تام بردی: آن را ‘زمان’ به ترک میهن پرستان برای چالش های جدید با Bucs

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تام بردی وارد شده نهایی خود را در فصل جدید انگلستان با اگاهی که این امر می تواند گذشته خود را با میهن پرستان.

شش بار قهرمان سوپر باول که امضا شده با خلیج تمپا Buccaneers در رایگان آژانس در ماه گذشته گفت: در SiriusXM را Howard Stern Show آن را “فقط در زمان” برای تغییر تکرار کرد او هیچ سخت احساسات در مورد مربی لایحه Belichick نمی ساخت او یک وطن پرست برای زندگی است.

“من فکر می کنم او تا به بسیاری از وفاداری و من فکر می کنم من و او تا به حال بسیاری از مکالمات که هیچ کس تا به حال شده است ضروری و نه باید آنها بود” بردی گفته استرن در طول گسترده مصاحبه به مدت بیش از دو ساعت است.

“بسیاری از اشتباه فرضیات ساخته شده در مورد رابطه ما و یا در مورد چگونه او در مورد احساس من. من می دانم که واقعا چگونه او احساس می کند در مورد من” چهار بار سوپر باول MVP اضافه شده است.

“در حال حاضر من قصد دارم برای پاسخ به هر شایعه یا فرض ساخته شده است که غیر از آنچه که مسئولیت خود را به عنوان مربی این است که سعی کنید برای دریافت بهترین بازیکن برای این تیم نه تنها در کوتاه مدت بلکه در دراز مدت نیز هست.”

با بردی و Belichick پیشرو در راه میهن پرستان برنده 17 عنوان تقسیم و به نظر می رسد در نه سوپر کاسه و 13 مسابقات قهرمانی آسیا بازی بیش از 20 سال گذشته است.

بردی که شما به نوبه خود 43 در ماه اوت گفت: “وارد “unchartered خاک به عنوان یک ورزشکار” هنگامی که در ادامه به انجام در سطح بالا در سال های اخیر است.

طولانی حذفی خشکسالی

“من یک ورزشکار و او شروع به برنامه ریزی برای آینده است که چه مسئولیت خود است. و من نمی تقصیر او که” بردی گفت: از Belichick. “این چیزی است که او باید انجام دهند. که چیزی است که هر مربی باید انجام دهند.”

بردی امضا دو سال $50 میلیون ما قرارداد با Bucs ماه گذشته پیوستن به یک تیم با بدترین درصد برنده شدن در لیگ تاریخ است.

Tampa Bay نکرده برگشتی از سال 2007 و آیا پس از فصل پیروزی پس از آن تنها سوپر جام قهرمانی را اجرا 18 سال پیش.

“من هرگز در مورد مراقبت میراث. … من هرگز یک بار زمانی که من در دبیرستان بود گفت: “من نمی توانم صبر برای چه به فوتبال من میراث به نظر می رسد.’ منظورم این است که نه فقط من. که شخصیت من است. پس چرا من را انتخاب کنید یک محل متفاوت? چون این فقط زمان است. من نمی دانم چه بگویم دیگر از آن” بردی گفت.

“من تا به حال انجام همه چیز. من انجام همه چیز را من می توانم در دو دهه با سازمان های باور نکردنی باور نکردنی, گروهی از مردم است. که هرگز تغییر خواهد کرد” سه بار NFL MVP گفت. “و هیچ کس نمی تواند که دور از من. هیچ کس می تواند به کسانی که تجربه یا سوپر جام قهرمانی از ما دور است.”

بردی همچنین صحبت در مورد حرکت خانواده اش را مبله عمارت او اجاره از Derek Jeter در تمپا و همچنین ازدواج خود را به سوپر Gisele Bundchen تلاش ماری جوانا و الکل به عنوان یک نوجوان اما نه با بهره گیری از شیوه زندگی و کالج حرفه ای در میشیگان.

کارفرمایی و همچنین صحبت در مورد جزئیات تصمیم خود را به جست و خیز OTAs در سال های اخیر با پرستان پس از خواندن نامه از همسرش که در آن زمان ناراضی بود با برخی از جنبه های ازدواج خود را.

هرگز یک شکاف با Pats مربی Belichick محوری می گوید:

“آنچه مهم بود به او آنچه که برای من مهم بود و خانواده ما و رابطه ما و در زمان های مختلف مانند هر زن و شوهر, همه چیز نیاز به تغییر” گفت: بردی که گفت که او نگه داشته این نامه است.

“چند سال پیش او احساس نمی مانند من انجام بخشی از من برای خانواده است. … او احساس می کردم که من می خواهم فوتبال بازی تمام فصل و او را به مراقبت از خانه و سپس همه ناگهانی وقتی که فصل را پایان من می باشد مانند: ‘بزرگ, اجازه دهید من به همه من دیگر فعالیت های کسب و کار اجازه دهید من به من آموزش فوتبال’ و او نشسته وجود دارد رفتن, `هنگامی که شما در حال رفتن به انجام کارهای خانه ؟ زمانی که شما با رفتن بچه ها به مدرسه؟’ بردی گفت.

“من تا به حال برای ایجاد یک انتقال بزرگ در زندگی من می گویند” من نمی توانم تمام چیزهایی که من می خواستم برای انجام فوتبال مانند من استفاده می شود به,” او اضافه شده است. “من به مراقبت از همه چیز با خانواده من” از آنجا که خانواده من … این وضعیت بزرگ نیست. او راضی به ازدواج ما.

بردی بود پرسید: چند سوال در مورد رابطه اش با Belichick که انتخاب او در دور ششم پیش نویس 2000 — شماره 199 کلی.

کارفرمایی تاکید شده است وجود دارد هرگز یک شکاف بین او و مربی بیش بود که بیشتر مسئول جدید انگلستان ،

“من نمی تواند انجام کار خود را و او نمی تواند فراموش معدن. بنابراین این واقعیت است که شما می توانید می گویند: “آیا من موفق خواهد بود و بدون او همان سطح از موفقیت است؟’ من باور نمی کنم من می شده اند. اما من احساس می کنم همان بالعکس و همچنین” بردی گفت. “به او اجازه داد من به عنوان بهترین من می تواند باشد. خیلی ممنون میشم که. و من خیلی بر این باورند که او همان احساس در مورد من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>