‘Tooning کردن اخبار’ رکود مت Schlapp برای بهره Coronavirus

Category: دیلی بیست Comments: No comments

ترک آن را به یک کاریکاتور اخبار نشان می دهد به نگه دارید CPAC رئیس مت Schlapp پاسخگو ظاهرا برای بهره مندی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک هفته پس از بارها و بارها شرم آور رودی جولیانی استفان کلبرت-تولید Tooning از این خبر استقبال Schlapp بر روی افتتاحیه قسط خود را “داغ” را سری است. داستانی از بحث نشان می دهد که آزادانه شبیه فاکس نیوز’ پنج و ویژگی های کارتون میزبان است که به شدت موجب اریک Bolling و Tomi Lahren, همه چیز را با چاپلوسی.

“با تشکر از شما برای داشتن او در اینجا من فکر می کنم” Schlapp گفت: زمانی که او پیوست کارتون پنل از راه دور.

“وای خدا این لذت است که همه ما” میزبان ” و “ذغال تروی” تایلر تمپلتون پاسخ داد. “مت, واقعا, شما باید پادشاه. شما باید مایل بالاتر از قانون در نظر من است.”

“کلاس یوگا هکلر” بانی دیویس به دنبال آن است که با “من قصد دارم یک دختر خوب امروز اما شما به دنبال خوش تیپ به عنوان جهنم است.”

بعد آمد یک بخش به نام “سرگرمی یا مرگ” که در آن Schlapp خواسته شده بود به وزن در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ تمایل به بازگشایی رویدادهای ورزشی مانند نسکار و مسابقات گلف. “اگر شما بچه ها می توانید رفتن به محل کار و نه مریض, من فکر می کنم آن زمان اجازه دهید افراد دیگر کار” Schlapp گفت: تلاش یک شوخی است.

“در اینجا من سوال مت با این همه هیچ-ورزشی آیا شما فکر می کنید مردان در حال گرفتن گی؟” دیوید از او پرسید. “من می دانم که شما نمی گی مت اما آیا شما فکر می کنم که اين نوع از گرفتن گی؟” Schlapp dodged که سوال به نقل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او “خسته از تماشای بازی بیس بال است که 14 سال است.”

پس از آن آمد محوری Schlapp احتمالا نمی بینم آینده.

به عنوان یکی از میزبان گذاشته Schlapp اجرا می شود یک لابی شرکت به نام یارو استراتژی که در سال گذشته دریافت $190,000 از Abbott Laboratories که به تولید coronavirus تست محصولات ترویج شده توسط رئیس جمهور تهمت که شمارش Schlapp همسر مرسدس بنز به عنوان یک مشاور.

“مت شما این کار انجام شده” شرکت میزبان جاناتان کین گفت Schlapp. “چگونه شما را تبدیل به چنین موثر لابی من باید بدانم؟” زمانی که Schlapp به اعتباری به مادرش کین افزود: “اوه آره, شما همیشه می توانید تعداد مامان به شما میآموزد که چگونه به پهلو در پیراهن خود را دریافت و خود را در جهانی همه گیر.”

“راز کوچک کثیف است که دولت ما می تواند انجام بسیاری از چیزهای بسیار خوبی است اما برای ما مشکلات بزرگ در جامعه باور کنید یا نه, این آمریکایی ها در اقتصاد خصوصی است که حل مشکلات ما” Schlapp گفت: به عنوان کلمات “همه گیر PAYDAY” به نظر می رسد زیر را بر روی صفحه نمایش.

اما آنها انجام می شود.

“اجازه دهید من سعی” تمپلتون گفت. “بیشتر به کروناویروس در خارج وجود دارد پول بیشتر شما را از ابوت. در حال حاضر CPAC کمک به گسترش تاج شما اجرا CPAC شما فکر کردن در مورد داشتن یک روزانه CPAC? بیشتر کرونا در خارج وجود دارد در نتیجه دریافت تست بیشتر. من در تلاش برای شما را با یک باک!”

زمانی که Schlapp در دفاع از خود گفت که هیچ وجود دارد “شیوع” از coronavirus در CPAC میزبان افزود: “آره خدا را شکر مردم فقط گرفتار آن وجود دارد و شیوع بیماری زمانی رخ داد که آنها به خانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>