خیلی زود به coronavirus نگرانی را بیشتر به تاخیر توکیو بازی: جهانی بهداشت متخصص

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

زود است به فکر می کنم رمان coronavirus شیوع بیشتر خواهد شد تاخیر توکیو بازی های المپیک که در حال حاضر به تعویق افتاده است از یک سال و برایان McCloskey یک کارشناس بهداشت جهانی امنیت و پیشگیری از شیوع و گفتگو کرد.

تحت فشار از ورزشکاران کمیته بین المللی المپیک (IOC) و توکیو بازی های سازمان در ماه گذشته به تعویق افتاد 2020 بازی برای یک سال به عنوان coronavirus گسترش بستن جهانی ورزش است.

در عین حال به عنوان کشورها سعی کنید به ضرب و شتم همه گیر با کارشناسان پیش بینی یک واکسن است که هنوز هم 12-18 ماه دور, سوالات باید شروع به سطح به اینکه یک سال تاخیر است زمان کافی برای مرحله بازی در یک محیط امن.

“من فکر می کنم که احتمالا کمی پیش از موعد به این معنا که ما رو 15 ماه بیشتر از برنامه ریزی و آماده سازی برای بازی های المپیک در سال 2021,” McCloskey گفت. “بنابراین من فکر می کنم آن را زودرس می گویند آن را غیر واقعی است [که المپیک برگزار نمی 2021].

“واضح است که داشتن یک واکسن می تواند بسیار مفید نه تنها برای بازی های المپیک, اما برای همه ما است. اما حتی بدون یک واکسن من فکر می کنم وجود دارد دیگر کاهش اقدامات ما خواهد شد نگاه کنید تا مطمئن شوید که ما می تواند اجرای بازی ها با خیال راحت.

“پس این یک چالش است اما من می خواهم بگویم آن را بیش از حد به زودی به آن می گویند نمی تواند اتفاق می افتد.”

سازمان دیده بان | کمیته بین المللی المپیک در دیک پوند معتقد است که در جنبش المپیک در میان رابطه جنسی خشن زمان:

CBC Sports’ اسکات راسل صحبت با کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند در مورد قدرت های المپیک و چرا از آن مهم است که هنوز هم نگه 2020 بازی. 4:00

تعداد تایید رمان coronavirus موارد در ژاپن افزایش یافت به 10000 در شنبه پخش عمومی NHK گفت: تنها چند روز پس از اعلام وضعیت اضطراری تمدید شد به کل کشور در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

فقط بیش از 200 نفر کشته شده اند از این ویروس در ژاپن است.

“این سال برای توکیو آن را به نقطه ای که در آن میزان کاهش است که می شده اند مورد نیاز بود بیشتر از ما می تواند درخواست دولت ژاپن به انجام زمانی که دولت ژاپن نیاز به تمرکز در به دنبال پس از آن جمعیت گفت:” McCloskey عضو سازمان بهداشت جهانی رمان Coronavirus-19 انبوه تجمعات گروه متخصص.

“اما که می تواند به خوبی تغییر کرده است. بنابراین کاملا ممکن است که شیوع این بیماری را در یک سطح که در آن آن را کنترل و بدون هر گونه خطر خاص.

“و یا ممکن است که این واکسن می رسد ممکن است وجود دارد درمان در دسترس است. بنابراین ما فقط نیاز به فکر می کنم از طریق گزینه ها و پرش به بیش از حد بسیاری از نتیجه گیری های بیش از حد به سرعت.”

McCloskey را صبر کنید و ببینید رویکرد برای تلفن های موبایل شبیه به یکی گرفته شده توسط کمیته بین المللی المپیک قبل از آن تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن بازی در میان معترضان.

سازمان دیده بان | سباستین کو هشدار به ورزشکاران در مورد دوپینگ ‘کاهش کوتاه’ در طول همه گیر:

اسکات راسل با CBC Sports صحبت می کرد با سباستین کو رئیس جمهور جهان دو و میدانی در مورد وضعیت ورزش و ورزشکار تست در حالی که در انزوا. 3:33

ورزشکاران عصبانی بودند در حال ترک در حالت برزخ توسط کمیته بین المللی المپیک و توکیو برگزار و در حالی که به تعویق افتادن ارائه یک کوسن ساعت است یک بار دیگر تیک تاک.

ورزش لیگ و فدراسیون در سراسر جهان در حال آماده سازی برای ظهور از شیوع این بیماری و بازگشت به عمل با بیشترین ظاهر استعفا داد و به این واقعیت آنها را در خالی کردن عرصه و استادیوم تا زمانی که آن را بی خطر است برای علاقه مندان به عقب می آیند.

“بنابراین ما می تواند اجرا از طریق این زمان در سال آینده گفت: McCloskey به دنبال به جلو به یک 2021 بازی های تابستانی. “پس از آن می شود بیشتر مشکل به خاطر مردم صرف مقدار زیادی از پول ورزشکاران را به را تشکیل می دهند ذهن خود را که آیا آنها می آیند یا نه.

“بنابراین آن را می شود بیشتر و سخت تر به شما نزدیک تر دریافت کنید. اما من می خواهم بگویم وجود دارد تمایل و شور و شوق را به مطمئن شوید که آن اتفاق می افتد به درستی.

“بنابراین مردم سعی خواهد کرد و من فکر می کنم آنها را قطع و تا آخرین دقیقه برای دیدن اینکه آیا آن را بی خطر است برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>