توکیو المپیک لغو خواهد شد اگر نمی تواند برگزار شد 2021 بازی رسمی می گوید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اگر coronavirus همچنان یک تهدید جهانی و موکول بازی های المپیک تابستانی نمی تواند برگزار شد 2021 آنها لغو خواهد شد رئيس جمهور از توکیو 2020 سازماندهی کمیته گفت.

Yoshiro موری گفت Nikkan Sports ژاپن در یک مقاله منتشر شده که این روز ها نمی توان به تعویق افتاد برای بار دوم. آنها برنامه ریزی شده برگزار می شود در جولای 24 از طریق Aug. 9 اما تنظیم مجدد برای جولای 23 Aug. 8, 2021.

“هیچ در این وضعیت آن لغو خواهد شد,” او گفت:. “در گذشته زمانی که وجود چنین مشکلاتی مانند زمان جنگ آن لغو شده است. در این زمان ما در حال جنگ نامرئی دشمن.

“این یک قمار است برای بشر. اگر جهان پیروزی بر ویروس و ما می توانیم با برگزاری بازی های المپیک پس از آن بازی ما خواهد بود در بسیاری از مواقع با ارزش تر از هر گذشته بازی های المپیک است.”

بازی های المپیک تابستانی لغو شد و در سال 1916 در میان جنگ جهانی اول و هر دو فصل تابستان و زمستان بازی ها نامیده می شدند در سال های 1940 و ’44 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

جامعه پزشکی در ژاپن در حال حرکت به سمت یک اجماع که برگزاری سال آینده بازی های المپیک مارس لولا در پیدا کردن یک coronavirus واکسن.

ژاپن انجمن پزشکی جمهور Yoshitake Yokokura گفت: در رسانه های تصویری کنفرانس در روز سه شنبه که بازی های المپیک بودند که ممکن است تنها در صورتی که عفونت تحت کنترل نه تنها در ژاپن بلکه در سطح جهان.

“در نظر من از آن دشوار خواهد بود برای برگزاری بازی های المپیک مگر موثر واکسن در حال توسعه” Yokokura گفت.

او نگفت که آیا او مخالف المپیک بدون واکسن.

ژاپن گزارش کرده است 13,576 COVID-19 موارد و 712 نفر دیگر از کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو در اوایل این سال است. روز سه شنبه وزارت بهداشت گزارش 389 کل مرگ و میر ناشی از ویروس است.

سازمان دیده بان | کمیته بین المللی المپیک در دیک پوند معتقد است که در جنبش المپیک با وجود رابطه جنسی خشن زمان:

با توکیو 2020 در برگزاری راب پیزو به نظر می رسد در گذشته بازی کردم که لغو و یا به کشورهای در خانه بمانند. 3:35

یک استاد بیماری های عفونی گفت: در هفته گذشته او نیز شک و تردید در بازی های المپیک می تواند باز در 15 ماه.

“من بسیار بدبینانه در مورد برگزاری بازی های المپیک تابستان آینده مگر اینکه شما در برگزاری بازی های المپیک در یک کاملا متفاوت با ساختار جمله هیچ مخاطبان و یا بسیار محدود مشارکت” گفت: Kentaro ایواتا, استاد بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه.

Devi Sridhar استاد بهداشت جهانی در دانشگاه ادینبورگ نیز گفت: برگزاری بازی های المپیک بستگی دارد ممکن است پیدا کردن یک واکسن. این همچنین می تواند تقاضای خود را به 2022 پکن بازی های المپیک زمستانی در چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده است.

او گفت: واکسن بود “خوش بینانه 12 تا 18 ماه به دور است.”

ICYMI | زمانی که بازی های المپیک لغو شد یا به تعویق افتاد:

CBC Sports’ اسکات راسل صحبت با کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند در مورد قدرت های المپیک و چرا از آن مهم است که هنوز هم نگه 2020 بازی. 4:00

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>