تونی بلر خواستار قوی تر که و بیشتر همکاری جهانی برای مبارزه با کروناویروس

سابق بریتانیا تونی بلر نخست وزیر یک پیام برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران غربی به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در زبان سیاسی رویداد آنلاین در چهارشنبه بلر خواست دولت برای مقاومت در برابر کشش ناسیونالیسم در میان بحران خواستار زمان مناظره بین “globalizers و غیر globalizers” حواس پرتی و ترغیب کشورها به تمرکز بر همکاری عملی به شکست Covid-19.

اما بلر که همراه با رئیس جمهور سابق آمریکا جورج دبلیو بوش bucked سازمان ملل متحد در هنگام حمله به عراق در دهه گذشته اذعان کرد که چند سازمان های بین المللی هستند تا به وظیفه.

شورای امنیت سازمان ملل متحد است “نه واقعا نماینده جهان امروز” گفت: بلر که در حال حاضر آگهی های غیر انتفاعی موسسه برای تغییر جهانی که او تاسیس در سال 2016.

او اذعان سازمان بهداشت جهانی (WHO) — که مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم به همدستی با چین در پوشش ویروس — نیاز به ساده کردن آن بوروکراسی. اما بلر گفت: کشورهای عضو باید توافق را “سازمان” بسیار بیشتر بلند و وزن است.” در غیر این صورت آن را “ناعادلانه به انتقاد از آنها” به دنبال محدود ماموریت مجموعه ای را برای آنها توسط دولت های ملی است.

با توجه به بلر G20 یک انجمن اقتصادی برای 19 ملل و اتحادیه اروپا و بانک مرکزی است “تنها در کوتاه مدت عملی راه” برای رسیدن به جهانی همکاری است.

این نوع از همکاری ها را نمی توان به دست آورد بدون خرید از چین است. و بلر گفت: دولتهای غربی باید به رسمیت شناختن است که پکن جدید “موقعیت غالب” در جهان به معنی وجود خواهد داشت هر دو زمینه “واقعی رویارویی” در کنار اجتناب ناپذیر نیاز به همکاری در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا و سلامت عمومی است.

وی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به قانون “استراتژیک” در مورد ایالات متحده-چین رابطه, انتقاد از “یک سری از ad-hoc واکنش معاملاتي طبیعت است.” روز از فریم رابطه از نظر مسائل فردی مانند coronavirus همه گیر و یا Huawei فناوری “بیش از” بلر گفت.

“ما باید به درک چین از نقطه نظر” او ادامه داد: توصیف مردم چین به عنوان افتخار و “طبیعت خود ناسیونالیستی.”

اما او گفت: چین نیز نیاز به “قابل پیش بینی و مسئول شریک” با توجه به “عظیم اقتصادی ارتباطات” میان چین و سایر نقاط جهان است. و دولت چین “جدی برای پاسخ به سوالات در مورد ریشه های این (coronavirus) بحران است.”

بلر همچنین وزن در خشمگین جهانی بحث بر سر چگونه بهترین برای پایان دادن به مستندات بسیاری از کشورها برقرار کرده اند در این بهار به سرعت گسترش ویروس. در حالی که او نعمت سریع دوباره باز از اقتصاد بلر اصرار داشت این کار با یک “زیرساخت های مهار” از جمله ماسک-پوشیدن, جداسازی افراد آلوده به دور از خانه های خود و “معیارهای تعریف شده و آستانه برای حرکت بین سطوح” از مستند.

بلر با دقت اجتناب شود به طور مستقیم انتقاد از تهمت داخلی دولت در پاسخ به Covid-19 اما شک و تردید خود را روشن در یک مقاله جدید از موسسه خود را برای تغییر جهانی است. ایالات متحده است که در 39 صفحه گزارش که جمع آوری نمونه هایی از آنچه که در حال کار در سطح جهانی فراهم می کند و یک مدل برای چند سطح ملی و مستندات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر