بالا شغلی هوش رسمی حرکت ODNI

بالا و حرفه ای رسمی در حال خروج از دفتر مدیر اطلاعات ملی سازمان در روز جمعه تایید کرد.

Deirdre والش که صرف بیش از 10 سال در ODNI — اخیرا به عنوان افسر ارشد عامل — گفت: در یک بیانیه ارائه شده از طریق یک ODNI سخنگو: “من خدمت کرده اند در این نقش چالش برانگیز برای نزدیک به سه سال و نگاه به جلو به در نظر گرفتن در فرصت بعدی.”

معلوم نیست چه کسی جایگزین خواهد شد والش بود که دفتر اول COO. کار او شامل “سازماندهی همه تحول و فعالیت های موثر حکومت فرآیندهای است که بهبود چگونه اطلاعات ارائه شده در سازمانی تصمیم گیری” با توجه به زیستی.

یک کارمند که مشغول به کار در زیر نوشته. Devin Nunes (R-کالیفرنیا.) در خانه هوش کمیته نیز به تازگی به عضویت ODNI به عنوان معاون COO.

نیک Ciarlante که محبوس در Nunes’ کنگره دفتر قبل از پیوستن به کمیته اطلاعات و کار در ODNI نمونه کارها وجود دارد, شروع کار جدید در این هفته دو نفر با آگاهی از این حرکت گفت.

ریچارد Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی نیز اعلام کرد یک سری دیگر از تغییرات سازمانی در روز جمعه از جمله تدریجی ODNI را ریاست امنیت ملی مشارکت و ادغام چهار قبلا جداگانه ODNI سازمان متمرکز سایبری به یک سازمان واحد لقب “IC سایبر اجرایی است.”

والش است که به خوبی مورد احترام در جامعه اطلاعاتی و در کاپیتول هیل — او به عنوان ODNI مدیر امور قانونگذاری از سال 2014 تا 2018 — شده است و ابزاری در کمک به چوپان جان تشکر. Ratcliffe (R-تگزاس) از طریق فرآیند تایید به جای Grenell دائمی به عنوان مدیر منابع گفت.

Ratcliffe او را تایید شنوایی در مقابل کمیته اطلاعات مجلس سنا در روز سه شنبه و در انتظار تایید شود.

ODNI دیده است یک موج ارشد خروج بیش از سال گذشته از جمله اصل معاون سو Gordon; Joseph مگوایر Grenell را سلف به عنوان سرپرست; مدیر اجرایی اندرو هالمن; مشاور عمومی Jason Klitenic; رئیس ستاد Viraj Mirani; و هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون بود که از کار اخراج شده توسط رئیس جمهور. ODNI ارشد اطلاعات افسر جان شرمن همچنین در سمت چپ ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر