Toomey sours در شهود Parnas بر روی تپه ها و دیگر خبری از امروز استیضاح محاکمه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه وارد فاز جدیدی شنبه با سناتور گرفتن خود را در اولین فرصت به سوال از دفاع و دموکراتیک خانه مدیران.

4:18 P. M.

رند پل مجاز به پرسیدن سوال

سناتور. رند است نه مجاز به پرسیدن سوال در مورد ریشه های خانه استیضاح دادگاه با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع.

این دقیقا روشن نیست که چه جمهوری خواه کنتاکی در تلاش است به درخواست, اگرچه او را طرفدار نامگذاری whistleblower پشت اوکراین پروب و یک متحد نزدیک رئیس جمهور است. — بورگس اورت

3:23 P. M.

در عوض پس چه ؟

Alan Dershowitz شکست زمین جدید در رئیس جمهور را استیضاح دفاع اساسا توجیه هر ریاست جمهوری انجام اگر آن را برای خود رئیس جمهور استفاده انتخاباتی.

“اگر یک رئیس جمهور نمی تواند چیزی است که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض” که منجر به استیضاح او گفت:.

نظرات خود را در پاسخ به یک سوال از بهداشت ، تد کروز که پرسید: اگر آن اهمیت وجود هر گونه عوض و یا اگر نشخوار pro quos اغلب استفاده می شود در سیاست خارجی است. دفعات بازدید: داستان کامل در سناتورهای پرتاب سوالات در هر دو تیم حقوقی. — Kyle Chandler

2:58 P. M.

کاخ سفید هشدار داده بولتون وکیل در برابر انتشارات کتاب

کاخ سفید با ارسال نامه ای هفته گذشته به جان بولتون وکیل به اطلاع او که بولتون آینده کتاب افشای اطلاعات حساس در مورد مذاکراتش با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند منتشر شود چرا که آن را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

یک مقام رسمی با شورای امنیت ملی با ارسال نامه ای در Jan. 23 به چارلز کوپر در مدت کوتاهی قبل از نیویورک تایمز منتشر شده مواد منفجره مقاله جزئیات چگونه بولتون برنامه ریزی شده نشان می دهد که تهمت به طور مستقیم وابسته به خودداری از کمک های خارجی به اوکراین به عنوان او تحت فشار این کشور برای راه اندازی تحقیقات به رقبای سیاسی خود.

در این نامه آمده است که بولتون مقاله برای “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” شامل “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده.” دفعات بازدید: داستان کامل. — Meridith McGraw

2:31 P. M.

شیف: اوباما بوده ام استیضاح برای سفارش پروب از رامنی

تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) حال جالب فرضی به عنوان او پاسخ داد: سوال از مجلس سنا گفت: چه اتفاقی می افتاد اگر کسی تا به حال دستور رسیدگی به روحانی در سال 2012 نامزد رامنی ،

در مقابل رامنی در حال حاضر یک سناتور جمهوری خواه از یوتا شیف استدلال کرد که باراک اوباما رئیس جمهور قطعا شده اند استیضاح برای درخواست حمله به رقیب انتخاباتی خود را. در پاسخ به رئیس جمهور وکلا و حقوقدانان مطرح شده اوباما نظرات به رئیس جمهور روسیه در زمان دیمیتری مدودف که او می خواهم که انعطاف پذیری بیشتر پس از سال 2012 انتخابات شیف تشکیل شده از یک سناریو است که در آن اوباما به جای خواسته مدودف به بررسی رامنی.

“آیا هر یک از ما هر گونه سوال است که باراک اوباما خواهد بود استیضاح برای این نوع از سوء? ما واقعا آماده به می گویند که خوب خواهد بود اگر باراک اوباما خواسته مدودف به خودداری از پول برای به دست آوردن یک بررسی از رامنی ، که به صورت موازی در اینجا.” — بورگس اورت

1:45 P. M.

تظاهرکنندگان همگرا در کنگره به اصرار برای شاهدان

چند صد نفر از معترضان در راهپیمایی از هارت سنا ساختمان اداری به مراحل کنگره برای نشان دادن پشتیبانی از تماس شاهدان در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیاری از ملبس به پیراهن سیاه و سفید این برنامه شامل عباراتی مانند “مغلوب ساختن پیشی جستن از گناه است” و “تبرئه یک coverup.” پس از پیاده روی به دیوان عالی کشور آنها عبور از خیابان به کنگره که در آن برخی از افراشتند یک بنر با متن ماده 2 بخش 4 قانون اساسی – یک الزام استیضاح.

“این یک مسئله حزبی آن را در مورد درست و غلط آن را در مورد رفتار آن را در مورد ادب, آن را در مورد زمامداری” گفت: Janine زمینه که در سفر از فیلادلفیا با یک دوست برای نشان دادن. “و تجلیل سوگند که همه این سناتور گرفت و آنها در حال انجام آن است.”

حدود دو دوجین معترضان باقی مانده در مراحل پس از کاپیتول پلیس خواست بقیه به حرکت می کند برای جلوگیری از ترافیک. افرادی که باقی مانده در این مرحله قرار شد در دستبند. — جسی نرنااجو

1:44 P. M.

کوری گاردنر مخالف آوردن شاهدان

بهداشت ، کوری گاردنر (R-Colo.) روز پنجشنبه گفت او نمی خواهد به پشتیبانی از تماس هرگونه شهود در استیضاح محاکمه دادن به جمهوری خواهان رأی دیگری در برابر طولانی تر شدن دادگاه با شهادت.

“من باور نمی کنم ما نیاز به شنیدن از یک 18th شاهد” گاردنر در بیانیه ای گفت که برای اولین بار گزارش های محلی خروجی کلرادو سیاست است. “من با نزدیک شدن هر جنبه ای از این قبر قانون اساسی وظیفه با احترام و توجه مورد نیاز توسط قانون و رسیده اند این تصمیم پس از دقت در توزین خانه مدیران و دفاع از استدلال و از نزدیک به بررسی مدارک و شواهد از خانه که شامل بیش از 100 ساعت از شهادت از 17 شاهد است.”

سنا شنیده نشده هر شاهدان نشده است.

گاردنر است تا برای انتخاب مجدد در این سال است و به احتمال زیاد آسیب پذیر ترین جمهوری خواه فعلی بر روی نقشه. بیانیه خود قرار می دهد و او را در همان اردوگاه به عنوان دیگر سناتور جمهوریخواه برای انتخاب مجدد از جمله کارولینای شمالی ایالت تهم Tillis که مخالف شنیدن از شاهدان در دادگاه. — جیمز آرکین

1:19 P. M.

الیوت انگل می گوید بولتون ضمنی Yovanovitch بیمارستانها در حال تمام شدن بود و نامناسب

خانه کمیته امور خارجی رئیس الیوت انگل (D-n. y.) نازل شده در روز چهارشنبه که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون “به شدت ضمنی” در طول هفت. 23 تماس تلفنی که با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایران از دیپلمات های ایالات متحده در اوکراین نادرست.

“در تماس است که سفیر بولتون پیشنهاد به من — unprompted — که این کمیته نگاه به فراخوان سفیر ماری Yovanovitch,” انگل گفت: در بیانیه ای با اشاره به سفیر آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد در میان یک کمپین توسط متحدان خود را به لکه دار کردن ،

“او به شدت ضمنی که چیزی نامناسب رخ داده بود در اطراف او حذف به عنوان بالا ما دیپلمات در کیف” انگل در ادامه اضافه کرد که این تماس تلفنی صورت گرفت پس از بولتون به سمت چپ کاخ سفید است. دفعات بازدید: داستان کامل. — اندرو اینکه desiderio و Kyle Chandler

12:10 P. M.

لو Parnas بازديد سنا محاکمه

این لو Parnas نشان می دهد وارد در کاپیتول هیل در روز چهارشنبه.

بازجویی از همکاران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی strode از طریق مجلس سنا در ساختمان های اداری که در آن او به دست آمده یک بلیط برای مشاهده استیضاح trial — اما به احتمال زیاد نمی خواهد اجازه داده شود چرا که از یک unremovable مچ پا دستبند.

Parnas که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از سازماندهی فاسد تلاش برای فشار آوردن به اوکراین برای بررسی خود را دموکراتیک رقبای در حال حاضر لرزاند سنا محاکمه انتقال کش از شواهد به خانه استیضاح محققان فقط به عنوان آزمایشی راه اندازی شد برای شروع. او همچنین داوطلب برای شهادت در دادگاه خود را, اما دموکرات ها و جمهوری خواهان با احتیاط با توجه به انتظار کیفرخواست علیه او به اتهام یک کمپین تامین مالی طرح که شامل گفته های غیر قانونی کمک های مالی به یک مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت فوق العاده PAC.

Parnas گفت: او می خواهم عشق را به دست انداز جاده را به ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام (R-S. C.) در طول سفر خود و او نیز گفت که او می خواهم برای دیدن هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و جولیانی حضور در دادگاه به عنوان هر چند او را نگه داشتن نفس خود را. Parnas گفت او صحبت نشده به جولیانی از او دستگیر شد و در ماه اکتبر گفت که او می خواهم او را می خواهیم به “حقیقت را بگویید.”

Parnas شناسایی شد توسط خانه محققان به عنوان مجری از یک جولیانی رهبری تلاش به لام و حذف سفیر آمریکا در اوکراین — ماری Yovanovitch — سال گذشته است. Yovanovich آنها گفته شد به عنوان یک مانع به یک تلاش هماهنگ شده با مغلوب ساختن پیشی جستن به بررسی رقبای سیاسی خود.

پرسید که آیا او نگران بود که او و کمپین رسانه ای خواهد صدمه دیده است او را در نبرد قانونی Parnas گفت: “هیچ” و وکیل او گفت این امر در واقع به او کمک کند چرا که مردم احترام کسی که “هنگامی که شما در حال توبه و حقیقت را بگویید.”

Parnas دریافت بلیط از دفتر سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر (D-n. y.) خود-سناتور ایالت. — Kyle Chandler

11:51 A. M.

شومر هنوز ‘امیدوار’ جمهوری خواهان پیوستن دموکراتیک خواستار شهود

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) روز چهارشنبه گفت که او باقی می ماند “امیدوار” است که چهار سناتور جمهوریخواه ملحق خواهد شد دموکرات خواستار شهود و اضافه کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع قانونی تنها تقویت خود را در مورد.

“آقای [جی] Sekulow تا به حال جسارت ایستادن در سنا و می گویند شما باید تبرئه چون هیچ چشم شهود” شومر گفت. “نفاق آقای Sekulow استدلال از دست داده بود در واکنش من مطمئن هستم که حتی جمهوری خواهان اضافه شده این — نفاق. اگر هر چیزی Sekulow استدلال ساخته شده در مورد شهود و اسناد و مدارک و حتی قوی تر است.”

دموکرات ها را ضبط کرده و در اخیر گزارش از نیویورک تایمز که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا می کند که تهمت به او گفت که او نکردن کمک های از اوکراین به دلیل او می خواست کشور را به دنبال تحقیقات سیاسی در مقابل رقبای خود. تا کنون تنها سه جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز از مین میت رامنی از یوتا و لیزا Murkowski آلاسکا — پیشنهاد کرده اند آنها باز به شنیدن از بولتون. اما یک چهارم رای باقی مانده است دشوار است.

شومر نیز panned جمهوری خواه استدلال که در آوردن شهود خواهد طولانی دادگاه بی ارزش.

“جمهوری خواه استدلال اشتباه است آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی” شومر گفت. “رئيس جمهور تهمت بنابراین مصر در تبرئه فوری که سنا محاکمه می توانید یک ثانیه دیگر به یک محاکمه عادلانه?” — ماریان LeVine

11:22 A. M.

Murkowski دیدار مک کانل

سناتور. لیزا Murkowski ملاقات خصوصی با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صبح روز چهارشنبه با توجه به یک فرد آشنا با این نشست است.

آلاسکا جمهوری خواه یکی از کلیدی سناتور با توجه به رای گیری به شنیدن بیشتر شهود هر چند او شده است کمتر از جلوی در مورد این مسئله از عربستان سنسور. میت رامنی و سوزان کالینز. در این جلسه ابتدا گزارش نیویورک تایمز. — بورگس اورت

11:18 A. M.

Toomey به نظر می رسد بعید است به بازگشت شاهدان

سناتور. پت Toomey در روز چهارشنبه نشان داد که او بعید است که برای حمایت از شهود در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محاکمه بیشتر بالابر لیست مردد خواهان است که احتمالا می تواند با رای دموکرات ها این هفته است.

Toomey — یکی از چند خواهان که شناور بود شاهد تجارت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در این هفته — به نظر می رسد به دور از ایده روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگاران محلی بیشتر تقویت شانس که سنا توافق رهبران می تواند شکست دموکراتیک حرکت به تماس شاهدان روز جمعه.

“تصمیم من در مورد یک شاهد است برای رفتن به اینکه آیا یا نه یک واقعیت وجود دارد در اختلاف است که شاهد ریختن می تواند نور کافی است که آن را می تواند حل و فصل اختلاف و انجام این کار در راه است که خواهد تغییر ذهن من در مورد چگونه من باید به رای نهایی سوال” Toomey گفت: با توجه به Philadelphia Inquirer. “و من بسیار شک و تردید … که معیارهای در حال رفتن به ملاقات کرد.”

“این کار قبل از ما نیست برای سرگرم کردن شما می دانید تمام انواع ممکن است بحث در مورد این” Toomey گفت: یک روز پس از کاخ سفید وکلا به این نتیجه رسیدند استدلال خود را برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن.

همانطور که از سه شنبه شب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: جمهوری خواهان که او هنوز آرا برای جلوگیری از شهود هر چند که به نظر می رسد مک کانل بود به سادگی اذعان بودند بلاتکلیف و سناتور نیست که جمهوری خواهان از دست دادن رای.

ایران با سنسور. سوزان کالینز, لیزا Murkowski و میت رامنی گفته اند که آنها می خواهم به شنیدن از بولتون اما یک چهارم سناتور — که بازیگران تصمیم گیری رای در شهود است نه ظهور. — سارا فلک

10:58 A. M.

تهمت درصدد چشم انداز برای آینده تبرئه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به اخراج این مفهوم است که به عنوان بسیاری از سه رنگ قرمز-دولت سناتورهای دموکرات می تواند از جلسه و رای روشن او با وجود رای خود را به طور بالقوه به رئیس جمهور این نوع مرکب تبرئه او استادانی شایسته.

“وجود دارد بحث زیادی است که برخی از دموکرات ها در حال رفتن به رای گیری با جمهوری خواهان در جرم جعل به طوری که مجلس سنا می تواند به کسب و کار مراقبت از مردم آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده است. “اما Cryin’ چاک شومر هرگز اجازه دهید که اتفاق می افتد!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر با اشاره به رهبر اقلیت سنا. اینجا بیشتر بخوانید. — Caitlin Oprysko

10:04 A. M.

Manchin: “من واقعا فکر می کنم هانتر بایدن مربوط است

دموکرات ایالت Joe Manchin ترک خورده باز کردن درب به شنیدن از هانتر بایدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه گفت که او فکر می کند معاون رئیس جمهور جو بایدن پسر مربوطه شاهد.

برای هفته آن را به نظر می رسد وجود داشته و نه رای به حکم هانتر بایدن که مشغول به کار در اوکراین شرکت انرژی و تمرکز از آمریکا دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال رئیس جمهور نگران بود در مورد فساد در اوکراین است. اما اگر یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها پیوست اکثر جمهوری خواهان مجلس سنا می تواند در تئوری سنگ فرش با هم اکثریت برای هانتر بایدن شهادت — است که اگر حداقل چهار جمهوریخواهان همراه با 47 سنا دموکراتیک حزبی اعضا و رای به نظر شهود.

