه ریزی مجدد حوادث و ورزشکاران می تواند در حال حاضر چالش های اضافی و غربالگری.

جهانی دو و میدانی حاکم بدن از دو و میدانی اعلام کرد پیش از آن در هفته آن را تعویق انداختن جهانی داخل سالن قهرمانی آسیا در نانجینگ چین تا سال آینده. این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مارس 13-15.

سفر غربالگری و allaying ترس خاصی به پیچیده تر اگر شیوع بیماری همچنان ادامه دارد. این 11,000 ورزشکاران انتظار می رود به رقابت در بازی های المپیک توکیو نیز در صورت فشار به ایمن ماندن.

حامیان و شبکه های تلویزیونی که میلیاردها دلار نیز خواهد شد سعی کنید به نگه داشتن بازی در مسیر.

تقاضا برای المپیک بلیط در ژاپن بی سابقه بیش از عرضه حداقل 10 بار. سازمان دهندگان می گویند 7.8 میلیون بلیط در حال صادر شده برای بازی های المپیک است.

سازمان دهندگان می گویند که آنها در حال صرف در مورد $12.6 میلیارد برای قرار دادن در بازی. اما یک حسابرسی ملی اداره می گوید که این هزینه ها دو برابر این مقدار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de