‘بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به’ و ‘کار و عشق’: تلویزیون واقعیت ممکن است Stupider از همیشه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این یک پیش نمایش از ما فرهنگ پاپ عضویت در خبرنامه روزانه وحش وسواس نوشته شده توسط senior سرگرمی خبرنگار کوین Fallon. برای دریافت کامل خبرنامه در صندوق پستی خود را هر هفته برای ثبت نام آن را در اینجا.

این هفته:

واقعیت تلویزیون رفته است انتهای عمیق

آیا هر کس دیگری با استفاده از آنها همه گیر پارانویا ناشی از بی خوابی هم به تماشای فیلم های یوتیوب از بت آمریکایی شرکت کنندگان کاملا آن را به قتل تا ساعت اندکی از صبح ؟

Carly Smithson کندو که در آن شما در? چگونه در مورد هیلی راینهارت مشروط? وجود دارد هر کس دیگری که می تواند به توقف تماشای ویدئوها از Syesha Mercado استخوانی بالا-کمربند اوج? Vonzell جزایر? ملیندا Doolittle? Hollie Cavanagh را Celine Dion پوشش مثبت بی بدیل? چگونه در مورد دیانا DeGarmo? منظورم این است که به یاد داشته باشید دیانا DeGarmo?

و یا آنچه که در مورد بسیار خاص و لحظه ای که دیوید کوک خواند “Always Be My Baby?” یا کنستانتین Maroulis که تمام چیزی است ؟ و یا زمانی که جیسون Whatshisface burped از “تسبیح” و ملت واکنش نشان داد به عنوان اگر او تا به حال فقط اختراع موسیقی ؟ یا 400 “پارک.” آیا David Archuleta یک OnlyFans هنوز ؟ یا بهترین آواز وجود دارد تا به حال شده است: Jennifer Hudson انجام “دایره زندگی” ؟

آن را تا حدودی جالب به ولع مصرف halcyon days of reality TV که بت آمریکایی شد یک نیروی عظیم منهدم کننده و نوع نداده گسترش مثل علف های هرز در سراسر, سرگرمی, چشم انداز است.

زمانی که کل این قرنطینه چیزی که آغاز شده و ما سپاسگزار است که تلویزیون واقعیت بود پله تا بازی خود را به ارائه بسیار مورد نیاز حواس پرتی و هنوز هم درست است که زنان خانه دار واقعی از نیویورک و بورلی هیلز rupaul’s Drag Race و ساخت قطع شده اند غیر قابل بیان منابع از شادی. جهنم ما حتی سخاوتمندانه و پرتاب عشق کور است به مخلوط. آشکارا افتضاح است که نشان می دهد آن را حداقل سرگرم کننده برای بحث در مورد.

اما ما لطف منقضی شده است. واقعیت تلویزیون عامیانه شروع به از دست دادن خود را لعنت ذهن.

اول آن آورده شده است به من توجه دارد که یک مسابقه آواز spin-off از این کارشناسی با عنوان گوش دادن به قلب خود راکه در گذشته شرکت کنندگان در یک عمارت و croon آهنگ عشق به یکدیگر است. که خواست برای این کار ؟

روز جمعه Netflix راه اندازی بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی بهیک دوستیابی سری که در آن شرکت کنندگان در یک عمارت و برنده مبلغ 100,000 اگر آنها با یکدیگر است. چه واقعی جهنم ؟ (همکار من لورا Bradley آن را تماشا برکت قلب و گزارش “این دختران بد نیست حتی ارزش فکر کردن در مورد.”)

سپس آن را نیز اعلام کرد که ماه آینده فاکس هوا خواهد کار و عشقاست که در آن یک لیسانس شرکت کننده که می خواهد به یک کودک مطابق با 15 مردانی که رقابت به پدر همه توسط این زن که با بازی شارلوت در جنسیت و شهر.

و به عنوان اگر همه چیز در حال حاضر نمی به نظر می رسد مانند هر واقعیت تلویزیون نشان می دهد یک تقلید مسخره امیز از یک قسمت از 30 راک بیا به زندگی یک تلفن همراه تنها برنامه به نام Quibi به معنای شما را به تماشای نیش اندازه محتوا در حالی که شما مدفوع و راه اندازی در هفته گذشته با یک برنامه که در آن Tituss بورگس انفجار مواد غذایی از یک توپ بر روی شرکت کنندگان, که طعم و متعاقب آن ظروف سرباز یا مسافر در لباس های خود را و سپس طبخ آنچه آنها فکر می کنم ظرف بود.

آیا تماشای این نشان می دهد مردم. احترام به خودتان است.

دیزنی است که ضد داریل هانا کون

استبداد دیجیتال خز تکنولوژی می داند هیچ مرزهای شارژ مندرج در آن پست-گربه ترور این بار در دیزنی به علاوه.

خانواده پسند جریان, خدمات, بود منبع, مسخره, در این هفته برای آن تصمیم به سانسور داریل هانا در سال 1984 کلاسیک چلپ چلوپ نه با تاری یک نوار و یا یک برش از صحنه به طور کامل اما با اضافه کردن کابوس القا CGI مو به الاغ او را مانند یک VFX merkin از جهنم است. (شما باید به سازمان دیده بان ویدیو از آن در این توییت.)

حماقت از prudishness و hideousness از سانسور تاکتیک است, البته, بسیار خنده دار است. اما آن نیز صحبت می کند به گسترده تر در مورد موضوع است. بله داریل هانا کون مسائل!

دیزنی شده است ساخت قیچی و کاهش در اینجا وجود دارد و در چند عنوان که در دیزنی Plus—کلمات لعن و نفرین نژادی تهمت مشکل ساز مواد—که به نظر می رسد بی ضرر به اندازه کافی زمانی که آن را فقط در پیگیری ساخت محتوای بیشتر بچه پسند.

اما یکپارچه سازمان مانند دیزنی عطف به ماسبق ویرایش محتوای متناسب با چشم انداز خود را و استانداردهای اخلاقی است که ارباب-y به طور بالقوه ظالمانه و به طور کلی بزرگ—به خصوص در پی تصمیم گیری مانند حرکت برنامه ریزی شده , عشق, Simon تلویزیون نشان می دهد به Hulu بیش از محتوای نگرانی است, گی نوجوان زیبا, عاشقانه و نه دوستانه بچه?) و هر هیلاری داف است اشاره به اینجا.

بله بالا بردن ابرو و بیش از آن. بلکه خداوند است که داریل هانا کون مو است واقعا خنده دار است.

وجود دارد می تواند معجزه

پس کل این پناهگاه در محل چیز ها وجود داشته است توسط یک تعداد 473 نسخه های تلویزیون ویژه و جریان زندگی می کنند از افراد مشهور آواز و ساخت محتوا از خانه های خود.

جمع آوری کمک return of The Rosie o’donnell Show برجسته. هفته گذشته شنبه شب زنده قسمت به طور معمول ناقص مثل همیشه بود و تا حدودی تکان دهنده در مطلق ابتکار عمل در آن زمان به آن را بکشید. (Kate McKinnon را RBG تمرین یکی از جالب ترین چیزهایی که نشان می دهد تولید کرده است این سال است.) جان الیور و سامانتا زنبور عسل خود ضبط هفتگی را نشان می دهد حفظ سلامت عقل من.

اما چیزی که هنوز است در صدر و یا رک و پوست کنده ممکن است همیشه بالا, بزرگترین درمان جدید شادمهر-از-خود-خانه روند: نیروگاه خوانندگان سینتیا Erivo و Shoshana باقلا انجام Mariah Carey-ویتنی هوستون دوئت “هنگامی که شما بر این باورند” از شاهزاده مصر در طول شنبه شب Seder جمع آوری کمک در حالی که آهنگساز استفان شوارتز همراه بر روی پیانو.

به حدی که من سازمان دیده بان ویدئو از این بارها و بارها نیروی هر کسی که وارد خانه من به تماشای بازیگران بر روی صفحه نمایش در, دوستان,’ خانه بلافاصله پس از ورود به…

Kelly Clarkson موجب صرفه جویی در ما دوباره

Kelly Clarkson منتشر شد یک آهنگ جدید است که آواز او مانند یک میلیون و زبان های مختلف و او را ضبط موسیقی تصویری از حمام او در مونتانا. ما هیچ چاره ای اما به استن.

چه به تماشای این هفته:

سیرک از کتاب: ترین دلگرم کننده مستند در مورد همجنس انجمن فروشگاه شما همیشه خواهید دید.

جین گودال: امید: جاوا بر روی اندام و فرض کنیم امیدوارم که چیزی است که شما نیاز دارید در حال حاضر!

آخرین رقص: به ’97 گاو میشم!

ما اینجا هستیم: Drag queens میشم!

آنچه به جست و خیز این هفته:

بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به: فقط به دلیل چیزی است که در Netflix بکشد به این معنا نیست شما باید به تماشای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>