خواسته در MSNBC را “صبح جو” در مورد اینکه آیا بایدن مربوطه است Manchin پاسخ داد: “من فکر می کنم من واقعا انجام دهد.

“من نمی باید یک مشکل وجود دارد به دلیل این است که چرا ما که در آن ما هستند. در حال حاضر من فکر می کنم که او می تواند پاک کردن خود از آنچه که من می دانم و آنچه که من شنیده ام. اما ترس برای قرار دادن [در] هر کسی که ممکن است اطلاعات مربوطه اشتباه است مهم نیست که اگر شما یک دموکرات یا جمهوری خواه” Manchin گفت: صبح روز چهارشنبه.

“من می خواهم شاهدان من خواهید مردم به من بگویید آنچه شما می دانید. شما در حال درخواست من به مهم ترین تصمیم من تا کنون ساخته شده در بحرانی عرصه که من و یا به عنوان یک فرد, و من می خواهم به شنیدن همه چیز را من می توانم” او گفت:. “من می خواهم به مطمئن شوید که تصمیم من تصمیم درست است.”

اما رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) را رد کرد و سوال در مورد Manchin نظرات.

“آن را به Joe Manchin آن را ندارد تا به هر یک از ما” شومر گفت. “جمهوری خواهان می تواند تماس هانتر بایدن امروز آنها رای … آنها نمی خواهند به آنها می دانند که این امر به نوبه خود همه چیز را به یک سیرک.”

هنگامی که در مورد خواسته های دموکراتیک وحدت متزلزل, شومر گفت: این انجمن تا به حال “مجموع وحدت در این موضوع خواهد شد که قبل از ما.” — بورگس اورت و ماریان LeVine

8:57 A. M.

تهمت ادعای بولتون کتاب ‘طبقه بندی شده امنیت ملی’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه پیشنهاد کرد که صحبت های او با سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کاملا طبقه بندی شده راه اندازی یک خط جدید دفاعی در برابر بالقوه ویرانگر شهادت از بولتون باید او را به عنوان یک شاهد در رئیس جمهور در حال انجام سنا استیضاح محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کرد که Bolton عنوان یک شاهین در مذاکرات سیاست خارجی و امنیت ملی محافل را گرفتار ایالات متحده آمریکا در چند عمده جهان درگیری اگر نه برای رئیس جمهور عدم توجه به وکیل او.

بولتون تهمت توییتی بود “اخراج به دلیل رک و پوست کنده اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر.” رئیس جمهور ادعا سابق خود کمک کرده بود “‘التماس من برای یک غیر سنا تایید کار” و سپس “بلافاصله [نوشت] تند و زننده & نادرست کتاب است.”

“تمام طبقه بندی شده امنیت ملی است. که انجام این کار؟” مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند. دفعات بازدید: داستان کامل. — پنجم Forgey

5:02 A. M.

12 سوال برای انتظار در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

این Q&A time.

پس از یک هفته-کشش طولانی از باز کردن سخنرانی رئیس جمهور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه تمام 100 سناتور را یک فرصت برای مطرح ترین سوالات با فشار دادن شروع در روز چهارشنبه.

این فرایند ساده است و در عین حال مهم است. در اینجا چگونه آن کار خواهد کرد: هر سناتور می توانید با ارسال سوالات خود را بر روی یک تکه کاغذ و مشخص کنید که سوال این است که برای کسی که در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم یا یکی از خانه استیضاح مدیران.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواهد شد و سپس به عنوان یک تهاتری بسته بندی با هم مشابه می پرسد از حزب خود رتبه و فایل. از آنجا قاضی جان رابرتز را بخوانید سوالات با صدای بلند.

تنها یک طرف را وادار به پاسخ به هر سوال. و این همه انتظار به گذشته تا 16 ساعت است. دفعات بازدید: داستان کامل. — دارن Samuelsohn و ماریان LeVine

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsü